Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

28.9.2022 - středa. Kam, kdo, s kým?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Ve středu státní svátek. Chystáte se někdo někam na golf? Kam? Inspirace ale třebas i golfové druženi...


Já se přiznám, že jsem koukal na turnaj v České Lípě. Že bych s Fandou svým... Druhá možnost Podbořánky. No uvidíme, počasí zatím nic moc...
 
Trošku jsi se seknul s datumem Michale :D Je to 28.9. No a pokud bude rozumné počasí,tak mám s kámošema v plánu tu Č.Lípu;)
 
Trošku jsi se seknul s datumem Michale :D Je to 28.9. No a pokud bude rozumné počasí,tak mám s kámošema v plánu tu Č.Lípu;)
Tak to se tam potkáme.
Včera jsem si to tréninkově střihnul za 79 se 3 trojpatama 🙈
Jinak pánové - namasírujte svaly, rafy se po deštích krásně zazelenaly, zhoustly a zesílily 🤭
 
Trošku jsi se seknul s datumem Michale :D Je to 28.9. No a pokud bude rozumné počasí,tak mám s kámošema v plánu tu Č.Lípu;)
Na tu Lípu jsem taky koukal, mám ještě jednu volnou hru přes ČGK......a tady by se to hodilo jí využít. Ale po posledních čtyřech golfech (3x Hoře + Liberec) se mi už do další kosy a deště moc nechce......No uvidím v úterý odpoledne:)
 
Na tu Lípu jsem taky koukal, mám ještě jednu volnou hru přes ČGK......a tady by se to hodilo jí využít. Ale po posledních čtyřech golfech (3x Hoře + Liberec) se mi už do další kosy a deště moc nechce......No uvidím v úterý odpoledne:)

Jj, taky to ze stejných důvodů vyhodnotím až nějak zítra odpo. Láká mě to, ale jen do dalšího deště za hrou se mi taky už moc nechce. Ale jinak ta Česká Lípa v preferencích vede. :) Příp. pak společnému flajtu se nebráním, naopak.
 
Upraveno:
Je to Canon start. kapacita 80 lidí, z 6ky nebo 14 bych jít nechtěl :devil:. Přihlášky do úterý do 16:00, tak si napíšem zítra po obědě?

Já teda spíš jdu, protože děti jsou u maminky, paní na úklid chodí ve středu, a já jí řekl, že může přijít, páč nebudu doma 🙃
 
Je to Canon start. kapacita 80 lidí, z 6ky nebo 14 bych jít nechtěl :devil:.
Na vzdálené jamky se jezdí bugynou ;)
Jinak jamky se losují před startem.
 
Počasí tedy nic moc. Kurňa, nemá někdy teď už být to babí léto?

Zítra Česká Lípa zima a mrholení. To je neodolatelná nabídka na bezpečnou zajišťovací hru: bude to mít všechno, mokré bagy, hnusno v botách, mraky nepovedených ran, klouzající gripy, husté rafy, mokrej písek, přivezená rýma, zhoršenej HI a o litr a kousek chudší za jednoho... prostě všechno, co pomáhá k tomu, aby byl den na golfu krásnej a nezapomenutelnej. :-D

Jak to tedy zítra kdo vidíte? Pojedem do ČL? Já bych jel (uznávám, že jen proto, aby si to užil i Fanda - trochu mě nedávno vytočil, ale pssst :-D) - jestli se někdo ještě přidá k nám do flajtu, abychom mohli brblat ve více lidech společně?
 
Počasí tedy nic moc. Kurňa, nemá někdy teď už být to babí léto?

Zítra Česká Lípa zima a mrholení. To je neodolatelná nabídka na bezpečnou zajišťovací hru: bude to mít všechno, mokré bagy, hnusno v botách, mraky nepovedených ran, klouzající gripy, husté rafy, mokrej písek, přivezená rýma, zhoršenej HI a o litr a kousek chudší za jednoho... prostě všechno, co pomáhá k tomu, aby byl den na golfu krásnej a nezapomenutelnej. :-D

Jak to tedy zítra kdo vidíte? Pojedem do ČL? Já bych jel (uznávám, že jen proto, aby si to užil i Fanda - trochu mě nedávno vytočil, ale pssst :-D) - jestli se někdo ještě přidá k nám do flajtu, abychom mohli brblat ve více lidech společně?
Já jedu, nebudu překážet paní na úklid. Hraju teď šrot, ale umím skvělé picovat...
 
Počasí tedy nic moc. Kurňa, nemá někdy teď už být to babí léto?

Zítra Česká Lípa zima a mrholení. To je neodolatelná nabídka na bezpečnou zajišťovací hru: bude to mít všechno, mokré bagy, hnusno v botách, mraky nepovedených ran, klouzající gripy, husté rafy, mokrej písek, přivezená rýma, zhoršenej HI a o litr a kousek chudší za jednoho... prostě všechno, co pomáhá k tomu, aby byl den na golfu krásnej a nezapomenutelnej. :-D

Jak to tedy zítra kdo vidíte? Pojedem do ČL? Já bych jel (uznávám, že jen proto, aby si to užil i Fanda - trochu mě nedávno vytočil, ale pssst :-D) - jestli se někdo ještě přidá k nám do flajtu, abychom mohli brblat ve více lidech společně?
Zítra už pršet nebude 😉
Já jedu na Lípu za chvíli potrénovat v dešti 🙈, máme srandamatch.

A pamatujte „Není špatné počasí na golf, jen špatně oblečený golfista”, tak si nezapomeňte kulichy 😂
 
váhám, váhám nad Lípou, po té pauze bez golfu nevím, nevím, možná vás přijdu jen pozdravit.
 
Počasí tedy nic moc. Kurňa, nemá někdy teď už být to babí léto?

Zítra Česká Lípa zima a mrholení. To je neodolatelná nabídka na bezpečnou zajišťovací hru: bude to mít všechno, mokré bagy, hnusno v botách, mraky nepovedených ran, klouzající gripy, husté rafy, mokrej písek, přivezená rýma, zhoršenej HI a o litr a kousek chudší za jednoho... prostě všechno, co pomáhá k tomu, aby byl den na golfu krásnej a nezapomenutelnej. :-D

Jak to tedy zítra kdo vidíte? Pojedem do ČL? Já bych jel (uznávám, že jen proto, aby si to užil i Fanda - trochu mě nedávno vytočil, ale pssst :-D) - jestli se někdo ještě přidá k nám do flajtu, abychom mohli brblat ve více lidech společně?
Tak jste mě ukecali:D........přidal bych se k vám. Uděláme flight "na přání" @requo, Fanda, @Sauron a já?
 
Tak jste mě ukecali:D........přidal bych se k vám. Uděláme flight "na přání" @requo, Fanda, @Sauron a já?

Za mě ok, jsme přihlášeni. Michal Šatal a František Krištůfek. Tak prosím, až se přihlásíte, domluvíte nám společný flajt? :up:

Běda vám, jestli mi to nepůjde! :-D

váhám, váhám nad Lípou, po té pauze bez golfu nevím, nevím, možná vás přijdu jen pozdravit.

Alespoň pozdravit! Rádi tě uvidíme! :up:
 
Za mě ok, jsme přihlášeni. Michal Šatal a František Krištůfek. Tak prosím, až se přihlásíte, domluvíte nám společný flajt? :up:

Běda vám, jestli mi to nepůjde! :-D
Taky jsem přihlášen.........až se přihlásí @Sauron , tak to jeden z nás domluví
 
Ferveje místy po nočním dešti a dnešních přeháňkách podmáčené, rafy kousavé, grýny ok.
Tak zítra se na vás těším 😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom