Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa 2023: Využili jste letos golfově Black Friday?

Využili jste letos pro své golfové nákupy Black Friday?

  • ANO, výrazný golf. nákup

    Hlasy: 4 12,9%
  • ANO, ale jen drobnosti

    Hlasy: 2 6,5%
  • ANO, plánuju, snad to stihnu...

    Hlasy: 0 0,0%
  • NE, nic golfového jsem nepořídil

    Hlasy: 24 77,4%
  • Jiné (upřesním ve vlákně)

    Hlasy: 1 3,2%

  • Hlasovalo
    31

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
blackfriday2023.png


Otázka 2023: Využili jste letos pro své golfové nákupy Black Friday? Pochlubte se, pokud ano, co kde a s jakou úsporou?
 
Já chtěl, nové hole. Bohužel jsem ale měnil pojistky, pak ještě jeden nákup místo porouchaného spotřebiče... takže jsme musel poslat volné peníze dřív. No a už nezbylo, takže doufám, že prosincová výplata mi udělá úsměv na tváři... a že ten úsměv tam vydrží i co zaplatím všechny standardní poplatky ke konci roku na další sezónu.
 
Taky mi ježíšek přinese dárek, už to tu stojí v krabici a jen se hádáme kdo mi to dá.:) Budou to nervy to neotevřít do vánoc.

Bag.jpg
 
Teď ještě někde sehnat boty. Nemáte někdo typ na BF akci ale potřebuju velikost 48.
Mám pocit že vše nad 46 přestali vyrábět.
 
Teď ještě někde sehnat boty. Nemáte někdo typ na BF akci ale potřebuju velikost 48.
Mám pocit že vše nad 46 přestali vyrábět.
Tohle vychází finančně celkem příznivě…

IMG_2399.jpeg
 
Tohle vychází finančně celkem příznivě…

A kde to maji? Mě to furt odkazuje na Hořehledy, ale tam e-shop nemaji a velikost taky nesouhlasí.
 
Upraveno moderátorem:
  • Pobavilo, díky!
Reactions: PFP
ja jsem asi divny (nebo z jiného klanu?)... 99% nákupu dělám jen ve slevách :):):)
To já většinou také. Ale nějak jsem teď zrovna „vybaven" a kupovat něco jen kvůli tomu, že je to ve slevě zavání „shopholismem" 🤭
 
Teď ještě někde sehnat boty. Nemáte někdo typ na BF akci ale potřebuju velikost 48.
Mám pocit že vše nad 46 přestali vyrábět.
A tady ses díval? 🤭😂

 
15 ti stačí?
Nike a Adidas muzu jednoznacne doporucit, na eshopu se prakticky vzdycky daji najit velke velikosti. Sám o tom neco vím, jelikož bud beru velikost 15 nebo 51 1/3 😀😀 Pred 2 mesici jsem zrovna kupoval ty Jordany na golf co tam maji.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom