Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa 2022: Zlepšili nebo zhoršili jste letos svůj HI?

2022: Zlepšili nebo zhoršili jste letos svůj HI?


  • Hlasovalo
    51
Všichni si zde stěžují, jak zlepšili, tak to trochu vyvážím - zhoršil jsem...tradičně hraju tužku na začátku roku, ale co bych chtěl, když na driving jdu jednou za 5 let, přes zimu nesáhnu na hole a hraji 1-2 týdně (46 her za rok) - letos tedy 15 turnajů - což je můj rekord (ale 13 na jednom hřišti - poprvé jsem hrál túru do celkového hodnocení)...chce to víc birdie a přesun z růžové do žluté...
ale celkově jsem spokojený, jak zpívá Anna K. - je to krásný, pomalu krásný...
1667987191104.png
 
Mírné zlepšení z 22 na 20,4. Odehráno 20 turnajů. Pod 20 jsem se nedostal, ale nijak
moc mě to nesere. Jsou důležitější věci,
a golf je pro mě zábava.
 
Všichni si zde stěžují, jak zlepšili, tak to trochu vyvážím - zhoršil jsem...tradičně hraju tužku na začátku roku, ale co bych chtěl, když na driving jdu jednou za 5 let, přes zimu nesáhnu na hole a hraji 1-2 týdně (46 her za rok) - letos tedy 15 turnajů - což je můj rekord (ale 13 na jednom hřišti - poprvé jsem hrál túru do celkového hodnocení)...chce to víc birdie a přesun z růžové do žluté...
ale celkově jsem spokojený, jak zpívá Anna K. - je to krásný, pomalu krásný...
Zobrazit přílohu 33462

Spíš než víc birdie bych se zaměřil na ty doubly, to je to co nám nejvíc kazí skóre, letos jsem měl snad jednou hru bez dabla, zato bez birdie většinu.
 
Spíš než víc birdie bych se zaměřil na ty doubly, to je to co nám nejvíc kazí skóre, letos jsem měl snad jednou hru bez dabla, zato bez birdie většinu.
Taky si myslim. Birdie co se tyce skore jsou pro profiky. Ja ikdybych zahral 3 birdie za hru (to se jeste nikdy nestalo, natoz v turnaji) tak v tech 4 turnajich co sem hral sem stejne pres 90. Jinak sem zhorsil z 14 na 16, ale nejak to neresim.
 

Přílohy

  • 76D23CB0-D3FF-46B5-AE15-4BB6145EFC6E.png
    76D23CB0-D3FF-46B5-AE15-4BB6145EFC6E.png
    34,9 KB · Zobrazení: 82
  • A4D87CEF-7804-4B37-BB67-7698CBDDA25E.png
    A4D87CEF-7804-4B37-BB67-7698CBDDA25E.png
    42,5 KB · Zobrazení: 89
Tak podle statistiky jsem se zlepšil hlavně na PAR5, zato PAR4 je stále "katastrofa",
ale zřejmě to souvisí is tím, že jsem letos hrál daleko více her z "bílých",
což znamená, že PAR4 jsou často v délce okolo 400m a na to už holt nemám délku.
Ale co mě potěšilo je to, že jsem omezil triple bogie či horší a jsem schopen
i průšvih častěji doplácat na double bogie.

Údaje jsou jen z ofiko výsledků.

Obrázek 09.11.2022 v 15.50.jpeg
 
Tak podle statistiky jsem se zlepšil hlavně na PAR5, zato PAR4 je stále "katastrofa",
ale zřejmě to souvisí is tím, že jsem letos hrál daleko více her z "bílých",
což znamená, že PAR4 jsou často v délce okolo 400m a na to už holt nemám délku.
Ale co mě potěšilo je to, že jsem omezil triple bogie či horší a jsem schopen
i průšvih častěji doplácat na double bogie.

Údaje jsou jen z ofiko výsledků.

Zobrazit přílohu 33469
Hm, 50 turnajů 👍
To já byl na hřišti 35x celkem😥
 
Tak já se letos utrhl ze řetězu :D Mám odehráno 100 her a z toho je 35 turnajů ;) Doposud jsem hrál průměrně 25 turnajů ročně. Nárůst o 50 procent se projevil na peněžence a mé únavě :D Pro příští rok musím trochu zvolnit ;)
 
Pěkná Tabulka @Mirek_62 tak se také pochlubím svojí :) také pouze ofiko hry...je vidět, jak jsem začal v posledních letech více hrát - děti trošku větší = manželka pustí na golf ;) souhlas, že problém 4pary...letos průměr přes 5...dobré 5pary, ale to souvisí s tím, že jsem hrál hodně Ypsilon, kde jsou 5pary kratší/lehčí (tedy kromě 15tky....ano vím, rouhám se, taky hned v dubnu zahraju jen na 5parech +10)...z mého pohledu jde hlavně o to, jak často hraju...na driving nechodím vůbec, jen před turnajem, se trochu rozhodit :D

1668062825995.png
 
Konečně se dostávám na HI, kde mě pár zkažených ran tolik nedere :D. A když už to ke konci sezony vypadalo na přiblížení se ke stabilní hranici 90 ran, přišla změna času a bolavá zápěstí :mad:
1668104749502.png

Jak psal Ulilee, když nejste na hřišti 3x týdně, těžko od toho očekávat něco jinýho než procházku :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom