Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech VI. 16. - 18.9.2022

V kalendáři akcí 19.jamky: 16-09-22, 17-09-22, 18-09-22

Stav
Uzamčeno.
Já už se hodně těším. Zejtra ještě lekce s trenérem. A v pátek ráno vyrážím z Krkonoš přes celou republiku :). Pokud by někdo v pátek odpoledne dal devítku nebo dvě tak budu rád. Když se nikdo nepřidá, tak je dám sám :)

Jamkovka super. I když s 2/3 vyrovnáním si moc nadějí nedělám, Ale snad se alespoň jednou podívám i na 6.jamku :D

Na tatarák se těším taky hodně! :D
S takovou hodnotou vyrovnání nemůžeš nikdy prohrát😁
 
S takovou hodnotou vyrovnání nemůžeš nikdy prohrát😁

V Hořehledech je to jedno. :) Resp. je potřeba si nachystat všechny zbraně typu... "hele, z toho autu vlevo si nic nedělej, lítá to tam jen někdy. Za to ta trestná oblast vpravo je ve hře. A pak ten out, trestná oblast za/vedle/u grýnem".
 
Podle yr.no by v sobotu i v neděli mělo spadnout kolem 4mm za den. Doufám, že při takovém lehkém dešti se hrát bude :)
 
Hraje se furt. Já dorazím mezi 14:00-15:00, doufám, že v pátek dám aspon jednu devítku.
Doraz přesně ve 14 hod To přestane pršet,bude svítit sluníčko a já budu našrot :D:D
 
Tak dnes jsem si dal ještě lekci s trenérem, aby to nebyla o víkendu ostuda. Úspěšně mě rozhodil a přes půl lekce jsem se nebyl schopnej trefit do míčku :D Ke konci už to zas bylo lepší, tak snad to nějak půjde.

Po lekci jsem si chtěl dát ještě lázeňský okruh. Na první jamce double, na šesté double, na sedmé se zintenzivnil déšť a po jednom outu jsem zapsal +5 a šel radši do sucha do auta :D
 
Jop, o víkendu to bude prdel🤣


Ty děláš, jako by tam nebylo místo na drop, já tam kousek písku vidím. :) Btw. ale tentokrát se nenechám vyhecovat, jako tehdy, kdy jsme pod nátlakem a hrozbou násilí musel hrát ze zatopeného bunkeru na devítce! :-D
 
Ty děláš, jako by tam nebylo místo na drop, já tam kousek písku vidím. :) Btw. ale tentokrát se nenechám vyhecovat, jako tehdy, kdy jsme pod nátlakem a hrozbou násilí musel hrát ze zatopeného bunkeru na devítce! :-D
On nebyl v bunkru, byl krásně na suchu. Uplná škoda ho nehrát🤣.
 
Ještě mám místo v tašce, přibalím ploutve. Šnorchl máš? 🤔
Uříznem rákos na 2ce!
 
Miluji extrémní golf :D Nemohu se dočkat,koho mi soutěžní výbor nalosuje do jamkovky ;)
 
@czechfant a @jumbodedek - sraz ve 12 na recepci a dam s vami 9 jamek. Od 17h mam detskej trenink, pak se pripojim v restauraci.
 
Mám drobné zdržení. Obavám se, že dojedu až kolem 13:30
To ještě furt můžu stihnout. Obávám se však, že to už v sobě bude mít @jumbodedek lahev Republiky a nebude s ním kloudná řeč. Přistoupíme-li tedy na postulát, že s ním někdy kloudná řeč byla...:-D
 
Akce zahájena!

D02BAF68-53BD-4D2F-960C-AAED455E06A8.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom