Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

DUEL 2024: Bestgolf, Davis nebo Klub přátel golfu?

2024: Bestgolf, Davis nebo Klub přátel golfu?

  • Klub přátel golfu

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiný virtuál/akce (jaký? Napiš prosím do vlákna)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    26

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
2024: Bestgolf, Davis nebo Klub přátel golfu?

2024-virtuálové.png

  • Níže uvedený přehled je pouze informativní, vždy si ověřujte aktuální informace a podmínky u konkrétního klubu!
  • Členské výhody můžou být rozšiřovány a aktualizovány i během sezóny. Často se i tak děje.
  • Součástí cen jsou i další slevy v závislosti na zaměření daného klubu, které mohou být nakonec rozhodující…
  • Řazeno abecedně :)

PS: Ano, pro potřeby této ankety se jedná jen o vybrané virtuály (které znám) v Praze a okolí. Vybráno bez jakékoli ambice a ""reklamní podpory". Informace opsány z jejich webů k dnešnímu dni, tzn. 12.12.2023. Btw. další možnostmi obdobně charakteru může být Český golfový klub (ČGK) případně Pražský golfový klub (PGC) který mají výrazně komplexnějši (variabilnější nabídku) a poměrně složitě se nějak smysluplně opisuje, tak ty vezmeme na paškál někdy jindy. Samostatně.

----
BlueSky Golf Club (Bestgolf)
https://bestgolfklub.cz

Dostupné balíčky pro rok 2024 (v závorce u hřišť vždy nasmlouvaná dostupná denní kapacita):

Bestgolf 2024.png


---
Golf Club Davis
https://www.gcdavis.cz

Dostupné balíčky pro rok 2024 (v závorce u hřišť vždy nasmlouvaná dostupná denní kapacita):
  • ZÁKLAD HŘIŠTĚ: Molitorov (12), Benátky (4), Terezín (6), Barbora (4), Svobodné Hamry (4)
  • BONUS HŘIŠTĚ: Karlštejn (4), Kunětická Hora (4), Mladá Boleslav (4), Ypsilonka (4), Bohdaneč (6), Hodkovičky (4)

Davis 2024.png



---
Klub přátel golfu

https://pratelegolfu.cz
https://pratelegolfu.cz/klub-pratel-golfu/clenstvi-2024/

Dostupné balíčky pro rok 2024 (v závorce u hřišť vždy nasmlouvaná dostupná denní kapacita):

Klub přátel golfu 2024.png
 
Původně jsem si chtěl porovnat i čgk a pgk, ale pak jsme to vzdal. Sice se v tom orientuju, ale upřímně musím říct, že prokousat se těmi jejich nabídkami a dát je do nějakého snadno uchopitelné tabulky bylo nad rámec času, který jsem místo jedné na poslední chvíli odpadlé pracovní povinnosti. :) Takže jenom tyto.
 
Upraveno:
Btw chápu správně, že v rámci platby 10 000 Kč u Best Golfu mám neomezenou hru na Slapech (30 míst vnímám jako nevyčerpatelné množství)? Proč by pak chtěl někdo členství platit přímo Slapům za 20 000 Kč?
 
Já si pamatuju, jak mě, když jsem jeden rok byl členem Bestgolfu, vlastně nejvíc na tom obtěžovalo rezervovat se někde jinde a lovit volně místo z dostupných. Netvrdím, že to nelze nebo že je to prkotina, ale to bylo pro mě to nejotravnější. A pak, že to víkendové bylo tehdy pořád plné, zvlášť na poslední chvíli. Prostě dostatečně dopředu v mých podmínkách to vždy bylo téměř bez šance.
 
Btw chápu správně, že v rámci platby 10 000 Kč u Best Golfu mám neomezenou hru na Slapech (30 míst vnímám jako nevyčerpatelné množství)? Proč by pak chtěl někdo členství platit přímo Slapům za 20 000 Kč?
Přečti si podmínky, je to trošku složitější.🤔
 
Btw chápu správně, že v rámci platby 10 000 Kč u Best Golfu mám neomezenou hru na Slapech (30 míst vnímám jako nevyčerpatelné množství)? Proč by pak chtěl někdo členství platit přímo Slapům za 20 000 Kč?

Celé podmínky jsem nekopíroval a nezahrnoval (moje chyba). Ale otázka je to dobrá:

Tady k členství BEST více: https://bestgolfklub.cz/clenstvi/best-clenstvi/

Konkrétně Slap u BestGolfu se týká tento text:

---
* máme vyčleněnou herní kapacitu v rezervačním systému 30 hracích míst každý den a v případě potřeby můžeme rozšířit. O weekendech je k dispozici 8 hracích míst do 14:50 a poté k dispozici 22 hracích míst. Vzhledem ke kapacitě hřiště je ze strany golfového klubu Slapy je počet her pro každého člena se členstvím BEST omezen na 20 her ročně. Evidenci odehrání těchto 20 her si bude vést hřiště Slapy.


Golfisté, kteří měli neomezené herní nebo udržovací nebo základní členství v GC Slapy v roce 2023 se mohou stát členy GCBBS či pořídit si toto členství BEST pro rok 2024 pouze za předpokladu, že budou mít uhrazené neomezené herní nebo udržovací nebo základní členství v GC Slapy pro rok 2024.
---
 
Tak mi to nedalo a podíval jsem se na podmínky členství přímo na Slapy, tu: https://www.golfslapy.cz/clenstvi/

A tam vidím

---

Neomezené roční členství:

Dospělý: 21 000 Kč (20 000 Kč hrací fee, 1000 Kč členský poplatek)​

Junior (do 18 let): 8 000 Kč (8 000 Kč hrací fee)​

Senior (od 60 let): 19 000 Kč (18 500 Kč hrací fee, 500 Kč členský poplatek)​

---

Zajímavý. Když si vezmu, že klasický ceníkový fee na Slapech na víkend stojí na 18 j 1.500,-, na všední den 1.100,-... ale asi na to celkově koukám blbě. Jen mám pocit, že jako platič klasického členství na Slapech bych se cejtil asi dost otráveně. Resp. že ten, kdo nebyl členem, je na tom líp, než já, kdo členem byl, protože aby přestoupil, si musí jako "odchodné" zaplatit ještě základní/roční členství. 20 her ročně je velmi slušná nálož, které si doufám tvrdit, velké části hráčů v takové konkurenci dojezdově blízkých hřišť stačí. Kurňa, prozradíte mi, kde co přehlížím, někdo? Resp. co by mě mělo motivovat, abych z případně Bestgolfu přešel kdykoli na domovské členství Slap (pokud bych nebydlel zrovna úplně vedle hřiště)?
 
Tak mi to nedalo a podíval jsem se na podmínky členství přímo na Slapy, tu: https://www.golfslapy.cz/clenstvi/

A tam vidím

---

Neomezené roční členství:

Dospělý: 21 000 Kč (20 000 Kč hrací fee, 1000 Kč členský poplatek)​

Junior (do 18 let): 8 000 Kč (8 000 Kč hrací fee)​

Senior (od 60 let): 19 000 Kč (18 500 Kč hrací fee, 500 Kč členský poplatek)​

---

Zajímavý. Když si vezmu, že klasický ceníkový fee na Slapech na víkend stojí na 18 j 1.500,-, na všední den 1.100,-... ale asi na to celkově koukám blbě. Jen mám pocit, že jako platič klasického členství na Slapech bych se cejtil asi dost otráveně. Resp. že ten, kdo nebyl členem, je na tom líp, než já, kdo členem byl, protože aby přestoupil, si musí jako "odchodné" zaplatit ještě základní/roční členství. 20 her ročně je velmi slušná nálož, které si doufám tvrdit, velké části hráčů v takové konkurenci dojezdově blízkých hřišť stačí. Kurňa, prozradíte mi, kde co přehlížím, někdo? Resp. co by mě mělo motivovat, abych z případně Bestgolfu přešel kdykoli na domovské členství Slap (pokud bych nebydlel zrovna úplně vedle hřiště)?
Ad 20 her ročně - není to ročně ale denní kapacita. Můžete tam hrát klidně každý den v roce.

S Bestgolfem už skoro 10 let spokojenost. Letos jsou ty hřiště opět zajímavý. Slapy, MB, SB, Y, Barbora.. Hlavně ta garance, že si člověk zahraje je dobře vyřešená. Ti co ještě na daném hřišti nehráli vidí kalendář na 30 dnů dopředu. Ti co už hráli jen kratší dobu, minimálně 7 dní dopředu. Další výhoda oproti ČGK je, že se dá zrušit beztrestně rezervace klidně 23:59 den před hrnou, například kvůli špatné předpovědi - u ČGK hra propadá (jinde nevím).
 
Ad 20 her ročně - není to ročně ale denní kapacita. Můžete tam hrát klidně každý den v roce.

S Bestgolfem už skoro 10 let spokojenost. Letos jsou ty hřiště opět zajímavý. Slapy, MB, SB, Y, Barbora.. Hlavně ta garance, že si člověk zahraje je dobře vyřešená. Ti co ještě na daném hřišti nehráli vidí kalendář na 30 dnů dopředu. Ti co už hráli jen kratší dobu, minimálně 7 dní dopředu. Další výhoda oproti ČGK je, že se dá zrušit beztrestně rezervace klidně 23:59 den před hrnou, například kvůli špatné předpovědi - u ČGK hra propadá (jinde nevím).

No, viz můj předchozí příspěvek, tento:

Celé podmínky jsem nekopíroval a nezahrnoval (moje chyba). Ale otázka je to dobrá:

Tady k členství BEST více: https://bestgolfklub.cz/clenstvi/best-clenstvi/

Konkrétně Slap u BestGolfu se týká tento text:

---
* máme vyčleněnou herní kapacitu v rezervačním systému 30 hracích míst každý den a v případě potřeby můžeme rozšířit. O weekendech je k dispozici 8 hracích míst do 14:50 a poté k dispozici 22 hracích míst. Vzhledem ke kapacitě hřiště je ze strany golfového klubu Slapy je počet her pro každého člena se členstvím BEST omezen na 20 her ročně. Evidenci odehrání těchto 20 her si bude vést hřiště Slapy.


Golfisté, kteří měli neomezené herní nebo udržovací nebo základní členství v GC Slapy v roce 2023 se mohou stát členy GCBBS či pořídit si toto členství BEST pro rok 2024 pouze za předpokladu, že budou mít uhrazené neomezené herní nebo udržovací nebo základní členství v GC Slapy pro rok 2024.
---

Podle mě přímo na BestGolfu viz citovaný odkaz pod hvězdičkou píšou, že je to 20 her ročně, na Slapech (https://bestgolfklub.cz/clenstvi/best-clenstvi/).

?
 
S Bestgolfem už skoro 10 let spokojenost. Letos jsou ty hřiště opět zajímavý. Slapy, MB, SB, Y, Barbora.. Hlavně ta garance, že si člověk zahraje je dobře vyřešená. Ti co ještě na daném hřišti nehráli vidí kalendář na 30 dnů dopředu. Ti co už hráli jen kratší dobu, minimálně 7 dní dopředu.
Já nabídku Best pro rok 2024 zas tak pozitivně nevnímám, ale pochopím, když to druhý vidí jinak.
Sestava hřišť pro nadcházející sezónu není vůbec špatná (bohužel vypadly Hodkovičky), jenže klíčovou vidím tu denní kapacitu, 2 hrací místa denně na většině hřišť. V Praze, odkud se rekrutovala většina členů, budou 4 místa v Motole. Holt to bude zase každodenní souboj ráno v 8:00, kdo dříve klikne. Doufám, že ten tlak snad trochu rozloží Slapy.
 
Hrál jsem Bestgolf v sezóně 2022. Jako poděbradskej jsem přivítal hraní v Poděbradech a především Lázně Bohdaneč (skvělé hřiště). Za cenu 8900,- (v předprodeji) jsem hrál cca 60 her na zmíněných hřištích - ve všední dny jsem se vždy chytil (3místa). Jo, ale to je již minulost..... bohužel.
 
Já jsem využil aktuální akce u Bestgolfu. Za tu cenu skvělá nabídka pro člověka, který jezdí hrát v blízkosti Prahy, ale i jinam po ČR. Členství Best má teď 3 varianty za super cenu. Nabídka více než dobrá.
 
Já nabídku Best pro rok 2024 zas tak pozitivně nevnímám, ale pochopím, když to druhý vidí jinak.
Sestava hřišť pro nadcházející sezónu není vůbec špatná (bohužel vypadly Hodkovičky), jenže klíčovou vidím tu denní kapacitu, 2 hrací místa denně na většině hřišť. V Praze, odkud se rekrutovala většina členů, budou 4 místa v Motole. Holt to bude zase každodenní souboj ráno v 8:00, kdo dříve klikne. Doufám, že ten tlak snad trochu rozloží Slapy.

Můžu se zeptat jak aktuálně vypadá kapacitně např. ten Motol? Rád bych někam 1-2x týdně po práci zašel a Motol mám kousíček.
Alternativně se nabízí možnost to koupit přímo u klubu - 9000 Kč za 35 devítek + výhody člena klubu, ale nevím, jestli bych tam byl schopen využít takový objem her.
 
Na Motole jsem letos ještě nebyl. Přes Bestgolf jsou tam 4 místa denně, teda v členství které si platím. Až se rozjede sezóna, očekávám lehký boj o ta místa. Aktuálně je tam ale volno.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom