Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin Vivoactive (Optic)

Aktuální recenze na rungo: http://rungo.idnes.cz/test-garmin-vivoactive-optic-djo-/runtech.aspx?c=A160531_183201_runtech_Pil

Je teda fakt, že recenze je zaměřena spíše k běhání, ale pár info tam je. Btw. už jsem taky jejich šťastným novým vlastníkem, tak jak budu mít zážitky z hřiště, tak se podělím. Zatím můj dojem ze sportfunkcí je trochu rozpačitý, ale to je tím, že nejsem zvyklý hodinky na ruce nosit vůbec. Takže původní předpoklad, že s nimi budu chodit furt - se jaksi nenaplnil.
 
V cem rozpaky?
Ja jsem byl naopak prekvapen, ze se z nich staly default hodinky :)
 
U Michala taky, default nenosí žádné :)
 
Myslím, že už se mohu podělit o několik praktických poznatků s tímto sporttesterem (Garmin Vivoactiv HR, resp. Optic), když mi na ruce trůní v podstatě nepřetržitě už dva měsíce. Jsem vcelku aktivním sportovcem, takže když jsem hledal hodinky, tak jsem hledal něco, co mi v podstatě umožní nějakým způsobem propojit všechny mé hobby sportovní aktivity: golf, běh, squash, posilovnu a rychlou chůzi (vysvětlím později). a pokud možno, i funkční hodinky přes den.

Hodinky a propojení přes bluetooth
Je potřeba ještě upřesnit, že hodinky jsem nenosil nikdy a vůbec, takže pro mě vůbec hodinky jsou zážitkem sami o sobě  dříve jsem zastával teorii, že když budu potřebovat vědět, kolik je hodin, tak mi k tomu poslouží mobil. Netušil jsem, jak je pohodlné mít hodinky na ruce a nemuset pořád na mobil koukat a tím pádem nesledovat různé další notifikace je pro mě osvobozující a příjemné. Vizuálně mi docela sedí, byť bych byl rád, kdyby byly trochu placatější. Nakonec po hraní s mnoha displeji jsem ponechal defaultní vzhled hodinek - velká, skvěle čitelná číslice zobrazujicí čas jsem upřednostil před několikery vzhledy, které jsou možné stáhnout. Hodinky nosím i v běžném pracovním životě - do práce mohu chodit zpravidla v džínsech, takže vyloženě sportovní vzhled hodinek nijak dramaticky nevadí a nejsou tak atypické, jako předchozí model. Zvykl jsem si. Sem tam mi zlobí propojení s mobilem přes bluetooth, není to úplně stoprocentní (zvlášt, co se mi mobil aktualizoval na Android 6 - zhoršení). Pak taky problém s sms - kdy jedna sms na hodinkách přečíst jde, dvě už ne (nelze rozliknout). To jsou takové drobné otravné chybky, které docela rozčilují - může však být konkrétním kusem, konkrétním mobilem (Huawei P7 lite) atp. Aplikace Garmin Connect je pro mě trochu nepřehledná, moc funkcní najednou poskládáno dle mého bez ladu a skladu, logicky na sebe ne vždy navazující, grafy na černém pozadí jsou takové smutné, ale to je subjektivní. Prostě jako multisport tester toho umí hodně a dle mého názoru by chtělo ještě zapracovat v aplikaci na funkčním sjednocení všeho, co se nabízí. Logika doplňků a různých uživatelskcýh aplikací naráží na vcelků různorodou kvalitu zpracování - takže ve výsledku vlastně skorem žádné uživatelské rozšiřující aplikace nepoužívám. Pocitově? Jo, zvykl jsem si je mít na ruce skorem pořád. Spal jsem s nimi tedy týden, abych si měřil spánek a tak a pak mě to přestalo bavit, mít v noci hodinky na ruce, takže na noc putují pěkně na poličku. Trochu nešikovné je, že díky tomu snímači na tep sem tam zasvítí, takže je potřeba je schovat nebo něčím v noci zakrýt (což je mimochodem nepříjemné i na ruce, pokud je nemáte úplně utažené na ruce). Ještě jeden poznatek - lidi pořád koukají mi na ruce, ty výrazné defaultní číslice přitahují pozornost.

Sport - běh, chůze, fitness, squash
Pro takovéty běžné denní aktivity jsou fajn. Baví mě sledovat, kolik člověk za den újde kroků - líbí se mi i možnost, kdy se denní cíl kroků zvyšuje a snižuje. Donutilo mě to častěji chodit do práce pěšky a sem tam si přidat třeba i zastávku tramvaje. Stejně tak se mi líbí počítání vyšlých schodů (akorát nechápu, proč tady se to automaticky nenavyšuje/nesnižuje jako u chůze - že by nějaké skryté nastavení) , rázem jsem si všiml, že chodím do schodů výše. Síla hodinek se projevuje pak projevuje v aerobních aktivitách, v mém případě běh. Na tohle jsou hodinky parádní, s mobilem naprosto neporovnatelné. Integrovaný GPS modul je dle mého názoru přesný, hodinky na ruce co se týče hlídání tempa a okamžitého měření vzdálenosti k nezaplacení. Jo, prostě tady Garmin umí. Hodně tady oceňuji i stabilitu GPS signálu a pokud na chvíli vypadne v nějaké rokli, tak vcelku schopně vzdálenost v daném úseku odhaduje. Další šikovnou vlastností je i vodotěsnost, byť při plavání je dotykové ovládání trochu problémem (ne že by při tempech člověk chtěl hodinky ovládat, ale není to úplně jednoduché něco přesunout či se podívat jinam, když máte mokré ruce - tady pak je jasné, proč zůstala dvě hlavní hw tlačítka na začátek a konec aktivity). U posilovny je defaultně problém - v podstatě měří jen tepovou frekvenci, dle toho spalování kalorii - to je jen přibližné, přijde mi. A squash - no, na tohle tu sport není, takže ho mám pod kategorii "Jiné". Při squashi mi ale hodinky úplně nesednou, je to jediná aktivita, kdy je cítím hmotnostně na ruce. 

A golf
No a potom konečně golf, což byl ten hlavní důvod, proč sem si tyhle multifunkční hodinky koupil. Jsem golf začátečník a hledal jsem především něco, co by mi jednoduše ukázalo vzdálenosti na golfovém hřišti, nezávisle na mobilním telefonu, což se mi splnilo. Byť musím tedy nejprve přes mobil hřiště do hodinek nahrát. Na hřišti je to už pak ok, skvělá je díky displeji i čitelnost údajů, která se s jinými hodinkami jen těžko může srovnávat (co jsem měl možnost vidět). Líbí se mi možnost i jednoduchého počítadla ran rovnou na ruce. Takže za mě spokojenost, prostě na takovéto domácí hraní pro mě ok. Co bych ale určitě vylepšil tak je možnost zadávat score podrobněji, resp. běžné rány a potom paty odděleně a druhou z hlavních věcí - mít možnost si zapisovat takto score i pro hřiště, které zrovna není v online databázi a nebo jsou v ní už neaktuální údaje. A taky se mi nelíbí, proč golf je v systému něco jiného, než sportovní aktivita, resp. nevidíte ho v žebřičku posledních aktivit, jiným způsobem se dohledávají info a daném kole než u jiných aktivit (ušlá vzdálenost, kalorie atp) - drobnost, no. Ale je. :)

Závěrem: s hodinkami jsem spokojený, líbí se mi multisportovní zaměření, byť několik věcí považuji za nedotažené. Hodinky mají i spoustu vnitřního nastavení pro různé aktivity, co zrovna chcete zobrazovat, ale to mě nějak nebaví procházet - jsem takový defaultní uživatel, nerad se v tomhle hrabu, chci, abych něco rozbalil a fungovalo to pokud možno všude. A to tyhle hodinky splňují. Koupil bych si je teď i přes pár výhrad znovu.

Takže za mě bych hodnotil 8/10:
+ subjektivně (pro mě a mou ženu) hezké
+ multifuknční, a hlavně přehledně ukazují čas :)
+ poměr cena vs výkon (kupoval jsem nové za cca 7.000,- Kč)
+ široké sportovní aktivity, hlavně běh, omezená možnost vlastních aktivit
+ golf (ale minus za chudé golf statistiky a nemožnost "vlastního hřiště")
+ GPS v hodinkách a slušná výdrž
- debilní nabíječka (další s ničím jiný nekompatibilní krám domů, indukce by byla skvělá)
- nestabilní propojení s mým mobilem
- pro mě někdy logické nesjednocené ovládání jak hodinek, tak aplikace Garmin Connect
- uvítal bych více různých počítadel v základu (např. kolik jsem denně vypil kafí atp :)
 
Pěkná recenze Michale.
Potvrdil jsi mi pocit z garmin connect, moje zaprášené zkušenosti s ní jsou asi stále platné.
Taktéž nedostatečné zadávání score je od garminu fail jako prase, předpokládám, že na jejich golfových hodinkách to bude doladěné dobře. Tím spíš by to pro ně neměl být problém. I aplikace na Android wear které používám to má lépe. Na hodinkách snadno zadám score, putty i trestné.
Jinak pro sportovce jako ty který má více aktivit vypadají dobře.
 
Ta nemoznost zadata plne score a jeste v kombinaci, ze lepsi model umi vice udaju je fakt pitoma a dle meho strasne kratkozraka. Chapu, ze chteji odlisit modely, ale proc to nemuzu editovat sakra? Kdybych si vsechna data dal k nim, asi tezko nekam zdrhnu jinam... 
 
Jo, tohle mi vadí taky a být "jen" golfistou, tak bych si kvůli tomu hodinky jako golfista nekoupil. Přijde mi to přesně taková ta blbost, na které se prostě šetřit nemá - zvlášť, když se jedná jen o vlastnost aplikace, s HW hodinkami to nemá co dělat. Takže jako multifunkční ok, ale tohle mi přijde velká chyba.

Ještě jsem do původní své recenze doplnil odrážku, že za nepovedené považuji nabíjecí kabel, který je nekompatibilní s čímkoli jiným, co mám doma. Uvědomuji si, že asi prostě to tak je, ale fakt bych uvítal, kdyby prostě se jednou všechny nabíjecí kabely sjednotili... microusb snad není problém a na hodinky by se vešlo úplně v pohodě, případně indukce. Výdrž hodinek je v pohodě, běžné nošení a sem tam nějaká krátší gps aktivita - bez problému vydrží přes týden. Celodenní golf - víkend se dá zvládnout.
 
Na hodinkách je Micro USB opravdu naprd. Zkušenosti ze sw3.
 
Na těch Garminech je taková kolébka, do které cvakneš hodinky. Což o to, funguje to dobře, ale já bych skutečně uvítal mít nějaký standardizovaný formát na nabíjení - což tohle není. Proč je nabíjení microusb naprd? (nejvíce by se mi líbila tedy nějaká indukce, ale chápu, že na to je ještě čas, zvlášť v této cenové relaci)
 
Protože ten konektor musíš těsnit, tak je tam gumová krytka. Z boku konektor být nemůže u sw3 a tak je zespoda. Debilně se to připojuje, krytka překáží a pokaždé mám strach že ji urvu. To fakt konstruoval debil....
 
Bomba!
Prave jsem zjistil, ze garmin connect webova verze umoznuje editaci scorekarty, vcetne moznosti zadat putty a fw hits! Aplikace to neumi.
Ja su take stastne :)))
 
Dokud to nebude umět aplikace v mobilu, případně rovnou hodinky, tak je to jako drbání levou nohou za pravých uchem. Přece to nebudu přepisovat ještě večer, abych z dosaženého skore měl vztek znovu. Ale jo - asi lepší, než drátem do oka. Já bych to chtěl mít v aplikaci.
 
Jelikoz to zapisuji po hre na pocitaci i jinam, tak uz je to pro me ok. 
Zapisovani do mobilu beztak neni uplne komfortni... na pocitaci je to dobry. Ja jsem spokojenej. :)
 
Myslím, že už se mohu podělit o několik praktických poznatků s tímto sporttesterem (Garmin Vivoactiv HR, resp. Optic), když mi na ruce trůní v podstatě nepřetržitě už dva měsíce. Jsem vcelku aktivním sportovcem, takže když jsem hledal hodinky, tak jsem hledal něco, co mi v podstatě umožní nějakým způsobem propojit všechny mé hobby sportovní aktivity: golf, běh, squash, posilovnu a rychlou chůzi (vysvětlím později). a pokud možno, i funkční hodinky přes den.

Hodinky a propojení přes bluetooth
Je potřeba ještě upřesnit, že hodinky jsem nenosil nikdy a vůbec, takže pro mě vůbec hodinky jsou zážitkem sami o sobě dříve jsem zastával teorii, že když budu potřebovat vědět, kolik je hodin, tak mi k tomu poslouží mobil. Netušil jsem, jak je pohodlné mít hodinky na ruce a nemuset pořád na mobil koukat a tím pádem nesledovat různé další notifikace je pro mě osvobozující a příjemné. Vizuálně mi docela sedí, byť bych byl rád, kdyby byly trochu placatější. Nakonec po hraní s mnoha displeji jsem ponechal defaultní vzhled hodinek - velká, skvěle čitelná číslice zobrazujicí čas jsem upřednostil před několikery vzhledy, které jsou možné stáhnout. Hodinky nosím i v běžném pracovním životě - do práce mohu chodit zpravidla v džínsech, takže vyloženě sportovní vzhled hodinek nijak dramaticky nevadí a nejsou tak atypické, jako předchozí model. Zvykl jsem si. Sem tam mi zlobí propojení s mobilem přes bluetooth, není to úplně stoprocentní (zvlášt, co se mi mobil aktualizoval na Android 6 - zhoršení). Pak taky problém s sms - kdy jedna sms na hodinkách přečíst jde, dvě už ne (nelze rozliknout). To jsou takové drobné otravné chybky, které docela rozčilují - může však být konkrétním kusem, konkrétním mobilem (Huawei P7 lite) atp. Aplikace Garmin Connect je pro mě trochu nepřehledná, moc funkcní najednou poskládáno dle mého bez ladu a skladu, logicky na sebe ne vždy navazující, grafy na černém pozadí jsou takové smutné, ale to je subjektivní. Prostě jako multisport tester toho umí hodně a dle mého názoru by chtělo ještě zapracovat v aplikaci na funkčním sjednocení všeho, co se nabízí. Logika doplňků a různých uživatelskcýh aplikací naráží na vcelků různorodou kvalitu zpracování - takže ve výsledku vlastně skorem žádné uživatelské rozšiřující aplikace nepoužívám. Pocitově? Jo, zvykl jsem si je mít na ruce skorem pořád. Spal jsem s nimi tedy týden, abych si měřil spánek a tak a pak mě to přestalo bavit, mít v noci hodinky na ruce, takže na noc putují pěkně na poličku. Trochu nešikovné je, že díky tomu snímači na tep sem tam zasvítí, takže je potřeba je schovat nebo něčím v noci zakrýt (což je mimochodem nepříjemné i na ruce, pokud je nemáte úplně utažené na ruce). Ještě jeden poznatek - lidi pořád koukají mi na ruce, ty výrazné defaultní číslice přitahují pozornost.

Sport - běh, chůze, fitness, squash
Pro takovéty běžné denní aktivity jsou fajn. Baví mě sledovat, kolik člověk za den újde kroků - líbí se mi i možnost, kdy se denní cíl kroků zvyšuje a snižuje. Donutilo mě to častěji chodit do práce pěšky a sem tam si přidat třeba i zastávku tramvaje. Stejně tak se mi líbí počítání vyšlých schodů (akorát nechápu, proč tady se to automaticky nenavyšuje/nesnižuje jako u chůze - že by nějaké skryté nastavení) , rázem jsem si všiml, že chodím do schodů výše. Síla hodinek se projevuje pak projevuje v aerobních aktivitách, v mém případě běh. Na tohle jsou hodinky parádní, s mobilem naprosto neporovnatelné. Integrovaný GPS modul je dle mého názoru přesný, hodinky na ruce co se týče hlídání tempa a okamžitého měření vzdálenosti k nezaplacení. Jo, prostě tady Garmin umí. Hodně tady oceňuji i stabilitu GPS signálu a pokud na chvíli vypadne v nějaké rokli, tak vcelku schopně vzdálenost v daném úseku odhaduje. Další šikovnou vlastností je i vodotěsnost, byť při plavání je dotykové ovládání trochu problémem (ne že by při tempech člověk chtěl hodinky ovládat, ale není to úplně jednoduché něco přesunout či se podívat jinam, když máte mokré ruce - tady pak je jasné, proč zůstala dvě hlavní hw tlačítka na začátek a konec aktivity). U posilovny je defaultně problém - v podstatě měří jen tepovou frekvenci, dle toho spalování kalorii - to je jen přibližné, přijde mi. A squash - no, na tohle tu sport není, takže ho mám pod kategorii "Jiné". Při squashi mi ale hodinky úplně nesednou, je to jediná aktivita, kdy je cítím hmotnostně na ruce.

A golf
No a potom konečně golf, což byl ten hlavní důvod, proč sem si tyhle multifunkční hodinky koupil. Jsem golf začátečník a hledal jsem především něco, co by mi jednoduše ukázalo vzdálenosti na golfovém hřišti, nezávisle na mobilním telefonu, což se mi splnilo. Byť musím tedy nejprve přes mobil hřiště do hodinek nahrát. Na hřišti je to už pak ok, skvělá je díky displeji i čitelnost údajů, která se s jinými hodinkami jen těžko může srovnávat (co jsem měl možnost vidět). Líbí se mi možnost i jednoduchého počítadla ran rovnou na ruce. Takže za mě spokojenost, prostě na takovéto domácí hraní pro mě ok. Co bych ale určitě vylepšil tak je možnost zadávat score podrobněji, resp. běžné rány a potom paty odděleně a druhou z hlavních věcí - mít možnost si zapisovat takto score i pro hřiště, které zrovna není v online databázi a nebo jsou v ní už neaktuální údaje. A taky se mi nelíbí, proč golf je v systému něco jiného, než sportovní aktivita, resp. nevidíte ho v žebřičku posledních aktivit, jiným způsobem se dohledávají info a daném kole než u jiných aktivit (ušlá vzdálenost, kalorie atp) - drobnost, no. Ale je. :)

Závěrem: s hodinkami jsem spokojený, líbí se mi multisportovní zaměření, byť několik věcí považuji za nedotažené. Hodinky mají i spoustu vnitřního nastavení pro různé aktivity, co zrovna chcete zobrazovat, ale to mě nějak nebaví procházet - jsem takový defaultní uživatel, nerad se v tomhle hrabu, chci, abych něco rozbalil a fungovalo to pokud možno všude. A to tyhle hodinky splňují. Koupil bych si je teď i přes pár výhrad znovu.

Takže za mě bych hodnotil 8/10:
+ subjektivně (pro mě a mou ženu) hezké
+ multifuknční, a hlavně přehledně ukazují čas :)
+ poměr cena vs výkon (kupoval jsem nové za cca 7.000,- Kč)
+ široké sportovní aktivity, hlavně běh, omezená možnost vlastních aktivit
+ golf (ale minus za chudé golf statistiky a nemožnost "vlastního hřiště")
+ GPS v hodinkách a slušná výdrž
- debilní nabíječka (další s ničím jiný nekompatibilní krám domů, indukce by byla skvělá)
- nestabilní propojení s mým mobilem
- pro mě někdy logické nesjednocené ovládání jak hodinek, tak aplikace Garmin Connect
- uvítal bych více různých počítadel v základu (např. kolik jsem denně vypil kafí atp :)


Tak doplňuji, už šly do světa. Dlouhodobé využití moje bylo menší, než jsem si představoval a myslím, že u někoho jiného se budou mít lépe. Měsíc mě různé fíčurky bavily, pak holt jsem začal mnohem víc upřednosťnovat pohodlnost, spolehlivost a intuitivnost. Dlouhodobě mi přestalo vyhovovat trochu ovládání, prostě úplně mi to nesedlo - nemyslím dotykovou vrstvu, to je ok, ale spíše UIX, nějak bych si intuitivnost představoval jinak - shrnul bych toto tak, že defaultní aplikace jsou ještě docela ok, ale různé nástavby - prostě někdy méně je více.

Podstatnější problém byl při golfu, při párování s mým telefonem (viz výše) - nestabilní, tzn. přijedu na hřiště, chci si stáhnout hřiště a sem tam (docela často) smůla s konektivitou k telefonu. Jasně, můžu si to připravit den předem, nebo v klidu doma, ale to už prostě není ono, takže po pár takoýchto zážitcích, kdy přijedu a prostě se k mobilu nepřipojím, tzn. nemám dané hřiště v hodinkách, mě to už nebavilo. Víc hřišt bohužel do paměti ukládat nejde.

Dost mě to mrzí, protože pro aerobní aktivity jako je běh, jsou parádní, ale golf je na nich prostě velmi chudý příbuzný. Věřím ale stále, že pro mnohé mohou být to pravé právě s ohledem na sportovní multifunkčnost. :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Taky mám za sebou pokus s hodinkama, ale čím dál víc si myslím, že jediný multifunkční zařízení, které vyhovuje všem mým požadavkům je prostě telefon. Mám telefon s 4 000 mAh. Na golf používám na základě rady někoho odsud z 19.jamky aplikaci "Hole19" (jak jinak také, že ? :D). Po 18 jamkách mám baterii na 40%. Stál mě mín než stojí nové golfové hodinky a komfort a intuitivnost obsluhy je nesrovnatelná s hodinkama. Jen až si budu kupovat nový telefon, kromě kapacity baterie, budu upřednostňovat ještě čitelnost na slunci. Čísla vzdálenosti vidím krásně (jsou velké černé na bílém podkladě) ale s mapkou, ve které si mohu posouvat zaměření podobně jako na simulátoru už to na slunci tak slavné není (musím si holt zastínit čepicí).
 
Podstatnější problém byl při golfu, při párování s mým telefonem (viz výše) - nestabilní, tzn. přijedu na hřiště, chci si stáhnout hřiště a sem tam (docela často) smůla s konektivitou k telefonu. Jasně, můžu si to připravit den předem, nebo v klidu doma, ale to už prostě není ono, takže po pár takoýchto zážitcích, kdy přijedu a prostě se k mobilu nepřipojím, tzn. nemám dané hřiště v hodinkách, mě to už nebavilo. Víc hřišt bohužel do paměti ukládat nejde.

Na toto jsem si tez zvykal... nahral jsem do mobilu vsechny hriste v CR a pri odjezdu na dovcu jeste pridavam ty zahranicni.
Na hristi si nahazuji hodinky vyrazne drive nez na Tee c. 1, abych mel jistotu, ze to pak nebudu nejak honit.
Jedna verze FW mi delala hodne psi kusy, ale to uz je nastesti pryc... a tehda jeste nebylo ulozeno v hodinkach ani posledni hriste. :)
Mj. oni starsi Viva meli 4 MB pameti... takze chapu, ze tam nedali vsechna hriste :D
 
Na toto jsem si tez zvykal... nahral jsem do mobilu vsechny hriste v CR a pri odjezdu na dovcu jeste pridavam ty zahranicni.
Na hristi si nahazuji hodinky vyrazne drive nez na Tee c. 1, abych mel jistotu, ze to pak nebudu nejak honit.
Jedna verze FW mi delala hodne psi kusy, ale to uz je nastesti pryc... a tehda jeste nebylo ulozeno v hodinkach ani posledni hriste. :)
Mj. oni starsi Viva meli 4 MB pameti... takze chapu, ze tam nedali vsechna hriste :D

:) Já tohle moc nechápu, v době minimálních cen úložišť mi tato "výmluva" na omezenou kapacitu přijde prostě laciná, myslím, že kdyby bylo možné mít uloženo alespoň třeba posledních 5 hřišť, nebo nějakým stylem 3 oblíbená, dvě poslední atp, tak se taky nic nestane a použitelnost je mnohem větší. Já si od zařízení, které má být pohotové, slibuji, že je pohotové. Takže za mě spíše ne - pro jiné sporty ano, ale pro golf jen jako doplněk stylem "je pěkné to tam mít". :)
 
:) Já tohle moc nechápu, v době minimálních cen úložišť mi tato "výmluva" na omezenou kapacitu přijde prostě laciná, myslím, že kdyby bylo možné mít uloženo alespoň třeba posledních 5 hřišť, nebo nějakým stylem 3 oblíbená, dvě poslední atp, tak se taky nic nestane a použitelnost je mnohem větší. Já si od zařízení, které má být pohotové, slibuji, že je pohotové. Takže za mě spíše ne - pro jiné sporty ano, ale pro golf jen jako doplněk stylem "je pěkné to tam mít". :)
Podle me je to o jinem... ten HW mozna ani neumi adresovat o mnoho vice...
 
Tak a mame tu VivoActive 3... vypadajici jako Fenix nebo S60... a majici autoshot a pin pointer :)
https://buy.garmin.com/en-US/US/p/571520#specs

cf-lg.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom