Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Zbraslav - 18j - PRAGUE CITY GOLF

ode dneska se presouvaji odpaliste uplne random, je z toho takove trosku jine hriste :)

Tak pokud je dávaj všechny 100 m od greenu, tak by to nemělo dělat problém ani @ati ...
 
Tak pokud je dávaj všechny 100 m od greenu, tak by to nemělo dělat problém ani @ati ...
zatim jsou na svych mistech, krom cernych, ale budou se postupne presouvat
 
Zpráva ambasadora PCG:

56D969EA-188E-4269-A77D-D31A2DF21345.jpeg
 
Upraveno:
Nekdo zitra 14:00 nebo patek mezi 11-12??? :)
 
Zpráva ambasadora PCG:

Tak to vypadá, že nám sezonu jeste o tyden prodlouzi, nicmene jiz bez buggy. :)
 
V neděli Zbraslav, za 700 stovek 18 jamek ve velmi hezkém stavu. Všechno posekáno, je to takové přehledné. Grýny prima, letní - jedou. Stojí to za to. .)

Mám jedinou výtku: a to vypnuté/nezapojené fukary po hře. Takže všichni čistíme u auta větvičkami, kartáčemi atd. Je to škoda. Myslím, že tohle je taková drobnost, která by fungovat mohla (hřiště bylo v neděli narvané, fungoval i maršál, na recepci byla paní) restaurace zavřená. Ale na recepci kafe dostanete. Tuším, že stojí 49. :)
 
V neděli Zbraslav, za 700 stovek 18 jamek ve velmi hezkém stavu. Všechno posekáno, je to takové přehledné. Grýny prima, letní - jedou. Stojí to za to. .)

Mám jedinou výtku: a to vypnuté/nezapojené fukary po hře. Takže všichni čistíme u auta větvičkami, kartáčemi atd. Je to škoda. Myslím, že tohle je taková drobnost, která by fungovat mohla (hřiště bylo v neděli narvané, fungoval i maršál, na recepci byla paní) restaurace zavřená. Ale na recepci kafe dostanete. Tuším, že stojí 49. :)
staci se ozvat na recepci, kluci ukrajinsky to obcas zapomenou zapnout :)
 
staci se ozvat na recepci, kluci ukrajinsky to obcas zapomenou zapnout :)

Dobrý tip. Pro příště.

Na druhou stranu, došli jsme někdy kolem 14.00 (plné hřiště), možná kousek po a x flajtů před námi skončilo dřív, někteří šli i jen devítku. Tak nikoho nenapadlo to jít řešit na recepci. Takže bych to viděl jako pravidelnou kontrolu od někoho z resortu, kdo nezapomíná. :)

Ale jasně, líná huba/noha...
 
staci se ozvat na recepci, kluci ukrajinsky to obcas zapomenou zapnout :)

Sorry, ale tohle je jalová reakce. Uplně stejně si můžu říct o hajzlpapír nebo posekaný greeny. Ale tak nějak čekám, že tohle je náplní práce někoho jiného, ne mé. Na tom hřišti bylo odhadem 100 lidí, maršál jezdil jak zběsilej. Absolutně nemám problém s tím, že je to zazimované a tudíž vypnuté. Vím jak to funguje, když se čeká na první mráz a sníh a člověk chce bejt připravenej. Taky mám sklizený lavičky, hrábě, koše,...
 
Hrajeme!!
Hriste ve slusnem stavu, greeny jedou :)
Na odpalistich mame nove cedule, ktere vychazi z fotek z dronu, s tim samozrejme nemam nic spolecneho :D
0EC90F4C-9E88-48F3-B436-A6F0D61F37A2.jpeg
F5B3A335-0CB3-4A18-A696-AB028861FF14.jpeg
2370A710-5B85-4470-9C2B-DF0FF942A9CA.jpeg
 
Dnes poprvé Zbraslav. Pro mě celkem překvapivě pěkné hřiště, i když úplná placka, pohráli si s tvarováním. Greeny na první devítce parádní a rychlé, na druhé taky rychlé ale trochu flekaté a skákavé. Fairwaie hodně podmáčené. Bunkery hodně mokré ale skoro bez kamení.
Nebýt asiatů před námi, byl by to asi pěkný den. Takto 4.5h opruz. Oni šli jako první, my asi 20 minut za nimi, peklo od čtvrté jamky až do konce. Tato nevychovaná pakáž prostě nepustí. Marshall naprosto zbytečnej jako skoro všude. Protože je zde toto prý na denním pořádku, byla první návštěva pro mě i poslední. Je to škoda, hřiště samotné za návštěvu stojí.
 
Mám podobnou zkušenost z loňska...tam se dokonce spojily 2 asijské flajty...celkem 4 bugyny, 8 hráčů...když na mé zavolání
přijel maršál, jel s nimi 2 jamky...pak se rozpojili a já čekal. A reakce maršála na mé naštvaní? "Když oni mají členství a platí si bugyny..." 🤔
Mimochodem, dnes na recepci v Hostíku jsem zažil zajímavou věc...na poslední chvíli přiběhl hráč s tím, zda se může přidat ke kolegům...jako pátý člen flajtu!?! Kdo uhádne, jaké byl národnosti???😉
 
No, není to jen o té národnosti. Včerejší Dýšinu jsme strávili za bandou českých pepíků. Je to nastavení managementu hřišť. Je jim fuk, že jsou někteří nespokojení. Bojí se o prachy těch, kteří ostatním znepřijemňují život. A tímhle přístupem vypěstovali tohle chování. A tím, že je to skoro všude, tak nespokojení nemají pomalu kam utéct. Takže to management vlastně dělá dobře. Pro sebe.
Hlavně, že se vymýšlí kdejaké kraviny jako méně jamek, větší jamky a kdoví co ještě. Proč to jinde jde a tady ne nechápu.
 
No, není to jen o té národnosti. Včerejší Dýšinu jsme strávili za bandou českých pepíků. Je to nastavení managementu hřišť. Je jim fuk, že jsou někteří nespokojení. Bojí se o prachy těch, kteří ostatním znepřijemňují život.

Tak v prvé řadě je to o chování lidí vůči sobě navzájem. Kdyby v nich bylo více pochopení a tolerance ke svému okolí, tak žádný maršál potřeba není.
 
Promiň, ale tohle jsou takové obecné řeči.
Faktem je, že lidé se k sobě nechovají příliš dobře a to, že napíšeš co jsi napsal, nic nezmění. Odvolávat se na "kdyby" nefunguje nikde a nikdy.
Maršál v současném fungování téměř všude potřeba opravdu není.
 
To je jako to přísloví “ O SILNĚJŠÍM PSU,......”, prostě jsou to komunity , které svým způsobem drží hřiště nad vodou. Jsou jako stěhovaví ptáci, něco se jim , stačí vůdci stáda, znelíbí a jdou jinam a vedoucímu resortu zbydou oči pro pláč. Není ekonomika a manažer se tim pádem Znelíbí majiteli, a už tam není, to platí i o Marshallovi . Stejné jako na vojně velitel vydá rozkaz o nástupu v šest a vojáci tá stojí od tří🤔🤭.
Je to o klubu v resortu, pokud žije, tak táhne a potom to jde samo bez zásahů a členové svým způsobem drží resort, jak ekonomicky tak organizačně , přikladnou hrou a korigováním ostatních, zásah marshála, až když to je nutné a manažér na to dohlíží a s úsměvem zlepšuje . Je tady jeden všichni ho známe , včelky, kurníky , ....
 
Mám podobnou zkušenost z loňska...tam se dokonce spojily 2 asijské flajty...celkem 4 bugyny, 8 hráčů...když na mé zavolání
přijel maršál, jel s nimi 2 jamky...pak se rozpojili a já čekal. A reakce maršála na mé naštvaní? "Když oni mají členství a platí si bugyny..." 🤔
Mimochodem, dnes na recepci v Hostíku jsem zažil zajímavou věc...na poslední chvíli přiběhl hráč s tím, zda se může přidat ke kolegům...jako pátý člen flajtu!?! Kdo uhádne, jaké byl národnosti???😉
A jak to nakonec dopadlo?
 
Dneska v poledne jsem zasel. Diky skvelemu marsalovi jsme na jednicce predbehli dve buggyny asiatu a do konce hry jsme o nic nevedeli.
Hriste bylo poloprazdne, celkem foukalo a slunce dnes parilo.
Trochu jsem s tim pocital, ale skutecnost predcila ocekavani. Po destich az na par vyjimek hriste suche a bez kaluzi. Gryny tvrde a rychle.
Jeste jednou diky, marshale @JanKostalCZE!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom