Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vyřešeno Zadávání HI s desetinnou čárkou na mobilu

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
V modulu "Moje Hry" a "Golfová Výzva" v polích, kde se zadává číslo s desetinnou čárkou se na některých mobilech nezobrazovala správná numerická klávesnice s desetinou tečkou. Viz screeny (tak to mělo vypadat/tak to někde vypadalo):

1e4d7ffa-afaf-4f0c-b323-56cc038cb3d2.jpg 6a4a6397-759c-4df5-9b3b-ceaba5af0e5d.jpg

Bohužel se mi nepodařilo dohledat řešení, které by fungovalo dostatečně spolehlivě, takže nyní se i na mobilech zobrazuje defaultní klávesnice, primárně v numerickém módu. Problém se týkal především iphone (některých), ale i pár androidů.

No, snad to bude teď fungovat už kompromisně všude a půjde i na mobilech plnohodně zadat číslo s desetinou.

Kdyby někde něco nešlo zadat, co vám na jiném zařízení jde, dejte mi prosím vědět (nemám možnosti to otestovat úplně všude i když ty hlavní platformy se snažím - ale možností a variant rozdílných konfigurací je bohužel moc).

PS: Díky @mkopcak za report. :up:
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom