Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Vadí vám mluvení do úderu?

Vadí Vám mluvení do úderu?


  • Hlasovalo
    49

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Mluvenidouderu.png


Anketa: Vadí Vám mluvení do úderu?

Asi jsme se s tím potkali sem tam všichni, důležité úder a kolem nás se baví, jako by se nechumelilo. Někdo z nás se umí přes to přenést a soustředit se jen sám na sebe, někdo potřebuje a chce naprostý klid a když to nemá, je jak čertík z krabičky... Jak je to u vás?

Zjednodušeně do ankety, ale asi to bude chtít větší slovní popis. ...
 
Vadí, resp. mi vadí změna intenzity hluku při úderu.

Např. Když jede sekačka, a při úderu najednou vypne motor, tak mi to vadí stejně jako když někdo do úderu začne mluvit.
 
Jak píše @Klok vadí mi ta změna. Pokud někdo mluví potichu pořád, tak to dokážu odfiltrovat, ale když je ticho a najednou někdo promluví... pak ne.
Ty sekačky jsou mi celkem jedno, stejně tak hluk aut, pokud je hřiště u silnice.
 
Mam to asi podobne, kdyz hraju sam, hraju se sluchatkama a hudba mi nevadi, jen kdyz zrovna je mezi pisnickama, tak pockam s odpalem a zaroven nemohu poslouchat pisnicky, ktere dobre znam, jinak se soustredim na text a ne na ranu.
Ale jakmile zacne nekdo mluvit, projede auto, sekacka apod. tak ranu prerusim a jdu na to znovu. Obcas si reknu, ze mi to prece nevadi a pak ta rana stoji za ho.... :D
 
Mluvení při úderu mi vadí vždy... mně se právě na golfu hodně líbí ta ohleduplnost, dodržování pravidel, i nepsaných a to pro mě třeba ticho při úderu je...obecně klid ke gofu podle mě patří...jasné, ve flajtu je sranda, smějeme se, vtipkujeme, ale nemělo by to přesáhnout nějakou mez hluku....málokdy se na golfu potkám s někým, kdo mluví do úderu nebo dělá "bordel"...spíš si vůbec nevybavuji, že bych v poslední době s někým takovým šel...je tedy pravda, že chodím hrát s okruhem cca. 8-10 lidí....na golfu je prostě klid a pohoda....
 
Já to mám jak kdy. Když si jdu s kamarády "jen tak pinknout" a nikdo hru nijak přehnaně neprožívá, pak mi vůbec klidné mluvení nevadí. Naopak – budu nervóznější, pokud se kolegové najednou ztiší a začnu cítit jejich upřené pohledy na mě. Pokud mi ale na výsledku od začátku záleží, budu mít raději na hru klid bez mluvení.
 
Musím říct, že mi mluvení do úderu vadí. A je asi celkem jedno, jestli je to na týčku nebo putt. A taky je asi jedno, jestli si dva povídají mezi sebou nebo to je třeba na greenu počítání ran nahlas.
Bohužel jsem d...., takže místo toho, abych odstoupil, se to snažím zahrát a většinou je to ještě horší než by bylo, kdyby bylo ticho. Prostě to hlava neumí vyhodnotit.
 
Mam to asi podobne, kdyz hraju sam, hraju se sluchatkama a hudba mi nevadi, jen kdyz zrovna je mezi pisnickama, tak pockam s odpalem a zaroven nemohu poslouchat pisnicky, ktere dobre znam, jinak se soustredim na text a ne na ranu.
Ale jakmile zacne nekdo mluvit, projede auto, sekacka apod. tak ranu prerusim a jdu na to znovu. Obcas si reknu, ze mi to prece nevadi a pak ta rana stoji za ho.... :D
Prosím mohl bych s tebou letos hrát a vidět aspoň jednu ránu na hovno :D? Prosííííím :D :D
 
Vadí mi to extrémně, při golfu kecáme celou dobu když jdeme, hecujeme se, ale při ráně, puttu bych vraždil
 
Chybí tam kategorie "Vadí mi to vždy, a to hrozně a bez vyjímky".
Vraždil bych. A naštěstí to spoluhráči vědí, chovají se velmi ohleduplně a navíc umravňují i ty, kteří mě neznají .... Těm za to patří dík stějně jako ostatním, kteří se chovají na hřišti rozumně - narozdíl od těch, kteří u golfu řvou jak hlasatel Rádia Jerevan.
 
Mne to rozhodně vadí. Teď v okurkové sezóně si vybavuji dvě situace, po kterých vždy srším „kamarádstvím“:
- stojíte nad putem a spoluhráč, co právě dohrál, se začne prohrabávat v bagu, mačká PETku, muchlá igelit od svačiny...
- cizí flajt se kterým se potkáte kdekoliv na hřišti, nikterak nebere ohledy na okoloí, třebas na ten váš flajt a vyřvává do vašich úderů, jako by byli borci na hřišti zcela sami
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom