Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Téma pro naše tipy na výhodný golfový nákup, slevu... víc hlav, víc sleduje!

Prostě tipy + odkazy na skutečně dobré a především cenově výhodné golfové nákupy především vybavení (ale i pobytů) atd, které za to skutečně stojí. Prostě akce, slevy, výprodeje. Nepatří sem upozornění na různá slevová tornáda, akce, nonstop slevy a výprodeje, ale prostě ty bomba akce, zpravidla na jednu konkrétní věc. České i zahraniční servery, eshopy.

PS: Nemá sloužit ani k reklamě. Téma je moderované, tipy mohou být mazány, pokud jsou reklamní, zbytečné atd.
 
ještě včera byla na Golfových slevách fee na Kácov, Karlštejn a Kuňku asi za 2,400. Zvažoval jsem, ale dnes už to tam není, když jsme chtěl nakoupit :( A přitom tam určitě bylo, že je to na 14 dní akce...
 
ještě včera byla na Golfových slevách fee na Kácov, Karlštejn a Kuňku asi za 2,400. Zvažoval jsem, ale dnes už to tam není, když jsme chtěl nakoupit :( A přitom tam určitě bylo, že je to na 14 dní akce...
Jo ale taky tam bylo, že je k dispizici poze 30 voucherů.;) Seš pomalej, brouku ....
 
Jo, bylo to nějaký "virtual", hra jen v týdnu a 2 garantovaná místa denně s rezervací měsíc dopředu.
Když si nakoupis vouchery na netu (kacov nevím jestli se nabízí), vyjde tě to nastejno a hrát můžeš kdy chceš.
 
jj, bylo to v blueSky.
@JardaK A kde se dají sehnat vouchery na netu, jinde?
 
Levnygolf [emoji16] a pak jsou nějaké skupiny na fcb.
 
Kdybyste preci jen mel nekdo zajem, vcetne vikendu a svatku.....


To je zajimave PR od bestgolfu, hriste, ktera jsou dostupna bezne v jejich nejvyssi nabidce. Hezke...
 
To je zajimave PR od bestgolfu, hriste, ktera jsou dostupna bezne v jejich nejvyssi nabidce. Hezke...
Já si tedy nechci hrát na proroka, ale na mě to působí spíš tak, že nakoupili fee před sezónou a teď zjistili, že nemaj dost členů, aby to uplatili, tak se toho zbavujou. Pokud bych byl členem, asi bych byl poněkud znervózněn z toho, že rozprodávaj fee, který by měly být pro mě. Možná se pletu, ale takhle to na mě působí.
 
Upraveno:
Zajímavý je eshop muziker, kde je golfová sekce www.muziker.cz/golf ! Třebas gripy už v počtu 3ks jsou ve slevě 30% (a to se vyplatí...)
 
Reklama z Golfdigestu, na samostatné vlákno to není, ale přijde mi to docela zajímavé. Tak sdílím tu:
---

LAST MINUTE STAY & PLAY NABÍDKA NA KÁCOVĚ (GolfDigest.cz)

HŘIŠTĚ > LAST MINUTE STAY & PLAY NABÍDKAOd zítřka, 12.8. si můžete zpříjemnit vaše volné dny letní nabídkou Stay & Play balíčku. Do 30.8., při pobytu ve dnech mezi nedělí a čtvrtkem, máte za super cenu ‼3.200,- Kč‼ jednu noc v Panorama Hotelu se snídaní, 2 dny neomezeného golfu s buggy⛳, vstup do whirlpoolu a 2 dny volného vstupu na naše nová sportoviště⚽Váš pobyt si můžete rezervovat na info@panoramagolf.cz či na 602 203 203! Těšíme se na Vás!✌⛳LAST MINUTE STAY & PLAY OFFER⛳✌Starting tomorrow, 12.8. until 30.8., you can make the most of your free days with this summer offer. Between those dates, staying with us on any day between Sunday and Thursday, you will get for a special price of ‼3.200,- CZK‼ one night at Panorama hotel with breakfast, 2 days of unlimited golf with buggy ⛳ access to the whrilpool and 2 days of access to our new sports fields ⚽You can book your stay at info@panoramagolf.cz or at 602 203 203! We look forward to seeing you!

Pokračovat ve čtení...
 
Reklama z Golfdigestu, na samostatné vlákno to není, ale přijde mi to docela zajímavé. Tak sdílím tu:
---

LAST MINUTE STAY & PLAY NABÍDKA NA KÁCOVĚ (GolfDigest.cz)

HŘIŠTĚ > LAST MINUTE STAY & PLAY NABÍDKAOd zítřka, 12.8. si můžete zpříjemnit vaše volné dny letní nabídkou Stay & Play balíčku. Do 30.8., při pobytu ve dnech mezi nedělí a čtvrtkem, máte za super cenu ‼3.200,- Kč‼ jednu noc v Panorama Hotelu se snídaní, 2 dny neomezeného golfu s buggy⛳, vstup do whirlpoolu a 2 dny volného vstupu na naše nová sportoviště⚽Váš pobyt si můžete rezervovat na info@panoramagolf.cz či na 602 203 203! Těšíme se na Vás!✌⛳LAST MINUTE STAY & PLAY OFFER⛳✌Starting tomorrow, 12.8. until 30.8., you can make the most of your free days with this summer offer. Between those dates, staying with us on any day between Sunday and Thursday, you will get for a special price of ‼3.200,- CZK‼ one night at Panorama hotel with breakfast, 2 days of unlimited golf with buggy ⛳ access to the whrilpool and 2 days of access to our new sports fields ⚽You can book your stay at info@panoramagolf.cz or at 602 203 203! We look forward to seeing you!

Pokračovat ve čtení...

Já bych jel, tzn. hledá-li někdo parťáka, jsem k mání...
 
Mam jeden poukaz, ktery potrebuju letos zde vybrat. Tak kdyby vas bylo vic, na hru bych prijel ;)
 
Ahoj, nevím jestli všem chodí do mailu reklama, tak jen že na Bestgolfu vyprodávají boty za super ceny, hlavně Cally...
Jestli jsem založil vlákno špatně prosím @Admin o přesun.. :)
Nepracuji ani nejsem jinak zaháčkovaný v Besgolfu, jen mi to přišlo jako zajímavá nabídka, poslední dva roky využívám tuto akci, odjinud nebylo třeba boty kupovat, lepší cena prostě nebyla..:up:;)
 
Vyprodej na lidlu ... pro nadšence, maji zlevněné i míčky Crivit 🙃
1F01B6D9-1F46-4C53-96DE-CABBFA6BE089.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom