Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

To bude v poho, @Sauron se nalosuje se mnou do flightu a celou hru ho budu bavit svým cholerickým projevem ;););) A ještě zahraje výborný výsledek.
Prostě samá pozitiva a golfové jistoty 🤣🤣🤣🤣🤣
Jenom si uvědom, jaká je tu konkurence - @PFP, @Izanagi, @mkopcak ....
 
Golf House

IMG_9443.jpeg
 
Nedávno jsme tu řešili gripování v GolfHouse, našel jsem, že v GolfStores mají gripování zdarma.

Shop jsem kontaktoval, protože tam nemají věci na skladem co bych chtěl.

Krásný den,

děkuji za dotaz, ano gripy budeme opět naskladňovat někdy koncem února, začátkem března. Pokud o nějaký typ máte zájem, neváhejte si udělat objednávku (klidně bez úhrady - dobírka) ať ty dané gripy zahrneme do objednávky.

Kdyby jste měl jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat.

S přáním hezkého dne

Luboš Huml


1706710827687.png



 
Nedávno jsme tu řešili gripování v GolfHouse, našel jsem, že v GolfStores mají gripování zdarma.

Shop jsem kontaktoval, protože tam nemají věci na skladem co bych chtěl.




Zobrazit přílohu 40277


Tak v GolfHouse mají také přegripování zdarma (při nákupu gripů u nich).
Navíc teď mají na gripy slevu a stejné gripy (GolfPride MCC Plus 4 Align) jsem v GolfHouse pořídil o 100,- Kč/ks levněji 😉
 
Dorazily mi gripy z Aliexpressu, 14 kusu za 1100 Kč včetně dopravy. Pokud fake, tak velmi zdařilý. Ale v přímém srovnání se starými neni poznat rozdíl. Uvidíme.
Jeste cekam na sadu na výměnu. Ta vyjde na 350 kc.

20240201_110448.jpg
 
Pokud někdo uvažuje o nákupu launch monitoru Mevo nebo Mevo+ tak teď jsou slevy až 20% u příležitosti The Masters

 

Zrovna nějaké nové míčky budu kupovat. Koukal jsem po Srixon Q. No, tohle je zajímavý... Ale za boha k těm trispeed nim nejsem schopen nic aktuálního najít na netu (jinde než golfarts). Nepomuzete nekdo? Sem tam nějaká zmínka, ale nic moc oficiálně konkrétního?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom