Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rezervace hry v ČR - Teetime, Týčko...

Samozřejmě mám premium účet. Proto už jsem ty slevy využíval v minulých letech. Jen třeba ta 50% byla jedna na rok. Informace o tom, že bankéř může nastavit neomezeně je dost zásadní zlepšení.
To byl joke po ranu, abys pripadne za bankerem nesel zbytecne 😂
 
Asi jsem si naběhl:D. Jinak ukázka jak to vypadá v TT.
Screenshot_20230225_070053_TeeTime.jpg


Hlavně už to mám historicky kvůli cestování. Golf už pak byl jen příjemný bonus. Uvidíme jak se podaří a možná se z toho stane ještě zajímavější produkt.
 
No jestli ti nastavi neomezene tech 50% tak super :). Ja mam Erste Premier a tech 40% na 10 hrist mi staci :)
 
Tak ono hlavně těch 50% je na všechny hřiště v TT (uvidíme co přinese přechod na nový systém). Erste se mi naštěstí trefuje do dvou hřišť s tou slevou 40%.
 
50% na vsechny, ale jen jednou rocne ne?
 
:D To jsou ty vtipy po ránu. Aktuálně 5x, ale jak píše Romano, tak jeho bankéř mu nastavil v posledních letech na neomezeně. A to i pro další hráče, kteří jdou na rezervaci s ním .
 
… A to i pro další hráče, kteří jdou na rezervaci s ním .
Dokonce i pro ty, kteří žádný účet nemají 🤭
 
:D To jsou ty vtipy po ránu. Aktuálně 5x, ale jak píše Romano, tak jeho bankéř mu nastavil v posledních letech na neomezeně. A to i pro další hráče, kteří jdou na rezervaci s ním .
... anebo pro které fíčka objednám v TT a zaplatím, ani s nimi není třeba hrát...
 
Za mě ok, loni už to používal Karlštejn. :up:
Marťas, jak to bude fungovat? V tom systému lze překlikávat hřiště, která do toho systému šla, nebo budu muset mít link na každé jednotlivé hřiště?
Protože když jdu na ten tvůj link, tak tam nevidím možnost (nebo jsem slepej a blbej 🤷‍♂️), překliknout na rezervaci pro Karlštejn a musím si to otevřít přes link, který mám pro Karlštejn. Stejně tak samozřejmě i opačně.
Díky za info.

1678462593634.png
 
Stejne jako u TT vznikne u Tycka web a app se vsemi spolupracujicimi hristi, nebude nutne chodit na jejich web.
Mám na mysli toto.
Jestli už funguje/existuje nějaký web/apka, která by všechna hřiště zobrazovala.
 
Za mě ok, loni už to používal Karlštejn. :up:
Marťas, jak to bude fungovat? V tom systému lze překlikávat hřiště, která do toho systému šla, nebo budu muset mít link na každé jednotlivé hřiště?
Protože když jdu na ten tvůj link, tak tam nevidím možnost (nebo jsem slepej a blbej 🤷‍♂️), překliknout na rezervaci pro Karlštejn a musím si to otevřít přes link, který mám pro Karlštejn. Stejně tak samozřejmě i opačně.
Díky za info.

Zobrazit přílohu 35061
Je to v přípravě. Neznám přesná data, ale mel by se stihnout zacatek sezony
 
Předpokládám, že je to tu samý zdatný ošetřovatel. Ale kdyby někdo tápal, zde je videomanuál jak s novým systémem zacházet.
 
Tak nevím, ale pokud má kdokoliv ambici přebírat klienty Teetime, tak by měla být apka venku už před začátkem sezóny a mělo by být jasné, která hřiště v ní půjdou rezervovat. Zatím mi to přijde jako nedodělek, který zřejmě usiluje o spolupráci s resorty, ale hráče to má úplně na háku.
 
Tak nevím, ale pokud má kdokoliv ambici přebírat klienty Teetime, tak by měla být apka venku už před začátkem sezóny a mělo by být jasné, která hřiště v ní půjdou rezervovat. Zatím mi to přijde jako nedodělek, který zřejmě usiluje o spolupráci s resorty, ale hráče to má úplně na háku.
Nemohu za tvůrce hovořit, ale co mi je známo, tak produkt vzniká na základě poptávky hřišť. Nikoliv jako ambice uzmout si kšeft, který TT má. @HonzaKulig svého času zjišťoval, co by to obnášelo takový produkt vytvořit a co jsem s ním mluvil a z jeho dalších reakcí vydedukoval, rychle zjistil že v tom žádné peníze neleží.

Byl bych rád kdyby to bylo ihned komplexní řešení, které funkčně převyšuje stávající nabídku TT? Určitě! Dokázal bych ho zaplatit a pořídil si ho? Velmi nepravděpodobně. Jsem rád, že mám alternativu k monomopolnímu jednání TT? Jednoznačně. Přinese to nějaké kompromisy na obou stranách? Ano.
 
Sorry, ale trosku se mi nechce verit ze by nekdo delal neco aby z toho nebyl zisk. Mozna za tim ted nejsou velke penize, ale jsou za tim data a informace. Pokud se mylim tak jedine dobre. Na druhou stranu fakt me mrzi, ze tu bude vic rezervacnich systemu. Nas komfort koncoveho uzivatele je nenavratne pryc. Skonci to jak v Malaze milion ruznych slev a rezervacnich moznosti v kterych se nejde vyznat.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom