Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rick Shiels a Rickie Fowler hrají Jupiter na Floridě

jirsbek

Aktivní člen
Jméno
Jirka
Rick Shielse hraje s Rickiem Fowlerem na domácím hřišti Tigera Woodse – Jupiter na Floridě. Rickie Fowler hraje neuvěřitelně, myslím, že zahrál 2 eagly, jinak samý par nebo birdie. Každý divot hned zasype, pitchmarky okamžitě vypichuje. Měl jsem ho docela rád, ale teď jsem fanouškem. Hřiště je neuvěřitelně těžké a je velká škoda, že Fowler herně poslední dobou klesnul. Je milé vidět, že i profík, jako je Shiels, je při hře nervózní a má před hřištěm, spoluhráčem a samotným místem respekt.

 
Viděl jsem to, Rickie má aktuálně super švih, hlavně u toho driveru je vidět neuvěřitelná rychlost. Je vidět, že hraje nějaký prototyp, vůbec se ho neptal co hraje za driver. Takže asi embargo. To samé Bryson.

Hřiště má přes 7km, takže jestli tam zahrál Rick +8, tak slušný výkon.
 
Driver si myslim bude Cobra Aerojet, model pro pristi sezonu a hriste je Medalist, v meste Jupiter. Asi to nedokoukam cely, ale kazdy video kde muzem videt profika detailne hrat, jeste na tak skvelym hristi je super.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom