Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours Rakousko - European Tour

Tak na to koukam znovu na livesportu a on to byl prubeznej vysledek na jamce 😁 to jsem myslel, ze livesport neukazuje... Tak se omlouvam, jsem blbec 😁😁
Tohle se mu povést, tak myslím, že Bryson odpíská celou sezonu a bude jen trénovat, aby to dal taky :D:D
 
Kdo se ma tu 18 porad koukat dokola?
Tak je trošku divné hrát play-off na 3PAR.
Ale asi už na zbytku hřiště mají uklizenou TV techniku.
 
Kdo nejde hrat hned v pondeli po turnaji ma smulu. Kamarad par micku nasel v pondeli :)
1618865379019.png
 
Kdo nejde hrat hned v pondeli po turnaji ma smulu. Kamarad par micku nasel v pondeli :)
Zobrazit přílohu 16908

Kdo nejde hrat hned v pondeli po turnaji ma smulu. Kamarad par micku nasel v pondeli :)
Zobrazit přílohu 16908

Děkuji. Nevím proč, ale tohle je jedna z nejlepších zpráv tohoto týdne. Jsem rád, že i mezi těmi nejlepšími jsou viditelně... eeee, trdla, která posílají své míčky do kopru. A vypadá to, že ne nijak ojediněle. :-D
 
Děkuji. Nevím proč, ale tohle je jedna z nejlepších zpráv tohoto týdne. Jsem rád, že i mezi těmi nejlepšími jsou viditelně... eeee, trdla, která posílají své míčky do kopru. A vypadá to, že ne nijak ojediněle. :-D
Stačilo vidět poslední jamku play-off.
Až mi bylo Kieffera líto. V tomto je jamkovka milosrdnější, po druhé „vodě” by prostě podal soupeři ruku, takhle to musel doplácat s další „vodou” 😟
F0627004-476C-41A9-9C3B-9225A4AEBB47.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom