Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pozdrav z Českého Krumlova.....

patricus

Nováček
Posílám pozdravy z Českého Krumlova. K 50 narozením jsem si zařídil lekci s trenérem (za to může TV vysílání golfu). Pak jsem byl na drivingu jakožto samouk zatím asi 5x. Jakožto gaučový sportovec od sebe nečekám moc extra výsledky. Pořídil jsem si hraný (nevím jak starý) set John Letters Trology (3-9i, P,S, Putter, 2h/15). Dost topuju :( . Pocitově jsem spokojen tak s 5-7 ranami na košík, připadám si hrozně prkeně. I když nevím, jestli je délka pod 70 m (7i), resp. pod 100 m (3i, hybrid) pro začátečníka aspoň trochu přijatelné. Trénink čipů byl topovaný skoro porád, trefit se hybridem je úspěch. Já nevím, asi se podvědomě bojím zajet "do hloubky". Zelená karta tak asi zatím není reálná.
 
Vítej.

„Trénink dělá mistry” - neboj, ono se to začne zlepšovat 😉
 
Ahoj,

pokud to tvoje situace umožňuje, kup si nějaký balíček lekcí, do začátku asi nejlepší možnost, sám se to těžko naučíš a nebo to bude trvat neúměrně dlouho.
Jakmile to budeš alespoň trochu trefovat, není důvod tu "kartu" nezískat.
 
Vítej. Máte tam moc fajn hřiště, před chvilkou jsem se odtamtud vrátil, 3 dny. Až na mou hru bylo vše fajn.
 
Nazdar z Valachia Kingdom. Tvoje hra je v pořádku. Za všechno můžou hole, míčky, vozík, recepce vítr, slunce, déšť, špatné navrtání jamky, stromy (které jsou nebo i které chybí), voda, Greta, Green deal, stoupající ceny energií a spousta dalších faktorů...;)

Naučíš se hrát Kdyby golf a půjde to samo až na single HCP:cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom