Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Otevřená zpověď Phila Mickelsona: Překročil jsem hranici, napáchal jsem hodně škod

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Otevřená zpověď Phila Mickelsona: Překročil jsem hranici, napáchal jsem hodně škod (GolfExtra.cz)

To, že Phil Mickelson tíhne k sázkám a hazardu, bylo v golfovém prostředí dlouhé roky tak trochu veřejným tajemstvím. Čas od času proskočila v médiích zpráva o jeho aktivitě v sázení na sportovní zápasy, v jisté době byl dokonce i vyšetřován FBI. Teď se zdá, že se hodlá své závislosti na sázení a gamblingu zbavit. A v nezvykle upřímné zpovědi na sociálních sítích 53letý vítěz šesti majorů varuje před závislostí na hazardu.

Pokračovat ve čtení...
 
To není otevřená zpověď, ale spíš PR řečičky nebo v lepším případě už součást terapie, případně alibi pro preventivního právního řešení něčeho horšího (sázek sám na sebe, resp. proti sobě atd.). A jestli prosázel miliardu dolarů nebo i jen půlku, tak jeho finanční zabezpečení se asi přeci jen trochu houpalo. Těch případů slavných sportovců je víc a opravdu jsou schopni prosázet klidně za pár večerů třeba svůj roční plat (což platí i pro nesportovce, ale u nás lidí s normálními příjmy to nezní tak atraktivně). Není tajemstvím, že v USA tohle umějí skvěle, třeba z Vegas jsou pro tyhle hráče k dispozici soukromá letadla, hraje se v uzavřených místnostech a opravdu o statisíce až miliony dolarů za večer, atd. Trošku se ta "aura" Phila ztrácí.... ale o něm bylo prý vždycky známo, že peníze jsou na prvním místě (a to nemyslím nijak špatně, golf je jeho práce, ale není třeba z něho dělat anděla). A jeho krátká hra byla v určitý čas prostě skvělá, famózní, inspirativní pro nás pro všechny, většina z nás "dospělých děti" si jistě při marných pokusech o flop hraje "na Mickelsona" i dneska :) ... a jaký je v soukromí je prostě jeho věc.
 
Taky je o něm známo, že dává vždy a všude tučné spropitné. Není držgrešle a nechá vydělat i těm podstatně méně majetným a nedělá to z furiantství. Naopak TW dýška nedává.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom