Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nováček na scéně

stencek

Nováček
Ahoj místní jamkaři,
tak i na mě došlo. Golfu jsem se dlouho bránil, protože jde o další sport, který bych určitě nestíhal dělat pravidelně a tudíž ne dost dobře. Ale po přestěhování k Černému mostu mám hřiště tak blízko, že došlo na nejhorší. Pomalu se s novým sportem sžívám a tady bych rád nabral potřebné zkušenosti.. co, jak, kde a podobně :)
Vedle začínajícího golfu hraju závodně stolní tenis, rekreačně badminton, absolvuji fotbalové tréninky se starším synem a učím jezdit na kole toho nejmladšího. Vedle toho se snažím budovat srdcem jedno pražské hodinářství Helveti.cz a rozšiřovat rodinu (3. dítě na cestě).
Jak do toho všeho zapadne golf, to teprve uvidím, ale věřím, že si svůj prostor uzme velmi rychle :)
Tak ještě jednou všem ahoj a ať to tam padá.
Zdraví, Jirka
 
Ahoj Jirko, vítej na Jamce! :)

To je vyboané představení, vždy mi to udělá radost, když někdo takhle hezky splní pokyn v uvítacím emailu. :-D Každopádně Černý Most je prima, nedaleko máš i spoustu dalších menších hřišť šikovných k prvním golfovým krůčkům - Yard Resort, Stará Boleslav, které mohou být trochu do začátku jednodušší... i když. Každopádně vítej a prozraď, trénuješ sám, nebo pod dohledem trenéra? A cíl - stihnout Zelenou kartu (Osvědčení o golfové způsobilosti) ještě letos?

Vítej mezi námi, ať se ti tu líbí.
 
Ahoj, nebudu na sebe spěchat. Zatím jsem spíš takový sparing pro kamaráda a osvědčení pro hru bych rád získal co nejdříve, to je jasné. Cílem ale je se do hry co nejdřív dostat, vychytat aspoň základní techniku a hlavně si na tenhle sport najít pravidelně čas :)
Díky za přivítání, Jirka
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom