Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Moje hry: Nové roční statistiky

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Novinka - Moje hry: Nové roční statistiky
V modulu Moje hry v části statistik přibyla nová část věnovaná ročním statistikám. Aby to ukázalo něco rozumného, je potřeba mít zadáno více výsledků. Pro mnohé tam bude jenom rok 2021, ale pro ty, co si doplnili své hry i zpětně to už může ukazovat nějaké trendy. Zatím tyto 4, postupně bude doplňováno a upravováno.

statistiky.jpg


Funguje to i na filtry, kdy se dá na seznamu her "vstupní množina" dat omezit.

https://www.19jamka.cz/mgolf/mojehra/stats

Pro mě třeba teď je docela depresivní zjistit, že dlouhodobě (protože rok 2021 mám vyplněný důsledně) je v duchu 3,4 parů na 18 jamek průměrně. Ale vlastně to docela odpovídá. Ach jo, myslel jsem si, že je to lepší. Tak zpátky na zem.

---

Celé statistiky včetně teď osamoceného grafu vHI Mých her projdou časem přeuspořádáním, tak, aby logicky dávaly větší smysl a odpovídaly viditelněji i vyfiltrovaným množinám dat. Bude s tím souviset i vyčlenění nákladů mimo, které bylo letos doděláno na poslední chvíli před začátkem sezóny a úplně přesně neumí dobře počítat náklady za minulá období. To bych chtěl stihnout do konce letošního roku tak, aby se nemíchala data zadaná v budoucím rokem s některými statistikami z letošního roku (finance/náklady).

Nápady/náměty k tomuto sem. ;)
 
Upraveno:
Michal mě požádal, abych přidal svůj obrázek, protože mám zadaných dost her:
1631874839960.png

Případné vtípky na moji hru asi snesu, ale s mírou prosím. Já tam vidím jistou tendenci správným směrem, takže pro mě to účel plní...,
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom