Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours LOH Golf

Není to o golfu, ale o olympiádě, jiný pohled. Snad moc nevadí, nechtěla jsem zakládat nové vlákno.
 
Není to o golfu, ale o olympiádě, jiný pohled. Snad moc nevadí, nechtěla jsem zakládat nové vlákno.
Moc hezký článek a v podstatě koresponduje i s mým rozpoložením. Pominu-li stav, že možnost sledování TV přes noc teď uplně neladí s mým pracovním vytížením, tak ty letošní hry jsou pro mne takové hořko-kyselé. V podstatě už někdy z jara, kdy se řešilo, zda je vůbec organizovat, jsem je posunul na vedlejší kolej. Ta frustrace z COVIDu se tak nějak blbě napojila i na tuhle akci a já vnitřně rezignoval na to, že hry vůbec budou. A přestože teď skutečně jsou, bez těch diváků a šou kolem to pro mne prostě nejsou hry, které bych měl zájem sledovat.

A to jsem je hltal každé 2 roky - řada mých velmi osobních vzpomínek z mládí patří právě ke sledování sportovních výkonů v kruhu mé rodiny, kde hlavními postavami jsou děda i táta, kteří už oba nežijí. Takže impulzů k užití si sportovního svátku mám dostatek, přesto se dívat nebudu...
 
Je to asi určitě nesmysl, ale nějak mě to teď už napadlo. V podstatě se celé tohle covidarium mi pozdává jako šikovná možnost - jak vyřadit případně "soupeře" že soupisky. Rychle a pohodlně.

Začíná mi to víc a víc připadat jako fraška. To bude "super", až se v některých vícekolových sportech projeví u někoho bezpriznakový covid těsně před finálových zápásem/závodem a tak. :(

Tak doufám, že je to celé skutečně náhoda a fakt každý "nakažený" je skutečně nakažený a je to všechno X krát jištěné a ověřené, než někomu zkazí na místě jeho vyvrcholení sportovní kariéry a mnohaletou dřinu.
 
Je to asi určitě nesmysl, ale nějak mě to teď už napadlo. V podstatě se celé tohle covidarium mi pozdává jako šikovná možnost - jak vyřadit případně "soupeře" že soupisky. Rychle a pohodlně.

Začíná mi to víc a víc připadat jako fraška. To bude "super", až se v některých vícekolových sportech projeví u někoho bezpriznakový covid těsně před finálových zápásem/závodem a tak. :(

Tak doufám, že je to celé skutečně náhoda a fakt každý "nakažený" je skutečně nakažený a je to všechno X krát jištěné a ověřené, než někomu zkazí na místě jeho vyvrcholení sportovní kariéry a mnohaletou dřinu.
Bohužel, i plně očkovaný může mít pozitivní test. A klidně může být bezpříznakový. A může být, i když méně než neočkovaný, zdrojem pro další osoby. Očkování chrání hlavně před těžkým průběhem.
 
@Dana: to si samozřejmě uvědomuji a nijak nerozporuji a ani tím povzdechem nijak nekritizuji očkování...

Píšu o tom, že si nejsem úplně jist, jestli mě baví sledovat olympiadu - jako sportovní svatek těch nejlepších, kde, i když jsou všichni na místě, může být kdokoli a kdykoli vyřazen takto "nesportovně" vnějším vlivem jak na běžícím pásu. S podporou vyššího dobra. A že se mi vkrádá s každým dalším uloveným nešťastníkem myšlenka - že to může být i docela elegantní způsob, jak někoho nepohodlného i "cinknutým" testem nebo případnou chybou velmi rychle vyřadit, nebo alespoň výrazně ovlivnit jeho koncentraci. Věřím že ne. Ale... Napadlo mě to.

Nevím, jak to udělat jinak, je mi jasné, že je to v podmínkách a je to logicky postup, ale prostě se mi to nelíbí a nějak vnitřně to ve mě úroveň sportovních výkonu i ostatních degraduje a dává mi to určitou pachuť. Přitom ti, co vydrželi (rozuměj nebudou za ty tři týdny pozitivní) a nakonec vyhráli, si tento závěr nezaslouží.

Holt to tak dneska ale je.
 
Upraveno:
I DeŠampon je pozitivni.
A124202A-0DB8-4981-A4F0-D04292AC64F6.jpeg
 
Upraveno:
@Dana: to si samozřejmě uvědomuji a nijak nerozporuji a ani tím povzdechem nijak nekritizuji očkování...

Píšu o tom, že si nejsem úplně jist, jestli mě baví sledovat olympiadu - jako sportovní svatek těch nejlepších, kde, i když jsou všichni na místě, může být kdokoli a kdykoli vyřazen takto "nesportovně" vnějším vlivem jak na běžícím pásu. S podporou vyššího dobra. A že se mi vkrádá s každým dalším uloveným nešťastníkem myšlenka - že to může být i docela elegantní způsob, jak někoho nepohodlného i "cinknutým" testem nebo případnou chybou velmi rychle vyřadit, nebo alespoň výrazně ovlivnit jeho koncentraci. Věřím že ne. Ale... Napadlo mě to.

Nevím, jak to udělat jinak, je mi jasné, že je to v podmínkách a je to logicky postup, ale prostě se mi to nelíbí a nějak vnitřně to ve mě úroveň sportovních výkonu i ostatních degraduje a dává mi to určitou pachuť. Přitom ti, co vydrželi (rozuměj nebudou za ty tři týdny pozitivní) a nakonec vyhráli, si tento závěr nezaslouží.

Holt to tak dneska ale je.
Je to prostě takovej celosvětovej kovidovej průšvih. Mě to taky nebaví. Vůbec.
 
Tak veseleji. Hurá a gratulace k prvnímu českému stříbru - Rohan (kanoista) :)

---
Rohan na olympijských hrách prožíval premiéru. A hned ji ozdobil stříbrem. To je výkon!
„Je to neskutečné,“ vydechl Rohan v pozávodním rozhovoru pro Českou televizi. „Jsem rád i za všechny lidi, kterým jsem udělal radost.“
Ve finále s jednou chybou zapsal čas 101,96. Za jasným vítězem Savšekem zaostal o 3,71 sekundy, na třetího Tasiadise měl k dobru skoro dvě sekundy.

---

Zdroj: https://www.idnes.cz/oh/vodni-sport...io-finale.A210726_073941_oh-vodni-sporty_mkou

rohan.jpg


:up::up:
 
Tak veseleji. Hurá a gratulace k prvnímu českému stříbru - Rohan (kanoista) :)

---
Rohan na olympijských hrách prožíval premiéru. A hned ji ozdobil stříbrem. To je výkon!
„Je to neskutečné,“ vydechl Rohan v pozávodním rozhovoru pro Českou televizi. „Jsem rád i za všechny lidi, kterým jsem udělal radost.“
Ve finále s jednou chybou zapsal čas 101,96. Za jasným vítězem Savšekem zaostal o 3,71 sekundy, na třetího Tasiadise měl k dobru skoro dvě sekundy.

---

Zdroj: https://www.idnes.cz/oh/vodni-sport...io-finale.A210726_073941_oh-vodni-sporty_mkou

Zobrazit přílohu 25822

:up::up:
Tomu říkám sport!!! A né nějaký pikantní holí do míčku. 😜🤪😝
A teď do mně.😀
 
Tomu říkám sport!!! A né nějaký pikantní holí do míčku. 😜🤪😝
A teď do mně.😀
Já Ti děkuji :D, konečně to i nějaký golfista řekl tak, jak to je :D:D
Ale zapinkat bych si šel, to zase jako jo.
 
Super výsledek šermíře (bronz) trénující v Itálii syn ruských baleťáků žijících v Brně. Nádherný výkon.
 
Já Ti děkuji :D, konečně to i nějaký golfista řekl tak, jak to je :D:D
Ale zapinkat bych si šel, to zase jako jo.
Já taky. Zítra turnaj Loreta Pyšely.
Už teď se těším.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom