Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hra Casa Serena 23.9.

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Jdu tam v pátek na turnaj. Najde se tu ještě nějakej jinej magor, co je ochotnej dát 150€ . V ceně je fee, startovné a celodenní stravování (snídaně a raut po hře) a pitný režim?
 
Jen pro případné zájemce. Turnaj najdete na TeeTime i s aktivním tlačítkem pro přihlášeni. To se vám ale nepodaří, pokud nejste členem slovenské federace (je to nějaká slovenská tour). Tím se nenechte odradit a napište pořadateli majl s žádostí o registraci a s federačním čislem na ČGF.
 
Tak jsem nakonec neodolal a nakonec se taky přihlásil. Díky @Jerry za info, snad to bude stát za to :)
 
Tak koukejte vypichovat pitchmarky a vracet řízky, v sobotu to zkontroluju😉
 
Neboj, myslím, že každé příležitosti vrátit řízek nebo opravit pitchmark si budu velmi vážit, protože by to znamenalo trefenou FW, resp. trefený green z větší vzdálenosti. Takže určitě s radostí opravím :)
 
Tak se nas tam potka vice :) jake bude poznavaci znameni clenu jamky :)?
 
můžem požádat o společný flight a pak nepotřebujem znamení ;)
 
Ja pozadal, ze nechci hrat s Cechy, navic tam mam par SK kamosu 😂
 
Já se rád s někým z jamky potkám a ještě radši s někým půjdu ve flightu, ale zařizovat se mi to nechce, radši bych to případně nechal naopak na tom nejzkušenějším :D A možná už je to i pozdě? Nevim, kdy se dělá startovka... Jinak poznávací znamení nevím, žádný merch 19. jamky bohužel nemám :) Nicméně minimálně předpokládám, že se potkáme na bedně, co? ;)
 
Já se rád s někým z jamky potkám a ještě radši s někým půjdu ve flightu, ale zařizovat se mi to nechce, radši bych to případně nechal naopak na tom nejzkušenějším :D A možná už je to i pozdě? Nevim, kdy se dělá startovka... Jinak poznávací znamení nevím, žádný merch 19. jamky bohužel nemám :) Nicméně minimálně předpokládám, že se potkáme na bedně, co? ;)
Tak určitě ...
A v nejhorším mě poznáte podle toho, že mluvím česky a tlačím, pardon řídím, DaviesCaddy s červenýma kolečkama a šedym bagem.
 
Tak bedna to jisti :) ja mam bilej Kiffe vozik, cerne kola a tmavemodry bigmax bag :)
 
Tak to vypadá, že se budu víc soustředit na vozíky a bagy ostatních hráčů, než na svojí hru :) no možná to tak bude lepší... každopádně kdyby náhodou, tak já budu mít černý vozík Clickgear s červenými koly, tmavě modrý bag Callaway (hole taky Callaway). Co se týká outfitu, tak můj hlavní sponzor je Under Armor, takže modrý kalhoty UA, boty UA, světle zelený triko UA / případně šedivá mikina (ale tady pozor, tady je změna - Wilson), šedivá kšiltovka UA (pokud bude svítit). Jo a jsem čistokrevnej levák, takže nejen, že hraju nalevo, ale i třeba nosím hodinky na pravý ruce, to by mohlo pomoct v identifikaci :)
 
Tak jak se Vam chlapci libilo na Case :)? Za me super turnaj, vyborne pocasi a az na 2 jamky super hra
 
Napsal jsem do vedlejšího vlákna (Jak jste naposledy hráli), takže jen zkráceně - podepisuju to, cos napsal a to doslova. I na mě sedí ty 2 zkažený jamky. Jen teda zbytek nebyl super, ale spíš takový standard :) A co jsem vedle nezmínil, tak byla organizace turnaje, která byla podle mě super. Především neustálý přísun rumu :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom