Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Grabštejn

Golfové hřiště, které má domácí atmosféru. Letos se budou rozrůstat na plnou 18tku.
Má vlastní 9jamkovou akademii, sice veřejná, ale jamku č2 (80m přes rybník) doporučuju vynechat :-D aby případný zájemce o golf neodešel s hrůzou v očích
Hřiště je to sice kratší, ale o to více techničtější.
Členství je super výhodné. Základní za 2000,- (velké výhodny na partnerských hřištích) nebo Plné za 7000,- s neomezenou hrou.
Možnost jídla tu je. Pan domácí má vždy něco navařeno pro golfisty a vždy to bylo výborné.
 
Grabštejn mám moc rád. Dva roky zpátky jsem tam strávil první golfové krůčky, jako golfová akademie v tom krpálu je doopravdy výzvou, tomu se říká klopené úplně všechno. :) Líbilo se mi tam úplně všechno, v pozadí hrad, driving, sympatická, posezení venku v pergole, jak na zahradě. A jestli jsem správně pochopil, ve vedrech místnáci hodí hrát v létě už s prvními slunečními paprsky, což je v létě zatraceně brzo. :)

Je to takové správně domácké, a tehdy byl i smažák. A tuším, že i kofola. mám dojem, že původně místo hřiště tam měl být chovný rybník, nebo se pletu?
 
Sakra práce, poonděný eet, tak krásně a já objíždím poslední opozdilce... Tak snad ve středu
 
Vi nekdo neco bliz o rozrustani na 18 jamek?? kdy bude hotovo??
 
Zitra na ni jdu hrat :) takze dam echo.
Jinak je hratelna, ale neni jeste znormovana. O to budou žádat teď někdy a pak už to je jen o úřadech :)
 
Normování v květnu a od června je oficiálně avizované rozšíření. 2. má být pro bílá odpaliště prodloužená za potok a má z ní být 5par.
Zítra mě to také láká a vzhledem k předpovědi to vypadá i na slušnou návštěvu, tak se třeba potkáme ...
 
na skorce maji 5 novych, jeste 4 chybi, uvidime, jak to bude cele vypadat :)
 
Normování v květnu a od června je oficiálně avizované rozšíření. 2. má být pro bílá odpaliště prodloužená za potok a má z ní být 5par.
Zítra mě to také láká a vzhledem k předpovědi to vypadá i na slušnou návštěvu, tak se třeba potkáme ...

OK :) hledej flight, který se motá z kraje do kraje a mají psa :) ..
 
Tak jsme se nepotkali, několik psů jsem sice zahlédl, ale nějak jsem nepoznal ke komu se hlásit ;-)
Ono jsem měl na drivingu dost starostí sám se sebou.
 
Grabštejn je plná znormovaná 18. Nové jamky se dají nahlédnout na mapy.cz Jen pozor při parkování :D
19059735_1560468750691997_8782792355366619955_n.jpg
:D
a uz se hraje cela 18??
 
Dnes se na federačním serveru objevilo nové normování. Je to super, konečně mohu i já zahrát pod PAR :D
Jdu přepočítat včerejší krásný den na golfu ve společnosti @JanKostalCZE
Ještě jednou díky za hru
Screenshot_2017-06-20-07-30-04.png
 
Dnes se na federačním serveru objevilo nové normování. Je to super, konečně mohu i já zahrát pod PAR :D
Jdu přepočítat včerejší krásný den na golfu ve společnosti @JanKostalCZE
Ještě jednou díky za hruZobrazit přílohu 1518
super. ale maj trosku zmatek ve sloupeccich :D
 
Předávám info z Grabštejna ...

Pro většinu golfistů a golfistek v České republice končí sezóna každoročně již v červenci. Turnaje, které ČGF pořádá v druhé polovině sezóny jsou pouze pro několik desítek těch nejlepších a vy ostatní jste prakticky dohráli. Žádné další body se již nerozdělují a nezbývá než čekat na jaro. Není to však nutné. Mohou se objevit i další turnaje, které budou započítávány do světového i českého amatérského žebříčku.

Jeden takový bychom pro vás v příštích letech rádi pořádali na Grabštejně. Abychom toho dosáhli, potřebujeme však v prvním ročníku vaši pomoc. Podmínkou pro získání statutu turnaje započítávaného do Světového amatérského golfového žebříčku je kvalitní výsledek nejlepších hráčů a toho nedosáhneme bez vašeho přispění.

Turnaj je již za dveřmi a my stále hledáme dobré hráče, kteří by nám pomohli rozhýbat české turnajové vody. 18. - 20. srpna 2017 Grabštejn Open.

Startovné ve výši 1500 Kč zahrnuje hrací poplatky na tři kola, každý den svačinu do bagu a oběd po hře.

Přihlásit se můžete na federačním serveru. Pokud máte kamarády, kteří by měli zájem pomoci dobré věci, pošlete tuto zprávu dál, protože určitě nedokážeme oslovit všechny.
 
uplná výzva pro @JanKostalCZE ? :) ale to pak vyšachuje nás s vyšším HCP ;-)
Koukam na to, hodte mi pls nekdo odkaz na cgf :) Zrovna mam volno, ale predchozi zkusenosti z cervna a kvalitou hriste nevim nevim...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom