Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Gadget GolfStash - golfový organizér

Jak se vám líbí gadget GolfStash?

  • Už ho mám doma :)

    Hlasy: 0 0,0%
  • Líbí - velmi vážně uvažuji o pořízení

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    17

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
golfstash.png



Na Kickstarteru je projekt na osobní golfový organizér - krabičku pod názvem GolfStash. Aktuálně je splněna cílová částka, takže nejspíše půjde do produkce. Předběžná orientační výsledná maloobchodní cena za krabku je 75 USD, tedy cca 1.800 Kč bez poštovného (tak je to alespoň napsáno u projektu, samozřejmě pro podporovatele projektu slevy). Krabička má poměrně dost vychytávek, je poměrně kompaktní, v některých částech magnetická... viz odkaz pro více info, foto a video níže. Jak se vám tento gadget líbí? Hotovo by mělo být v prosinci letošního roku. Koupili byste si ho? Nebo blbost? Orientačně anketa, diskuse ke gadgetu vítána.

---​

GolfStash: Golfový organizér pro každodenní nošení​

Šikovné, odolné a chytré přenosné pouzdro na uložení všech důležitých golfových předmětů.+

Cílová částka: $9,744
Aktuální stav (5.10.2022): $15,720 (258 přispěvovatelů)

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.gif 5.jpeg
 
Upraveno:
Podle mě blbost, týčka, markovátka, vypichovátko mám standardně v kapse, moc si nedovedu představit, že pro použití budu nejdřív hledat v téhle krabičce. Nevím, jak v Austrálii, ale u nás peněženku v autě nenechávám, takže nepotřebuji speciální klips na peníze v krabičce. Prášky mám v bagu furt, kdyby mě někde píchlo :-D
 
Tvl. aneb jak za dvojku vyrobit něco, co mám v jako @RobertSlajs v kapse. Btw lidi, co maj např. markovátko někde na bagu bych při hře mlátil za pochodu, protože jen toho času co prodrbou neustálým chozením tam a zpět...
 
Mně se to líbí. Mám rád věci poměrně uspořádané - než bordel v bagu. Beru to jako stylovou KPZ. Pro mě je v tom typický případ užití, kdy mám některé věci v malém "zimním" bagu hezky pohromadě a můžu vcelku rychle doplnit následně doma, bez nutnosti hledat - kde mám tyčka, pak kde mám fixu na míček, případně kde vozím ibáče a jestli mi nějaký nedošel. Vnímám to jako přepravní box. samozřejmě tyčko, markováno, vypichováno stejně mrsknu při hře do kalhot. Takže za mě fajn.

Cena mi nějak nevadí a ani mi nepřijde přemrštěná. Pokud bude dílenské zpracování dobré, materiál příjemný, vše bude pevné, funkční, klouby hezky pohyblivé... tak proč ne. A to že existují určitě i nějaké levnější alternativy, je určitě taky možné.
 
1.800 x 1.21 = 2.178,- a to nepočítám clo.
Sorry, ale kus plastu za víc jak 2tis? 🙈
Půl roku počkám a pak to koupím za $2 na Ali 😂

Ale v Americe se asi najde dost zájemců „must to have”
 
Za me dalsi kram k nicemu.
Co za hry nepouzivam, mam v kapse bagu (klice od auta, penezenku, mobil …)
Co pouzivam obcas, mam v prihradce ve voziku. A co pouzivam porad, to mam v kapse u kalhot.
Za dvojku si radeji zajedu zahrat a po ceste zpatky koupim manzelce kytku.
 
Za me dalsi kram k nicemu.
Co za hry nepouzivam, mam v kapse bagu (klice od auta, penezenku, mobil …)
Co pouzivam obcas, mam v prihradce ve voziku. A co pouzivam porad, to mam v kapse u kalhot.
Za dvojku si radeji zajedu zahrat a po ceste zpatky koupim manzelce kytku.
úplně stejně, teda kromě té kytky 🤔:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom