Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dva dotazy

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Mám dotazy na dvě pravidlové situace, ke kterým jsem se nachomýtl.

1. Kolega odpálil proti slunci a vůbec jsme netušili jak míček skončil. Provizí dohrál a jeho původní první míček jsme nalezli při přechodu na další odpaliště. Předpokládám správně, že už nelze opakovaně dohrávat původním míčkem?

2. Existuje nějaké obecné pravidlo kam pokračuje nebo nepokračuje aut za posledním autovým kolíkem nebo jsem si měl přečíst místní pravidla (což mě bohužel nenapadlo)? Naopak mě se stalo, že jsem přepálil poslední autový kolík. Míček skončil na úrovni grýnu ale příliš vpravo. pokud bych to bral podle spojnice posledního a předposledního kolíku, ležel můj míček v oblasti autu. Bylo to na poslední jamce hřiště a ve směru autových kolíků ve vdálenosti cca 30m od posledního kolíku už je jen klubovna. Byl jsem v autu, či ne?
 
napisu svou verzi, neber jako 100% spravnou
1. provizorni mic byl dohran do jamky za urovni hledani a pravdepodobne to trvalo dele nez 3 min hledani puvodniho mice, nemuze hrat puvodni mic
2. pokud neni posledni kolik dvojity, pokracuje spojnici dvou poslednich koliku do nekonecna
 
Dík za odpověď. :)
Myslel jsem si, že to bude tak. Byla to ale jen taková sranda hra, takže můžu přiznat, že jsme se zachovali naprosto obráceně. Jemnu se popsaná nehoda stala dřív, a já ho nechal původní míček dohrát. On pak naopak souhlasil, že se budeme tvářit, že nejsem v autu. Skončilo to spravedlivou remízou, na dobročinnost i na skóre. 😜
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom