Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 28. - Zimní pumpování

Ještě mne napadá v souvislosti i s tím co psal @JardaK - platíte přeci sníženou cenu, právě proto, že kvalita služeb a hřiště je prostě nižší. Já třeba na podzim a na jaře pozoruji, že si u mne zahraje spousta lidí za zlevněnou cenu, které pak během sezóny za plné fee už nevidím. Usuzuji z toho, že lidé raději ušetří s očekáváním slabšího servisu, než aby platili např. i za ty umístěné odpadkové koše plnou cenu. Nebo?

Jasné, souhlas. Ale jak si napsal o příspěvek výše. To pojetí slabšího servisu je všude různé a já třeba bývám překvapen, ze někde něco jde a někde ne... být to logicky chápu a rozumim tomu. Třeba ty kolíky... ze je někde nevyndají, muže být i lenost, nebo je nechávají dohnit, protože na jaře budou nové... ale já jako hráč je tam vidím a je to pro mě přínos, i když naopak bych možná měl ocenit spíše ty pečlivé, co to sklízí a chovají se hospodárně.

Pro mě je to i o jednoduše dostupné informaci dopředu. Teď , aby se potkala očekávání a reálná služba - tzn bylo zřejmé (nevím jak to zajistit) co přesně dostanu za sníženou cenu ideálně predtim, než se rozhodnu někam jet. A nedocházelo tedy k zbytečnému zklamání při mém iracionálně přehnaném očekávání.
 
Pro mě je to i o jednoduše dostupné informaci dopředu. Teď , aby se potkala očekávání a reálná služba - tzn bylo zřejmé (nevím jak to zajistit) co přesně dostanu za sníženou cenu ideálně predtim, než se rozhodnu někam jet. A nedocházelo tedy k zbytečnému zklamání při mém iracionálně přehnaném očekávání.

Tohle taky vnímám jako problém - rád by všem návštěvníkům předal ucelené info, ale nevím jak. Na web skoro nikdo nechodí, FCB aktuální info neudrží, tenhle rezervuje po telefonu, tenhle po whatsupu. Nástěnka to neřeší dopředu...
 
Tohle taky vnímám jako problém - rád by všem návštěvníkům předal ucelené info, ale nevím jak. Na web skoro nikdo nechodí, FCB aktuální info neudrží, tenhle rezervuje po telefonu, tenhle po whatsupu. Nástěnka to neřeší dopředu...
Pro mě je poměrně utrpení, když v tomhle období hledám informace o stavu hřiště a jediný zdroj je telefonát na recepci. Nejlepší možné (pro mě) je to mít dohledatelné na webu. Na recepci nevolám, radši jedu jinam.
Moje preference informací:
Web - dobře dostupné info na úvodní stránce, abych to nemusel složitě hledat (např. Stará Boleslav http://www.gcsb.cz/ vpravo rychlá a jednoduchá informace)
Facebook - připnuté příspěvky by měly držet na začátku, takže základní info by opět mohlo být dostupné
Teetime - u některých hřišť při vlezu na rezervaci času na konkrétní den vidím nějaké informace vlevo nahoře), ale to už je poměrně složité a pozdě dostupné (abych tam vlezl, musím mít pocit, že už je hřiště otevřené)
 
Prosím maximum informací na web. Kdo má zájem, určitě nejdříve hledá na webu. Kde jinde?
 
Prosím maximum informací na web. Kdo má zájem, určitě nejdříve hledá na webu. Kde jinde?

Tech telefonatu jestli mame opravdu otevreno:)
 
Pokouším se vždycky hledat informace primárně na webu, pak na facebooku. Telefonuju když informaci nenajdu nebo když mám pocit, že informace nemusí být aktuální. Je to zřejmě ovlivněné i tím, že sama své webové stránky používám jako nejrychlejší zdroj aktuálních informací, a pacienti se to naučili a kvitují to s povděkem.
 
Pokouším se vždycky hledat informace primárně na webu, pak na facebooku.

Prosím maximum informací na web.

Pro mě je poměrně utrpení, když v tomhle období hledám informace o stavu hřiště a jediný zdroj je telefonát na recepci.

Je to složité, protože jak jsem psal - resort je v zimním režimu, řada personálu čerpá dovolenou, nejsme na hřišti každý den, takže ani mnohdy nevíme, zda lze lidi na greeny pustit nebo ne. A dávat každý den/ každou hodinu aktuální info do 5-6 komunikačních kanálů je personálně vlastně nemožné, minimálně u nás. Proto je nejjednoduší si zavolat, tam je největší šance že info bude aktuální a snadno předatelné.
 
Je to složité, protože jak jsem psal - resort je v zimním režimu, řada personálu čerpá dovolenou, nejsme na hřišti každý den, takže ani mnohdy nevíme, zda lze lidi na greeny pustit nebo ne. A dávat každý den/ každou hodinu aktuální info do 5-6 komunikačních kanálů je personálně vlastně nemožné, minimálně u nás. Proto je nejjednoduší si zavolat, tam je největší šance že info bude aktuální a snadno předatelné.
No vida. Kouknu na Facebook a jsem v obraze. Akorát je mi to prd platný, jste trošku z ruky. ;)
 
No vida. Kouknu na Facebook a jsem v obraze. Akorát je mi to prd platný, jste trošku z ruky. ;)

No jo, jenže to je jen díky tomu, že jsem obešel celé hřiště a zkouknul to. Kdybych byl pryč, tak to nikdo neudělá a jsme v loji. A přestože venku nádherně svítí sluníčko a láká to ke hře, tak u nás to prostě nejde, protože horní greeny jsou na kost zmrzlý a to už nepovolí...
 
V Hořehledech si rezervuji tee-time zásadně přes web.

Jako náš web? To dělá asi 10 lidí, takže super, díky za to:).
 
No jo, jenže to je jen díky tomu, že jsem obešel celé hřiště a zkouknul to. Kdybych byl pryč, tak to nikdo neudělá a jsme v loji. A přestože venku nádherně svítí sluníčko a láká to ke hře, tak u nás to prostě nejde, protože horní greeny jsou na kost zmrzlý a to už nepovolí...
Česká Lípa to samý.
6599
 
Trochu nechápu diskusi o chybějících koších na hřišti. A už vůbec ne teď mimo sezónu. Já se naopak snažím ty koše na hřišti po celý rok nevyužívat z toho důvodu, že jejich obsah již nikdo nevytřídí, kdežto já svoje odpadky doma ano. To mi docela vadí, když z popelnice na směsný odpad trčí pytel plný plastových PET lahví. Pokud si vezmu něco patlavého, tak si na to vezmu i pytlík do kterého to dám a odvezu. Veřejně se tady přiznat že jsem prase a mám tam odpadky z loňska mi připadá už trochu za hranicí.
 
Pro mě je nejlepší web, ale většinou se tam stejně nedá nic najít.. Myslím že nejlepší by na stránkách GR byla záložka aktuálně.. Tam napsáno do odvolání zavřeno.. je to jasný.. Nebo dnes(23.2.19) otevřeno od 11:00.. Projet tři weby ráno mi nedělá problém, obvolávat recepce se mi fakt nechce.. A irituje mě fráze v případě příznivého počasí otevřeno.. Případně proč je přístupná rezervace v Teetime a hřiště je zavřený..o_O
 
Trochu nechápu diskusi o chybějících koších na hřišti. A už vůbec ne teď mimo sezónu. Já se naopak snažím ty koše na hřišti po celý rok nevyužívat z toho důvodu, že jejich obsah již nikdo nevytřídí, kdežto já svoje odpadky doma ano. To mi docela vadí, když z popelnice na směsný odpad trčí pytel plný plastových PET lahví. Pokud si vezmu něco patlavého, tak si na to vezmu i pytlík do kterého to dám a odvezu. Veřejně se tady přiznat že jsem prase a mám tam odpadky z loňska mi připadá už trochu za hranicí.

On tady někdo mluvil o odpadcích z loňska? Zkus si to ještě přečíst. A buď s tím prasetem opatrný...
Vezmu banán, dám do bagu, na hřišti sním a vyhodím do koše, je to tak složité? Není, pokud tam ten koš je.
Pokud tady veřejně vykládáš cosi o třídění odpadu, slyšel jsi někdy o třídírnách, jednu mám 5 km od baráku. Tak bych si nebyl moc jistý, že to nikdo nevytřídí.
A dále, z čeho máš ten pytlík na odpad? Vlastně je to celkem jedno, ať je to plast nebo papír, v každém případě se musel vyrobit, odvézt někam odkud ho máš ty a ty ho pak nadšeně vytřídíš. Pak to vesele odveze auto na naftu. Já nic z toho řetězce nevyprodukoval. Trochu se nad tím zamysli ty ekologu :(
 
celý rok nevyužívat z toho důvodu, že jejich obsah již nikdo nevytřídí,

Pomalu z těmi soudy, my v Hořehledech právě každý koš na hřišti třídíme. Měl jsem kvůli tomu spory i s místním úřadem, kdy jsem tvrdil, že protože jde o odpad návštěvníků a nikoliv můj vlastní provozní, tak mám právo ho poté vozit do sběrného dvoru zdarma, případně ho dávat do popelnic na tříděný odpad. Nepochodil jsem:(.
 
Myslím že nejlepší by na stránkách GR byla záložka aktuálně..

Tak záložka je ten nejmenší problém. Naopak největší je tam udržet aktuální a platné info:).
 
Pro mě je nejlepší web, ale většinou se tam stejně nedá nic najít.. Myslím že nejlepší by na stránkách GR byla záložka aktuálně.. Tam napsáno do odvolání zavřeno.. je to jasný.. Nebo dnes(23.2.19) otevřeno od 11:00.. Projet tři weby ráno mi nedělá problém, obvolávat recepce se mi fakt nechce.. A irituje mě fráze v případě příznivého počasí otevřeno.. Případně proč je přístupná rezervace v Teetime a hřiště je zavřený..o_O

Vnímám to stejne. Rovněž web. Volat na recepci? Nechce se mi, často ani nemuzu (napr když hledám na nudné poradě v práci, kam bych zítra mohl vyrazit...) Ono pro mě už je i určitá známka přístupu k zákazníkům, která mi naznačí, jak se kdo o web stará a udržuje ho/neudržuje aktuální. Facebook atd je pro mě reklamní, nikoli informační kanál.
 
On tady někdo mluvil o odpadcích z loňska? Zkus si to ještě přečíst. A buď s tím prasetem opatrný...
Vezmu banán, dám do bagu, na hřišti sním a vyhodím do koše, je to tak složité? Není, pokud tam ten koš je.
Pokud tady veřejně vykládáš cosi o třídění odpadu, slyšel jsi někdy o třídírnách, jednu mám 5 km od baráku. Tak bych si nebyl moc jistý, že to nikdo nevytřídí.
A dále, z čeho máš ten pytlík na odpad? Vlastně je to celkem jedno, ať je to plast nebo papír, v každém případě se musel vyrobit, odvézt někam odkud ho máš ty a ty ho pak nadšeně vytřídíš. Pak to vesele odveze auto na naftu. Já nic z toho řetězce nevyprodukoval. Trochu se nad tím zamysli ty ekologu :(
Tuhle reakci jsem přesně očekával.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom