Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Chystáte se přes zimu za golfem do tepla?

Chystáte se přes zimu za golfem do tepla?

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    33

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
zima do tepla.png


Chystáte se přes zimu za golfem do tepla? Jezdíváte pravidelně, nebo jste ještě nebyli? Kam Vaše kroky budou směřovat?
 
@Kenny a další - kdo by jel? Dá se ještě neco sehnat? Já se do Turecka k Pavlovi nevešel kvůli teetime .....
no ja bych to letos uz asi nedal, kalendar uz se naplnil jinejma aktivitama, takze nevim co by na to rekla rodina
 
Jela bych tak na 4 - 5 dní... na dobré místo s dobrými lidmi na hezkou hru...:) Víte o něčem?;)
 
ja planuju jet do turecka v terminu 4-11 prosinec.
Zatim jsme potvrzeni 4, 2 se rozhodujou. Mame tedy jeste min 2 mista, kdyby se chtel nekdo pridat.
Jinak zvazujeme Sueno Golf se 4x fee, nebo Gloria Verde se 4x fee. V obou pripadech by jsme jeste resili 3-4 extra fee na dalsi hriste (montgomerie, sultan, cullinan, carya, apod.). Let je primy z prahy
 
ja planuju jet do turecka v terminu 4-11 prosinec.
Zatim jsme potvrzeni 4, 2 se rozhodujou. Mame tedy jeste min 2 mista, kdyby se chtel nekdo pridat.
Jinak zvazujeme Sueno Golf se 4x fee, nebo Gloria Verde se 4x fee. V obou pripadech by jsme jeste resili 3-4 extra fee na dalsi hriste (montgomerie, sultan, cullinan, carya, apod.). Let je primy z prahy
To zní dobře. Hodíš mi nějaké podrobnosti?
 
Tak ja dostal doma zelenou! Jen teda v prosinci uz jedem do ITA na lyze :/ Takze terminove se nepotkame
 
ja planuju jet do turecka v terminu 4-11 prosinec.
Zatim jsme potvrzeni 4, 2 se rozhodujou. Mame tedy jeste min 2 mista, kdyby se chtel nekdo pridat.
Jinak zvazujeme Sueno Golf se 4x fee, nebo Gloria Verde se 4x fee. V obou pripadech by jsme jeste resili 3-4 extra fee na dalsi hriste (montgomerie, sultan, cullinan, carya, apod.). Let je primy z prahy
Mohl bych prosim detaily?
 
To by se mi tedy líbilo, akorát, já mám v plánu s partou už hory na víkend 8-11. 12., škoda, ale když se najde jindy jiný termín.... :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom