Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Černý Most

Koukám, že tu ještě není.
Asi moje nejčastější hřiště, hlavně tréninkově. Mám to nejblíž. V každém počasí, hlavně v létě v super kondici. Chodím na driving a asi co jsem kdy byl, přijde mi jako jeden z lepších co do podmínek. Taky je fajn, že se dají obejít první tři jamky za 300,- , když má člověk po tréninku chuť a čas. Někomu vadí, že na několika jamkách je slyšet hluk z okolní silnice.
Dobrá restaurace.
 
První tři jamky za 300 Kč - a to je docela prima nápad, pro ty, co to mají kousek! Asi to platí, jen když není narváno, ne?
 
popravdě jsem asi nenarazil, že by bylo plno. Vždy jsem řešil na recepci drivingu a šlo to.
 
Patrim k tem, kterym hluk ze silnice a dratu zejmena na c. 5 fakt vadi. Je to divny pocit, kdy se clovek nemuze ani poradne bavit se spoluhraci.

Restaurace je prima. A 3 jamky jsou vazne zajimava vec, to jsem tez nevedel.

Jo a mam nevyrizene ucty s jamkou cislo 16. :)
 
taky to hriste moc nemusim, taky mi vadi ty zvuky, ale ani designove me nijak nezaujalo :( nebyt cgk, nechodim tam vubec
 
dnes prvni hra v novem roce, hraje se upravena zimni devitka (jamky: 12,13,17,5,7,8,9,10,11,12) na zimni greeny, ale muze se stat, ze letni greeny otevrou kazdym dnem
hriste trosku podmacene, nekde vic nez trosku, a vysekane zimni greeny na tom byvaji nejhur :( ale jako prvni hra v roce super :)
ceny fee, za 9 jamek:
zimni greeny: 450 vsedni dny, 550 vikend
letni greeny: 550 vsedni dny, 700 vikend
 
Zítra jdu s @Jirka75 na Černý Most, koukám tady na recenze a doporučení, nikde nic. Na co se mohu těšit?
 
Zítra jdu s @Jirka75 na Černý Most, koukám tady na recenze a doporučení, nikde nic. Na co se mohu těšit?
Na poctivou 18tku, nejednu zajimavou jamku... na dalnici... na dobrou restauraci, byt drazsi.
Ach jo, sle bych taky :(
 
Byl sem tam hrát minulou neděli, hřiště v perfektním stavu, tvrdé, rychlé greeny, hraje tam hodně Vietnamců, takže občas dost pomalá hra, je to o štěstí, já to řeším startem krátce po 7h ráno a pak je hra pod 3h. Z pražských hřišť určitě pro mě to nejzajímavější, není to placka jako Zbraslav.
 
Taky bych zašel, nejlépe o následujícím víkendu. Nemáte někdo nějaký voucher nebo něco? 1800 mi přijde dost...
 
První moje návštěva Černého mostu, HCP kolem 30, vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu, žádné studium mapek předem, takže dávám dohromady jen své dojmy, prostě tak jak to přišlo. Zázemí parádní, je vidět, že je to nové hřiště, takže to vypadá všechno moc pěkně. Líbí se mi moc miniklubovna, která je i u drivingu, s posezením, působí to příjemně. Co mě ale na drivingu štvalo a to tak, že bych tak kvůli tomu asi i nechodil, je rámusící stroj na vydávání míčků. Neuvěřitelný bordel. Nikoli z vyndavání míčku, ale odněkud je to tam nasává, ale být u toho a trénovat... to je skoro si vedle sebe pustit zbiječku - za tohle tedy známka za driving, kterému se asi nedá co jinak vytknout, 3-. Hřiště: první tři jamky kolem drajvingu jsou takové odstrčené, jamku číslo 3 dělal zhulený bagrista, který tu zeminu z tunelového komplexu Blanka nechtěl dát do roviny, tak prostě se vsadil, kolik že kopečků udělá na ferveji. Jinak se mi hřiště líbilo, tedy hlavně druhá devítka, která je dále od silnice mi přijde taková klidnější, pohodovější a i líbivější, než první devítka - tam na mě pocitově doléhal trochu stres z Prahy - pravděpodobně z blízkosti silnice, ale dle slov ostatních, zvyknout se na to dá. Greeny na můj vkus hodně rychlé. Zarazilo mě a příjemně překvapilo, že i když celé dopoledne pršelo a část odpoledne taky, tak z jiných resortů jsem zvyklý, že po dešti jsou greeny mnohem pomalejší. Tady mi to vůbec nepřišlo. Prostě byly fakt rychlé, mokré nebo suché. Pocitově jen green devítky byl nějaký jiný - jako jediný hodně pomalý. Celé hřiště mi akorát pro mojí úroveň a náhodnou cestu kolem, že si jen tak pinknu, moc nepřijde, je složité, prostě musí se hřiště hodně dobře znát. Na klidnou procházku a na ulovení slušného skore to moc není, pokud není nachozené. :) Jsem ale rád, že takové hřiště v Praze je. Zase úplně jiné, než Zbraslav, Hodkovičky i Hostivař. Supr. A kopečky vůbec nenapovídají, že je hřiště v Praze.

Takže tak. :)

unnamed.jpg
 
Upraveno:
Souhlasím s Tebou, náčelníku. Já mám asi nejvíc prochozené hřiště, mám to nejblíž a vždy je v super kondici.
Ten stroj, co nasává míčky, je občas otrava, ale běží to tak max 5 minut, si myslím, víc se mi to nestalo.
Mám taky raději druhou devítku, je klidnější, ale je tam jamku co nesnáším. 13, kde green je schovanej za lesíkem
birdie-card-13.jpg
 
Souhlasím s Tebou, náčelníku. Já mám asi nejvíc prochozené hřiště, mám to nejblíž a vždy je v super kondici.
Ten stroj, co nasává míčky, je občas otrava, ale běží to tak max 5 minut, si myslím, víc se mi to nestalo.
Mám taky raději druhou devítku, je klidnější, ale je tam jamku co nesnáším. 13, kde green je schovanej za lesíkem
birdie-card-13.jpg

Jedna ze dvou jamek, kde jsem včera dal par a měl jsem políčeno na birdíka. Takže za mě ok. :)) Takhle jamka je ale typický případ, kdy se prostě podle plánku na jamku ani připravit nedá. Prostě hrajete napoprvé naslepo.
 
13 je jamka s prekvapenim. Proste to tam nejak posles a pak si prekvapeny, ze to vubec najdes. :D
Podobny efekt pro me ma i 9 :)
Naopak nevyrizene ucty mam s jamkou cislo 16, kde tu ranu do greenu pres ten bordel vzdy nejak domotam.
 
ZÁVĚREM SEZÓNY 2017 NA ČERNÉM MOSTĚ…
(otázky a odpovědi z dotazníku 19.jamky)
1. Z čeho konkrétně máte za uplynulou sezónu u Vás skutečně dobrý pocit?

Nechceme, aby to znělo jako klišé, ale opravdu radost máme z počtu nových golfistů, které se nám letos podařilo vychovat. A protože jedním z našich dlouhodobých cílů je představit golf co největšímu okruhu lidí, podnikáme v tomto aktivity i nadále. Na jaře jsme pořádali dva Dny otevřených dveří, které měli opravdu velký úspěch. Naši trenéři představili golf žákům okolních mateřských a základních škol s cílem představit golf i dětem. V červnu jsme se též zapojili do celosvětového projektu Women´s Golf Day. A moc nás těší, že si k nám nachází cestu stále více negolfistů.

2. Čím novým nás golfisty překvapíte v příští sezóně, na co se můžeme těšit?

Stejně jako každý rok, tak i letos máme v plánu několik novinek a vylepšení. Na hřišti přibydou tři bunkery na jamce č. 17. Bunkery budou v místech, kde často končily nepovedené míče hráčů, které pak nebyly k nalezení. Měla by se tím zase o něcovíce zlepšit průchodnost hřiště.

Velkou změnou projde green jamky č. 15, který se v zadní části zvedne ještě více nad hladinu okolního rybníčku, bunker bude viditelný již z odpališť. Opět by to mělo hráčům hru zpříjemnit a předpokládáme, že bude méně míčů končit ve vodě. Změnami projde i driving range, ještě na podzim se nám povedlo rozšířit chipping green, a teď v zimě plánujeme ještě prodloužení samotného drivingu o pár metrů a zastřešení části horních, venkovních stání.

Naším cílem je, aby u nás každý hráč vždy našel hřiště v perfektním stavu, příjemnou atmosféru a dobré jídlo. O tom, že se nám tento cíl snad daří naplňovat, svědčí podle ankety čtenářů Golf Digest i 1. místo v kategorii nejlepší restaurace, a 2. místo v kategorii nejlepší hřiště za rok 2016.

Výstřižek.PNG


3. Kterou jamku u Vás Vy osobně máte nejraději a proč? Jak jí zpravidla hrajete?

Má nejoblíbenější jamka je č. 3 – čtyřpar hraný z kopce dolů na green vedle driving range. Jamka je pro většinu hráčů první velkou výzvou a jednou z nejtěžších jamek na hřišti. U drivu hrozí vyhození rány do outu vpravo na driving. Pokud je drive dostatečně dlouhý, odmění Vás během z kopce až ke značce 150 m do greenu. To většinou není můj případ – když můj drive skončí za kopcem, plácám se pyšně po ramenou. Pro mě jako kratšího hráče je jamka spíše jednodušší, protože mi nehrozí tolik nebezpečí. I tak tu ale dokáži zahrát pohodové double-bogey :D

4. Jedna otázka pro odvážné: Vzpomenete si na něco z uplynulé sezóny, co zavánělo větším či menším nezdarem a nakonec se v dobré obrátilo?

Určitě se pár zádrhelů vyskytlo, ale asi máme tendenci špatné události vytěsnit a takhle v prosinci si už nic katastrofického nevybavujeme. :)

5. A závěrem jedna odlehčená - kdybyste si na Silvestra nemohli ťuknout šampusem, tak čím a proč?

Čímkoli. Nejraději si ťuknu suchým bílým vínem. Nebo holí do míčku na novoročním odpalu.

Odpovídala Mgr. Taťána Belšánová, marketing assistant
http://www.grcm.cz
 
Upraveno moderátorem:
UŽ SE TO BLÍŽÍ... GOLFOVÁ SEZÓNA 2018 - ČERNÝ MOST
(otázky a odpovědi z dotazníku 19.jamky)
1. Co nového pro letošní golfovou sezónu pro nás golfisty chystáte? Změny hřiště, novinky?

Stejně jako každý rok, i letos je u nás novinek opravdu více než dost:
  • Green na jamce č. 15 prošel kompletní remodelací a umožní teď greenkeeperům navrtat více různorodých pin pozic.
  • Na jamce č. 17 přibyly na pravém konci fairwaye tři bunkery, které pochytají míče mířící do roughu. Přední část greenu jsme navíc zvedli a green se tak celkově vyrovnal.
  • Velkou část horních odpališť na driving range jsme zastřešili. V klidu si tak zatrénujete i v nepříznivém počasí.
  • Driving range jsme prodloužili o 20 metrů a nainstalovali jsme za něj ochranné sítě. Uprostřed teď můžete pálit až 250 metrů daleko.
  • Připojili jsme se ke mstětické turnajové sérii Mini Myš a na Black Bridge letos hostíme 6 turnajů pro děti do 13 let. Ti nejmenší budou hrát z modrých a zlatých odpališť, které jsme loni znormovali.
  • Před pár dny jsme spustili nové webové stránky. Pohodlně si je zobrazíte na mobilních telefonech i tabletech.
  • Na fairwayi jamky č. 14 jsme rozšířili závlahový systém.
  • 25. března a 8. dubna pořádáme Dny otevřených dveří. V loňském roce měly tyto akce obrovský úspěch.
2. Vypíchněte jednu akci, která u vás za to skutečně stojí, něco - co i vy sami máte nejraději a na co se skutečně těšíte.

Jednoznačně Jarní Texas Scramble čtveřic, který letos hrajeme v sobotu 7. dubna. Je to turnaj, na který se všichni těšíme, a kterým symbolicky odstartujeme novou sezónu.

Výstřižek.PNG


3. Jak vidíte své ideální návštěvníky? Myslíte, že jsou vaši “čeští” hráči dobře golfově vychováni? Hostíte na vašem hřišti raději sportovní turnaje, nebo ty amatérské více rekreační?

Každý turnaj má něco do sebe. Sportovní je více spořádanější a striktněji zorganizován. Naopak na amatérských turnajích panuje uvolněnější atmosféra. Každopádně pro nás ideální návštěvník je ten, který dodržuje tempo, pravidla hry a vypichuje pitchmarky. Co se týče vychovanosti hráčů, tak nějaký ten nešvar se najde asi vždy a všude. Záleží na povaze daného člověka.

4. Jedna otázka pro odvážné: Jak se váš resort vyrovnává na jedné straně se zvyšováním nákladů a na druhé straně tlakem golfistů na nižší ceny?

Letos 16. července uplyne 7 let od otevření hřiště a na první pohled je vidět, jak obrovskou cestu resort za tak krátkou dobu ušel. Jsme moderní golfových areál s kvalitním zázemím a stabilní členskou základnu. Kromě golfového hřiště tu máme i restauraci nebo hotelové apartmány, a od ubytovaných hostů se na Bookingu pyšníme hodnocením 9,3. Každým rokem se snažíme hřiště vylepšovat a naše služby zkvalitňovat. To s sebou samozřejmě přináší tlak na cenu. My se ale snažíme, aby za své peníze hráč dostal odpovídající servis a aby pokaždé našel hřiště v nejlepší možné kvalitě. Vážíme si toho, že to hráči dokáží ocenit a rádi se k nám vrací.

5. A závěrem jedna odlehčená: Co vy osobně byste si dal jako svůj letošní golfový cíl?

Více hrát. A pak také poznat více českých hřišť.

Odpovídala Mgr. Taťána Belšánová, marketing assistant
http://www.grcm.cz
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom