Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Asian Tour – Saudi International opět se světovými hvězdami

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Asian Tour – Saudi International opět se světovými hvězdami (Golf.cz)

Asian Tour – PIF Saudi International, Džidda, Saudská Arábie
(3. – 6.2.2022, +3 hodiny)


Čtvrtý ročník Saudi International se koná opět v Royal Greens G&CC v King Abdullah City u Rudého moře. Letos se stal součástí Asian Tour. Dějiště turnaje leží na západním pobřeží Arabského poloostrova, 170 km severně od Mekky.

Turnaj je skvěle obsazen. Přes relativně nízké odměny se turnaje účastní velké golfové hvězdy. Důvodem je štědré startovné, hráči získali odměny již před startem. Ze světové desítky hrají Johnson, Schauffele a DeChambeau, vítězové majorů Mickelson, Watson a Stenson. Dále Finau, Reed, Garcia, Wolff, Ancer, Westwood, Casey, Hatton, Pieters, Harding, Janewattananond, Fleetwood, Leishman, Poulter a elita Asian Tour.​

Sto dvacet hráčů hraje čtyři kola v Royal Greens Golf and Country Club s parem 70 a délkou 6.408 metrů.

Dotace odměn je 5 milionů dolarů. Loni zvítězil Dustin Johnson (-15).

Turnaj vysílá český Golfchannel.

Odkazy: Royal GReens GCC Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňské zpravodajství

Sestřih loňského finálového kola​

The post Asian Tour – Saudi International opět se světovými hvězdami appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Přes relativně nízké odměny se turnaje účastní velké golfové hvězdy. Důvodem je štědré startovné, hráči získali odměny již před startem.

Nebylo by efektivnější navýšit odměny narozdíl od platby startovného se stejným efektem? A možná i levnější (i když to asi není v této oblasti světa ta nejnutnější vlastnost)?

I když možná ne, takhle mohou přilákat i mediálně vděčné hráče, kteří ale už/ještě ta čelní místa nejspíše nebudou atakovat.
 
Nebylo by efektivnější navýšit odměny narozdíl od platby startovného se stejným efektem? A možná i levnější (i když to asi není v této oblasti světa ta nejnutnější vlastnost)?

I když možná ne, takhle mohou přilákat i mediálně vděčné hráče, kteří ale už/ještě ta čelní místa nejspíše nebudou atakovat.
Startovné mají jisté i když vypadnou po cutu.

Hvězdy na tyto turnaje táhne právě startovné, které bývá často vyšší než prize money za titul.
 
Tomu rozumím, že pro hráče je to výhodné a díky tomu přijedou. No, pořadatele nejspíš vědí, co činí a mají spočítáno, že se jim to bohatě vyplatí. Trochu jsem si hledal na internetu, protože podle mě v článku z golf.cz je chybka, viz výše je zmíněno, že všichni hrají 4 kola, alespoň podle zdroje


tomu tak není a po dvou kolech je skutečně cut pro nejlepších 65 hráčů ze startovního pole no a ještě jako zajímavost, vítěz bere 18% z dotace 5 mil USD, tedy nějakých 900.000 dolarů. Ten na 65. místě pak 13.500 dolarů. :)

Jinak, GolfChannel to vysílá znovu díky pro nás poměrně příznivému časovému posunu přes den. Čt i pá od 9:00, ale hlavně so a ne 9:30... takže kdo nebude v sobotu osobně fandit @jumbodedek -ovi v Beřovicích, aby místňákům z Beřovic ukázal, jak se to hraje, může koukat na bednu! ;)
 
Upraveno:
Tomu rozumím, že pro hráče je to výhodné a díky tomu přijedou. No, pořadatele nejspíš vědí, co činí a mají spočítáno, že se jim to bohatě vyplatí. Trochu jsem si hledal na internetu, protože podle mě v článku z golf.cz je chybka, viz výše je zmíněno, že všichni hrají 4 kola, alespoň podle zdroje


tomu tak není a po dvou kolech je skutečně cut pro nejlepších 65 hráčů ze startovního pole no a ještě jako zajímavost, vítěz bere 18% z dotace 5 mil USD, tedy nějakých 900.000 dolarů. Ten na 65. místě pak 13.500 dolarů. :)

Jinak, GolfChannel to vysílá znovu díky pro nás poměrně příznivému časovému posunu přes den. Čt i pá od 9:00, ale hlavně so a ne 9:30... takže kdo nebude v sobotu osobně fandit @jumbodedek -ovi v Beřovicích, aby místňákům z Beřovic ukázal, jak se to hraje, může koukat na bednu! ;)
Pro mne bude důležité,abych to vůbec došel :D:D Stále nejsou kolena v pořádku.Zato jsem nadrženej na hru,jak puberťák na sociální sítě :D:D No a pokud mi budeš fandit na dálku ;);) moc předem děkuji.
 
Upraveno moderátorem:
Pro mne bude důležité,abych to vůbec došel :D:D Stále nejsou kolena v pořádku.Zato jsem nadrženej na hru,jak puberťák na sociální sítě :D:D No a pokud mi budeš fandit na dálku ;);) moc předem děkuji.
Hele.....koukej se šetřit, počítám s tebou do dvojice na Darovou:)...........pokud tě teda moje hra v Hoře dostatečně neznechutila:D:D
 
Hele.....koukej se šetřit, počítám s tebou do dvojice na Darovou:)...........pokud tě teda moje hra v Hoře dostatečně neznechutila:D:D
Libore,Libore :rolleyes::rolleyes: Já si ty Hořehledy pamatuji trochu jinak ;);) Má hra na úrovni hcp 54 byla otřesná :D:D Ty jsi hrál dobře. Pravdou je,že když ránu zkazil jeden,tak ten druhý se k němu okamžitě přidal,aby mu to nebylo líto :D:D:D Pokud budeme tvořit pár i na Darové,tak jsem potěšen za důvěru ve mne vloženou ;););) A neboj se,v sobotu se jdu projít a zjistit jak jsem na tom s koleny ;););)
 
Včera jsem narazil na středeční článek: https://worldnews.easybranches.com/entertainment/celebrity/10941237

---
"Sportsmail ve středu oznámil, že 28letému Brysonovi DeChambeauovi bylo nabídnuto 135 milionů dolarů, aby se stal tváří nové organizace."

a dále ve článku pak:

"Sportsmail dodal, že vstup do SGL by mohl přinést doživotní zákaz účasti na PGA a DP World Tours."
---

To jsem zvědav, jak to celé dopadne.

Jinak jsem večer asi dvě hodiny ze zpětného shlédnutí sledoval včerejší kolo a nějak nevím, nepřijde vám to na koukání takové komorní až akademické? Nějak to na mě tedy nedýchlo. To minulý týden Dubai Desert Classic mi přišla "hezčí".

 
Bryson někde prohlásil, že to nehraje pro peníze, takže do toho nejspíš nepůjde. Já bych to klidně vzal i za půlku :)
 
Včera to při přenosu říkali, že tady hrají vesměs za obrovské startovné, kde se současně zavazují na několik let být "tváří" turnaje možná celé tour. A zároveň, že někteří právě to berou, aby si vydělali a zajistili se.
Jinak, těch 135 mio co dostal DeSampon, je více než si Tiger vydělal na turnajích - 120 mio
 
Jinak, těch 135 mio co dostal DeSampon, je více než si Tiger vydělal na turnajích - 120 mio
DeChambeau popírá, že by dostal 135mio$,
ovšem nepopírá, že mu byly $ nabídnuty, takže asi nesouhlasí jen částka. 🤭



3489FA61-52A3-488D-8C30-0F7D4EEAF300.jpeg
 
Koukal jsem, to byl opravdu „shot of the Year” 👍
Taky jsem na ten závěr koukal, fandil jsem sice Bubovi.....ale za tohle si to vítězství Varner zasloužil:up:
 
Taky jsem na ten závěr koukal, fandil jsem sice Bubovi.....ale za tohle si to vítězství Varner zasloužil:up:
Taky jsem držel Bubovi palce, po dlouhé době hrál dobře. A bylo sympatické, jak z drivingu běžel Varnerovi popřát.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom