Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj z blizka a daleko

qubusp

Nováček+
Jméno
Yakob
Přijmení
Yakov
Klub
BestGolf
HI (HCP)
54
Zdravim, jsem Kuba, prezdivka Bulhar, totiz protoze jsem z Bulharska, je mi 31 a bydlim Praze. S golfem jsem začínal v květnu a zamiloval jsem se. Chodim na Hostiku, Black Bridge(tuto subotu 14.1 taky jedu), Hodkovicky, Molitorov, ale rad nekam zajedu. HCP mam 54, a je to dobre, protože jinak by se semnou nedalo mluvit :). Chodim na pohodu, moje novorocni prani bylo hrat 110 pravidelne tento rok. Jsem rad za kazdou radu. Jak vidite, ceska gramatika stejne jak driving, je pro me zahada, takze predem se omlouvam tem co to vadi.
 
@qubusp: Nazdar Kubo, vítej na Jamce. Takže další zadrženej HCP. ;) Jak se ti líbí Hostík a Černý Most? Kde se ti hraje pocitově lépe a proč? Každopádně, vítej na fóru a ať se ti mezi námi líbí.:up:
 
Jak se ti líbí Hostík a Černý Most? Kde se ti hraje pocitově lépe a proč?
Uprimne, muj golf neni radost pro oci, ani pro me, ani pro cizi. Jak jsem rikal, tento rok se budu snazit o 110, jestli do jara to dam, tak asi abych sel pod 100. Cerny Most jdu poprve. Hostik jsem jel tak 4 krat, da se rict ze ho znam a hraje se mi tam dobre, ale je to pro me takove velmy rusne hriste. Preferuji byt mimo Prahu. Minulou neděli jsem hral Beřovice, a myslim si ze jsem se tak trosku zamiloval. Libi se mi taky Molitorov. Tam zakricis "Fore"(ja hodne do prava) a to echo z okolnih fairwaye je genialni. V lete jsem hral 4 dny v kuse Krumlov - Svachova Lhotka a na tom hristi se mi docela libolo to ze zacina a konci v pivovarem. Jel jsem jednou 9ku Kacov - to je hezke, Hodkovicky me bavili ale zase moc rusne se mi zdaji, a hodne bych chtel nekam do Portugalska se podivat, v Lisbone jsem zil nejakou dobu(doba predgolfova). Jinak jsem hrál v Sofii(videl jsem ze par clenu fora byly v Bulharsko), a tam to mi slo docela dobre, mel jsem jeden z nejlepsich vysledku(124 na 72 hriste), ale to hriste uprimne nebylo tak kopcovite jako pulka toho co se vyskituje tady.
 
Tvl, měli jsme tu jednoho, co nedal dohromady větu, přestože byl náš. Oproti němu seš hotovej Shakespeare!
 
Tvl, měli jsme tu jednoho, co nedal dohromady větu, přestože byl náš. Oproti němu seš hotovej Shakespeare!
Taky mě to taky hned ráno napadlo, ale pak jsem se rozhodl ho nereinkarnovat ;)
 
Uprimne, muj golf neni radost pro oci, ani pro me, ani pro cizi. Jak jsem rikal, tento rok se budu snazit o 110, jestli do jara to dam, tak asi abych sel pod 100. Cerny Most jdu poprve. Hostik jsem jel tak 4 krat, da se rict ze ho znam a hraje se mi tam dobre, ale je to pro me takove velmy rusne hriste. Preferuji byt mimo Prahu. Minulou neděli jsem hral Beřovice, a myslim si ze jsem se tak trosku zamiloval. Libi se mi taky Molitorov. Tam zakricis "Fore"(ja hodne do prava) a to echo z okolnih fairwaye je genialni. V lete jsem hral 4 dny v kuse Krumlov - Svachova Lhotka a na tom hristi se mi docela libolo to ze zacina a konci v pivovarem. Jel jsem jednou 9ku Kacov - to je hezke, Hodkovicky me bavili ale zase moc rusne se mi zdaji, a hodne bych chtel nekam do Portugalska se podivat, v Lisbone jsem zil nejakou dobu(doba predgolfova). Jinak jsem hrál v Sofii(videl jsem ze par clenu fora byly v Bulharsko), a tam to mi slo docela dobre, mel jsem jeden z nejlepsich vysledku(124 na 72 hriste), ale to hriste uprimne nebylo tak kopcovite jako pulka toho co se vyskituje tady.
Mám na indooru dvě bulharská hřiště - Pravets a Tracian Cliffs.

Ale jsou tu jedinci, kteří absolvovali "klubový" zájezd do Bulharska na golf ;)
 
@Mirek_62 Pravets je nejstarsi hriste golfu v Bulharsko, postavil to jedini bulharsky astronaut kdysi davno. EDIT: Kecam, Air Golf je nejstarsi a to postavil ten astronaut. Thracian cliffs je prej nej nej tam.
@Seppper 100 je sen, nemam jeste perzistentni svich, takze me ceka jeste hodne prace na drivingu abych vubec to dotah. Ale picuji lip nez moji byvalkou kdyz jsem se vratil doma nad ranem.
 
Zdravím Bulhara,
češtinu máš v pohodě, @Mirek_62 nikoho nereinkarnuj prosím tě :-D 🙃

Užívej golf u nás, stejně jako já jsem si to užil v tvé domovině :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom