Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Novinka: mGolf - Pojď na golf

Malý update: V kalendáři jsem udělal rozdělení na hru a akci. Aktuálně (teď nově) se liší pouze barvou a popiskem.

HRA - jdu hrát a uvítám spoluhráče do flajtu!
AKCE - spoluhráče mám, ale účastníš se této akce taky?

Viz příloha. Barevně jak událost v kalendáři, tak i text ve vyskakovacím (modal/popup) okně. Barevné schéma budu ještě ladit, zelená jde více ke "hře", proto ta změna z defaultní modré. Oranžová jako obecná akce a upoutávka. Do budoucna možná i modrá pro jiné akce, uvidíme. Ale to schéma si musí sednout a koukat na to na více monitorech a tak.

akcehra.png

Co k tomu plánuji dodělat: V mGolf v detailu události u AKCE už to lze, ale v kalendáři přímo zatím ne a to "nezávazně se přidat" k AKCI, tak, aby u toho svítila jména dalších účastníků, plus nějaké číslo... to zatím není. Plánuju, že toto doladím příští týden (dřív to bohužel nejspíš nestihnu, chtějí mě i v práci, syčáci), dám pak update.

Kdyby něco k tomu, dejte vědět. :up:
 
Upraveno:
Malý update: V kalendáři jsem udělal rozdělení na hru a akci. Aktuálně (teď nově) se liší pouze barvou a popiskem.
Za mě perfektní, díky moc! 👏👌
 
Update:
  • ke každému plánu lze přidat klikání url adresu (s odkazem např. na konkrétní stránku turnaje)
  • události typu "Akce" - lze se nově orientačně přidat / odhlásit - nezasílá se žádná notifikace a nenahrazuje ani oficiální přihlášení na akci, je pouze orientační... kdo pojede na Graf 19.jamky, vyzkoušejte. Při kliknutí na "Budu taky" vás to přesměruje na mgolf, ale je tam pak jedním klikem možnost skočit zpátky na jamku (nějak lépe to udělám jindy, je to trochu technicky komplikované, jak mgolf je samostatný systém, uvidíme, jaká po tom bude poptávka a využití)
akce.png
  • přidána (obnovena) mimo měsíčního možnost výpisu "List" - zobrazí všechny události následujících několika dnů najednou (ještě budu muset události správně "obarvit" - zeleně, oranžově)
list.png
 
Update:
  • na 19.jamce vzniklo vlákno "KALENDÁŘ (Pojď na golf) - DISKUSE & DOMLUVA" - robot mGolfu do něj každý den nacpe novinky z kalendáře, teď aktuálně vždy ve 4:30. Samozřejmě musí být nějaká událost v kalendáři. Robot do nového příspěvku napíše:
    • zadané plány na DNES a ZÍTRA
    • nově zadané plány ze včerejšího dne
  • toto vlákno rovněž může slouží i ke krátkodobé diskusi a operativní domluvě, či upřesnění
Přímý rychlý link na vlákno viz screen:

diskuse.png

---
Mělo by to pomoci řešit, že nové události a plány občas v kalendáři zapadnou, resp. přetečou zobrazovací část. Případné náměty a podněty sem... :)
 
Upraveno:
Tak jeden celý měsíc máme s Kalendářem za sebou, díky všem, co ho používají. Pomalu bych vývoj toho ukončil a přesunul se k vývoje dalších restů... Pro jistotu se zeptám, máte někdo nějaké podněty a nápady? Podařilo se vám najít nějaké partáky sem tam na hru? Napadá vás něco, co by mohlo ještě pomoci, zjednodušit?

Díky za podněty!
 
Podařilo se vám najít nějaké partáky sem tam na hru?
Dneska se k nám v Hodko připojil @Martin73 (nevím proč to nenabízí nick 🤷‍♂️), ale bylo to po dlouhé době super setkání a překvapení.
Říkal, že viděl naší hru se @smidke a připojil se k nám na týčku. :up:
Připojil se teda aniž by předem napsal, ale čert to vem, protože hlavní je, že viděl hru v kalendáři. ;)
A příští týden bych měl rozrejt Slavkov a dohlížet na mě bude lokální expert @Dalibor7

Za mě je tedy Kalendář super věc. 👌
 
Dneska se k nám v Hodko připojil @Martin73 (nevím proč to nenabízí nick 🤷‍♂️

Tento uživatel dle profilu (klikni na nick a měl by si to vidět taky, případně ve vyhledávání) - byl na Jamce "Naposledy viděn 6.1.2021". Tzn. Velmi dlouho pasivní uživatel. Roletka se jmény po zadání zavináče nabízí uživatele aktivní (přihlášené, reagující) jen z několika posledních měsíců. Je to proto, aby se nenabízela jména, která jsou s určitou pravděpodobností díky přirozené fluktuaci uživatelů už nerelevantní a neblokovaly pozice výběru těch pravděpodobnějších (aktivních na fóru) pro rychlý výběr. Je to vnitřní vlastnost této platformy fóra.

Každopádně díky za reakci, jsem rád, že ti to funguje a snad si to najde oblibu i dál. Holt je potřeba pravidelně. A ne jen jednou, dvakrát a že nic. Golf taky na začátku první rok někde u těch ovcí na Ostrovech nehrály miliony lidí :)

Nějaké rozvojové nápady k tomu? :) Abych ale teď té otázky nelitoval... :p
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom