Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cestopis 3. část: Německo, kvalitní hřiště kousek za hranicemi

Díky za další medailonky hřišť. :) Prosímte, prozraď mi, jak děláš, že máš tak hezké fotky?

Že ty hraješ nudně jen po fervejích a pak krátíš dlouhou chvíli, aby si se moc netlačil na flajty před sebou? :)
 
Díky za další medailonky hřišť. :) Prosímte, prozraď mi, jak děláš, že máš tak hezké fotky?

Že ty hraješ nudně jen po fervejích a pak krátíš dlouhou chvíli, aby si se moc netlačil na flajty před sebou? :)
Při každé hře si chci užít čas strávený na hřišti. Nevyhledávám extrémně rychlou hru. Z těchto důvodů mě pravděpodobně vůbec neoslovuje hra s buggy.

Většina fotek vzniká cestou k míči, u něj nebo na odpališti, tak abych příliš nezasahoval do tempa hry. Když už vyndavám mobil kvůli vzdálenostem na GPS, tak proč neudělat i pár fotek :)

Stejně jako většina z nás využívám všechny hrací plochy. Je hodně jamek, které jsem hrál, kde ani netuším, že nějaká fervej byla :D
 
Při focení se vždy snažím o nějakou pěknou kompozici. Prezentované fotky jsou ale spíše dílem náhody :D

Občas využívám fotografických služeb caddyho nebo spoluhráčů ve flightu.

A v bagu mezi holemi nesmí chybět stativ :D
 
Prosímte, prozraď mi, jak děláš, že máš tak hezké fotky?
To je jednoduché, před hrou si projde hřiště a nafotí ho, pak si podle fotek stanoví „course management” a nakonec jde konečně hřiště odehrát. 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom