Uvítací zpráva pro nováčky

Uvítací zpráva pro nováčky

Ahoj,

vítej na 19jamka.cz, českém golfovém fóru. Tato první soukromá zpráva slouží pro tvé úvodní seznámení se zvyklostmi na našem fóru, které je vhodné vzájemně dodržovat. Stručně to zásadní:
  • Slušné chování: jsme golfisti, u nás je to téměř povinnost. Slušní uživatelé jsou vítání - neosočuj, nenadávej, nespamuj, nepomlouvej. Vyvaruj se všeho, co odporuje slušné diskusi. Běžně si tu tykáme. Mnozí lidé se na fóru vzájemně znají i osobně, tzn. ne vždy, co si dovolí jeden k druhému, si může dovolit někdo jiný. Je zažitým pravidlem, když se vám některý příspěvek líbí, pobavil vás, souhlasíte či jen berete na vědomí, kliknout na “To se mi líbí, Shot!” u příspěvku, místo toho, psát příspěvek jen se smajlíkem, či LOL atp. Platí i pro soukromé zprávy, hned si to můžete na této zprávě vyzkoušet.
  • Respektujeme se: Všichni někdy s golfem začínali. Každý dotaz či názor si zaslouží slušnou a konstruktivní odpověď. Stejně tak každý jsme z jiného prostředí, s jinými finančními možnostmi, s jinými názory, zkušenostmi - buďme vzájemně tolerantní, trpěliví, chápaví. Dříve, než se zeptáš, zkus odpověď na fóru najít, jestli se to už někde nerozebíralo.
  • NEspamujeme: Fórum není určeno primárně pro reklamu a komerční subjekty, nicméně mnoho z nás se v golfovém prostředí pohybuje, leckdy se i golfem živí. Není nic proti ničemu, když si uvedete odkaz na své weby v podpisu (i golfové), ale vyvaruj se cílené reklamě ve svých příspěvcích.
A teď se na úvod...
  • prosím představ do zvláštního fóra (odkaz TADY), kdo jsi, co máš v golfu za sebou, své úspěchy, co máš rád, oblíbená hřiště atp. Možná se najde hned někdo z tvého okolí na společnou hru! Není potřeba sdělovat své skutečné jméno, nicméně, je to vhodné - za své názory se nestydíme.
  • pak vyplň svůj WITB...
  • ...a pohlub se se svoji poslední hrou! (kdy, kde, jak...) - jedno z velmi živých vláken, které je nejsnazší pro všechny nejen na rozjezd.
Tak a to je snad do začátku vše. Těším se, že na fóru načerpáš mnoho podnětů o golfu, získáš nové přátele a že se společně potkáme na hřišti při některé z našich akcí.

Hezký den a hezkou hru,
za tým 19.jamky
Michal Šatal (admin)

PS: Na tuto soukromou zprávu neodpovídej, pokud je něco potřeba, pošli novou. Příp. se zeptej veřejně v diskuzním vlákně Připomínky a dotazy uživatelů.
Autor
requo
Zobrazení
150
Vytvořeno
Aktualizováno
Hodnocení
hvězdičky: 5.00 1 hodnocení

Více WIKI stránek od requo

Poslední hodnocení

Je potřeba, aby tu úvodní dopis byl. Díky!
requo
requo
Díky, taky myslím!