Ondra WITB

Ondra WITB

Napadlo mě, že by tady mohlo být téma, ve kterém bychom se pochlubili novými přírustky do naší výbavy a podělili se o zkušenosti.

Začnu: poohlížel jsem se po nové 5FW - chtěl jsem G od Pingu, ale i když už přišla nová řada, stará stále ne a ne zlevnit (6300 Kč). Nakonec jsem náhodou narazil na levnygolf.cz na inzeráty letošních modelů Cobry a po pročítání recenzí koupil sobě F7 3/4 Hybrid a přítelkyni F7 5/6 Hybrid + F7 5/6 FW (měli jsme jí kupovat jen ten hybrd, ale nemohla odolat designu...). Všechno komplet nové a nerozbalené hole za cenu jen o cca čtvrtinu vyšší než ta jedna FW od Pingu.

Jak hraje - po počátečních hookových bolestech (hookoval jsem naposledy když jsem s golfem začínal a s touhle holí jsem nebyl schopný prvních několik míčků nic jiného zahrát) ji pomalu začínám ovládat. "Problém" je to, že míček lítá dál, než jsem čekal :D zatímco s 5H hraju kolem 155 metrů, s novou Cobrou nastavenou na nejvyšší loft (22° - 4H) zahraju 175! Původně jsem myslel, že do bagu zakomponuju ještě 5-dřevo, ale podle těchto čísel v tom přestávám vidět smysl, stejně jako v potenciální 3-dřevo (driverem hraju 200m).

Hůl se mi zdá poměrně těžká, pocitově se mi lépe švihalo, když jsem z ní sundal závaží (nejspíš kvůli tomu, že švih byl podobný jako s mým starým 5H), ale nehrál jsem bez něj na hřišti, tak nevím, jak by to ovlivnilo vzdálenost (je to prý proti pravidlům). Zatím ale můžu hůl určitě doporučit.

PS: jak hybridy, tak dřeva, mají velmi povedené headcovery. Dámské růžovo-stříbné hole s bílým headcoverem jsou designově asi to nejlepší, co kdy na trhu bylo (z pohledu žen :)).

Autor
Ondra
Zobrazení
36
Vytvořeno
Aktualizováno
Hodnocení
hvězdičky: 0.00 0 hodnocení
WebGolf.cz