black.horse WITB

black.horse WITB

Konečně jsem v rychlosti cvaknul svoji skromnou první začátečnickou sadu. "Zelenou kartu" jsem dělal na půjčovaných holích, na tréninky jsem si půjčoval od manželky a na zkoušky zase od trenéra:) Pak jsem si za odměnul na bazaru vzal narychlo tenhle set, abych měl něco na otrkání do začátku s tím, že počítám, že postupně budu měnit jak budu šetřit finance (bohužel mám i jiné a nákladné koníčky a človek holt nemůže mít všechno:) ) a také uvidím jak budu získávat zkušenosti.

V sadě mám RAM Rhytm - driver, dřeva 3, 5, hybridy 3, 4 na karbonu a pak na oceli 5i,6i,7i,8i,9i, PW a putter a pak SW Cougar 56°. S tím, že postupně jsem dospěl ke zmenšené sestavě, kterou si beru na hřiště - driver, 5fw, 5i, 7i, PW, SW, putter, která mi zatím vyhovuje, nic nechybí a držím se hesla, tahej s čím umíš a co Ti sedí, protože ostatní využít zatím neumím:)

Každopádně nesedí mi na tom setu vlastně nic, všechno je mi to krátký (mám 192cm a ty hole jsou dokonce kratší jak pánský standard), takže na příští rok bude postupně změna všeho:) ale za ty prachy to tak už 2tisíce míčků za poslední měsíc a něco odpálilo, první zkušenost jsem získal, zjistil jsem že mě to děsně baví a investice bude mít smysl a hole mi udělali základní službu, kterou jsem od nich chtěl... prodlužovat je už nebudu, raději výměna za jiné, protože je pak plánuju přenechat mamce, která se tvářila, že to taky chce na stará kolena zkusit, když vidí jak nás to se ženou baví, takže ještě hole doufám poslouží...

K výbavě jsem měl kopec míčků, něco mix různě hraných a pak pár krabiček nových TopFlite XL distance, takže nějaký čas budu hrát s touhle zásobičkou. Stejně tak teečka, vypichovátko atd. Ale první věc už jsem změnil a to že jsme si se ženou pořídili nové bagy, oba máme Sun mountain 2Five stand bag, který je krásně lehoučký a jelikož nosíme oba ekvivalent půl setu a hrajeme zatím jen "devítky" bez vozíku tak je to ideální odlehčení, skončili jsme oba na cca 4,8kg + případné pití :)
Autor
black.horse
Zobrazení
33
Vytvořeno
Aktualizováno
Hodnocení
hvězdičky: 0.00 0 hodnocení
WebGolf.cz