• Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo přihlašte.

PRODÁM V kůži hořehledského manažera

2.500,00 CZK
Lokalita
PilsnerGolf Resort Hořehledy
Odkaz
https://www.golf-horehledy.cz

Details

Když se řekne manažer golfového hřiště, každý si představí nažehlený oblek, několik pracovně obchodních schůzek během dne, povídání si s návštěvníky resortu a hru golfu. No u nás v Hořehledech pracuje manažer trochu jinak a díky tomuhle voucheru na zážitek, si jeho práci můžete na den vyzkoušet!

A co vše vás čeká?

  • Začneme relativně brzo. V 8:00 si projdeme hřiště a povíme si o něm, jak funguje a co se na něm dělá pravidelně a co aktuálně. Probereme s personálem denní plán a povinnosti.
  • V 9:00 se postaráme o naši ekofarmu - mrkneme na včelky a slepičky, jestli nikomu z nich nic nechybí a postaráme se jim o čistotu a základní potřeby. Za odměnu si budete moci odnést právě snesená čerstvá vajíčka.
  • V 10:00 si dáme 1,5 hodiny tréninku golfu, protože správný manažer ho umí nejen hrát, ale i vysvětlit. Vše potřebné půjčíme, vysvětlíme si jak golf funguje a co je k jeho hraní potřeba.
  • Ve 12:00 si dáme pauzu na oběd (v ceně zážitku polévka + hlavní jídlo), ale pivko k němu si musíte sami natočit. Ukážeme si a povíme si u oběda základy k provozu restaurace.
  • Odpoledne od 14:00 se budeme věnovat údržbě hřiště - zkusíme si posekat kus golfové hrací dráhy, uděláme údržbu písečné překážky, vyvrtáme golfovou jamku.
  • Den zakončíme druhou 1,5 hodinou golfového tréninku, kde si na konci už zahrajete na golfovém hřišti.
Než si poukaz na zážitek zakoupíte, ujistěte se, že je vámi plánovaný termín k dispozici. Jakmile bude platba připsána na náš účet, do emailu vám zašleme instrukce čerpání spolu s voucherem. V případě, že chcete poukaz speciálně personifikovat jako dárek, nás neváhejte kontaktovat na recepce@hotelpodkoksinem.cz.

IMG_2786.jpg

IMG_0754.jpg
IMG_0887.jpg
IMG_0967.jpg
IMG_1332.jpg
IMG_1739.jpg
IMG_3064.jpg
WebGolf.cz

Informace o inzerátu

Od uživatele
mkopcak
Feedback
+0 /0 /-0
Kategorie
BALÍČKY, POBYTY
Zobrazení
779

Více od mkopcak

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2022 patří (více info):
Nahoru