• Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo přihlašte.

SLUŽBA Pravidlový nášup

299,00 CZK
Lokalita
PilsnerGolf Resort Hořehledy

Podrobný text k inzerátu

Vymazlený dárek pro každého golfového nadšence i nejistého začátečníka. Nezbytná porce golfových pravidel ze života předvedených v praxi přímo na golfovém hřišti od rozhodčího II. třídy Martina Kopčáka a k tomu poctivý oběd v restauraci Pod Kokšínem spojený s diskuzí.

Pokud jste golfovým novicem, je to pro vás ložené. Golfová pravidla jsou spletitá a vyznat se v nich není nic jednoduchého. A i pokud patříte mezi ostřílené návštěvníky greenů, bude se vám procházka po hřišti spojená s výkladem základních, ale i speciálních pravidlových špeků dozajista hodit.

Prostor bude samozřejmě na vaše dotazy a záludné libůstky a to buď přímo prakticky na hřišti a nebo při obědě, který bude po školení následovat ve složení polévka + hlavní chod.

Celá akce proběhne 30. dubna 2022 od 9:30 se srazem na driving range našeho resortu, na 12:00 se přesuneme do restaurace na oběd.

Jakmile bude platba připsána na náš účet, do emailu vám zašleme instrukce čerpání spolu s voucherem. V případě, že chcete poukaz speciálně personifikovat jako dárek, nás neváhejte kontaktovat na recepce@golf-horehledy.cz.

IMG_8748.jpg
horehledy_034.jpg
IMG_8477.jpg
IMG_9898.jpg

Informace o inzerátu

Od uživatele
mkopcak
Feedback
+0 /0 /-0
Kategorie
TRENÉŘI, KURZY
Zobrazení
501

Více od mkopcak

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2022 patří (více info):
Nahoru