• Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo přihlašte.

PRODÁM Letní hry bez hranic - tábor 2022

4.500,00 CZK

Podrobný text k inzerátu

Víme, že plánovat dnes věci dopředu je složité. Ale taky víme, že děti si svou zábavu zaslouží! Takže to máme naplánované a pevně věříme tomu, že to klapne! Letošní tábor bude v duchu her bez hranic a bude jak pro golfisty, tak i ty, co hůl nikdy nedrželi v ruce. Takže rodičové, babičky, sourozenci a kamarádi - hurá do Hořehled!

Základní informace naleznete na přiloženém letáku a je asi zbytečné rozepisovat bohatý plánovaný program. Jsme připraveni na golfisty i negolfisty, budeme soutěžit ve spoustě různých tradičních i méně obvyklých aktivitách, budeme sbírat týmové body, vytvářet vlajky a talismany, výletit po okolí atd.

Děti budou ubytovány v *** hotelu Pod Kokšínem s plnou penzí včetně svačin a pitného režimu, pro negolfisty je samozřejmostí zapůjčení golfového vybavení, volný vstup na hřiště a tréninkové balónky.

V tomto odkazu naleznete orientační program táboru, který budeme upravovat dle počasí a možností jednotlivých aktivit. Ti z vás, kteří si jsou účastí svých dětí jistí, mohou již zaslat nascanovanou závaznou přihlášku (obsahuje i seznam doporučených věcí), na kterou obratem dostanou informace k platbě. Pokud máte o tábor prozatím jen předběžný zájem, zaregistrujte se prosím zde.

V případě doplňujících dotazů nebo nejasností se neváhejte na pana Kopčáka (775 012 892 nebo mkopcak@golf-horehledy.cz) kdykoli obrátit. Děkujeme a těšíme se na další parádní táborové dobrodružství.
  • letak_2022_horehledy.jpg
    letak_2022_horehledy.jpg
    149,3 KB · Zobrazení: 35.924
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo
WebGolf.cz

Informace o inzerátu

Od uživatele
mkopcak
Feedback
+0 /0 /-0
Kategorie
BALÍČKY, POBYTY
Zobrazení
229

Více od mkopcak

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2022 patří (více info):
Nahoru