Poslední
 • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
  Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
GEUM.webp

PRODÁM Geum Grand golfový elektrický vozík

 • Inzerent Inzerent Monika
 • Vytvořeno Vytvořeno
 • Platnost Platnost
110.000 CZK
Typ
NOVÉ

Podrobnosti

Prodám Geum Grand golfový elektrický vozík. Luxusní golfový vozík je kombinací inovativního designu a špičkových technologií. Elektrický golfový vozík se vyznačuje unikátním systémem uložení holí. Vozík je praktický, díky promyšlené konstrukci disponuje dostatkem úložného prostoru. Těžiště je položené nízko, což zajišťuje perfektní stabilitu. Vyznačuje se jednoduchou manipulací a transportem. Ergonomie zaručuje snadnou přístupnost golfových holí, které jsou intuitivně uspořádány. Vozík je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Karbonová konstrukce je dostatečně pevná a odolná, ale zároveň velmi lehká. Elektrický golfový vozík je vybaven voděodolným dálkovým ovládáním, dvěma špičkovými motory a baterií s dojezdem 36 jamek. Vozík je nový. Vhodný jako dárek. Doklad. Záruka. PC 139.800 Kč. Cena nyní 110.000 Kč. K prodeji dva kusy. Obrázek je ilustrační. Tel: 608 225 834. Email: monyyyka@seznam.cz. Neváhejte mě kontaktovat ohledně nákupu nebo prodeje jiných holí. Budu se těšit. Monika
 • GEUM.webp
  GEUM.webp
  6,5 KB · Zobrazení: 400

Komentáře

Zatím žádný komentář.

Informace

Inzerent
Monika
Kategorie
Vozíky
Zobrazení
47
Platnost
Lokalita
Praha

Více od Monika

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom