Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ztráty a nálezy

Svacinar

Člen fóra
Jaké máte zkušenosti se ztráty a nálezy cennějších věcí na hřišti? Vracejí se Vám, nebo je spíš trendem nálezců si je nechávat pro sebe? Mám teď z poslední doby pár hodně nepříjemných zkušenosti, tak mě zajímá, jaké máte vy..
 
Já nic cenného neztratil zatím, ale kolega s kterým jsem šel jen tak náhodou, ztratil značkové brýle. Někdo je dal na recepci, takže dobrý..
 
Já jsem bohužel taková hlava děravá, pořád něco nechávám kolem greenu :D Většinou si teda na poslední chvíli vzpomenu a doběhnu si zpět, ale v poslední době jsem 2x zapomněl, a hned 2x mi ty věci zmizely. Trochu mě zaráží, že na golfu, kde se tak dbá na etiketu, a hrajeme si na značky atd.,  se dějou i takovýhle věci... Trochu zklamání :( 
 
No já zapomněl jen hůl, většinou wedge u greenu. Vždy se mi vrátila ještě dřív, než jsem si to uvědomil.
Do Hořehled asi jezdí samí fajn lidi..
 
tak wedge jsou klasika, ty zapomínám prakticky pořád, ta mi taky zmizela minulý víkend :D 
 
Já teda pořád ještě asi bláhově čekám, že se někomu hne svědomí a vráti to, nicméně je fakt, že když jsem byl dřív členem menšího hřiště s téměř rodinnou atmosférou, tak se mi taky všechno vrátilo.. Jen jsem měl jednou smůlu, že jsem ztratil cover na putter, a na recepci vždycky jednou do roka ty ztráty a nálezy vytřídí a vyhodí. No hádej, kdy se mi to zrovna stalo :D 
 
Kolega ztratil iphone, byl vracen.
Naopak 3x headcover a 1x svetr nevracen...
 
Nj, kdo by taky chtěl iPhone :))
 
tak on iPhone jde nějak zablokovat myslim, tak by bylo asi zbytečné si kazit karmu s nefunkční cihlou :) 
 
Zato svetr blokovanej neni :)
 
Tak se taky přidám. Dvě wedge, 56 a 64, jedna naprosto unikátní konstrukce, bohužel ani jedna se už nedá koupit.
Obě vedle greenu 18ky na d´Este na levé straně jak je tam ten strom. V neděli večer jako předposlední flight. Za námi jen čtveřice mladejch. Samozřejmě jsem nabídl hned v pondělí ráno nálezné na recepci a u greenkeeprů. Nic. 
Druhá věc foťák Nikon co mě vypadnul z bagu na Zbraslavi při cestě mezi 8kou a odpalištěm 9ky. Hned kontakt maršála , ale bohužel. Když jsem já cokoliv našel na hřišti tak to šlo hned na recepci. Ps ty wedge si stále dobře pamatuji a stále je hledám. :evil:
 
Tak u těch svetrů a tak je vždycky asi o to jestli sedí nalezci velikost :D Já nechal loni nebo kdy na drivingu po nákupu hned dvě nový rukavice, ještě v obalu, naštěstí mě así zachránilo, že byly velikosti S, tak jsem je druhý den našel na recepci :D 

Helldriver: ty lidi jsou fakt svině, nechápu, že to někomu za těch pár tisíc stojí, doufám že karma existuje :) 
 
Tak jsem zjistil, ze se stejne krade i v Rakousku. Dnes jsem byl na hristi Otternstein a upadl mi na puttingu destnik. Po prvni jamce jsem to zjistil a uz tam nebyl a ani na recepci....
 
U nás se vše poctivě vrací na recepci. A každý rok před zavřením vyhazuju plnou popelnici headcoverů, slunečních brýl, oblečení, kšiltovek a jinejch golfovejch i negolfovejch udělátek. Hole putují do akademie a slouží k tréninku nováčkům.

Osobně jsem pánovi vracel peněženku s 8 000 Kč a několika kartama, kterou ráno zapomněl na driving range a v 18 večer tam ještě ležela. Bohužel jsem byl zároveň jednou velmi nevybíravě osočen jednou rodinou, která kdesi na hřišti ztratila hůl. Na hřišti byli komplet sami, hůl jsme bohužel nenašli. Pán mne okamžitě napadl, že jsme ji ukradli my sami, respektive zaměstnanci hřiště. To mne trochu mrzlo, zvlášť při skutečnosti, kdy si zaměstnanci mohou vzít holí kolik chtějí:(.
 
Martine, o tu popelnici headcoveru bych mel zajem! Uz jsem jich ztratil nepocitane. :) 
 
Jo lidem se nezavděčíš. Osobně se opravdu bojím nalézt peněženku, abych pak nebyl osočen, že jsem z ní něco vzal. Možná i proto zůstala ležet na tom drivingu, spousta lidí tuhle zkušenost už udělala anebo někoho zná.. Jinak by ji někdo přinesl hned..
Ty věci z popelnice by šlo vydražit třeba na posledním turnaji a výtěžek nějak dobře po(u)žít :)
 
Od doby co jsem si z jedné nalezené peněženky vzal pětikilo co v ní bylo a 3 hodiny na to ho odevzdal městské policii za sundání botičky peněženky odevzdávám komplet :-D Prostě karma.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom