Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ztracený míč

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Je problem, resp. je nejak pravidlove reseno, kdyz na grynu omarkuji, zvednu micek a ten mi vypadne z ruky do vody? Muzu pokracovat s novym mickem bez trestu?
 
Je problem, resp. je nejak pravidlove reseno, kdyz na grynu omarkuji, zvednu micek a ten mi vypadne z ruky do vody? Muzu pokracovat s novym mickem bez trestu?

Nove uz ano. Driv to bylo trest a zpatky
 
Je problem, resp. je nejak pravidlove reseno, kdyz na grynu omarkuji, zvednu micek a ten mi vypadne z ruky do vody? Muzu pokracovat s novym mickem bez trestu?
Za sebe bych to viděl takto:
Pravidlo 14.2a říká, že "Při vrácení míče musí být použit původní míč."
Ale toto pravidlo má své výjimky, kde hned první říká: "Jiný míč lze použít, když původní míč není dosažitelný v rámci přiměřeného úsilí a během několika málo vteřin, pokud ovšem hráč úmyslně nezpůsobil, že míč není dosažitelný."

Takže bez trestu, pokud jsi to neudělal schválně. Pokud ano, jedná se o neoprávněně nahrazený míč podle pravidla 4.2c a tudíž za 2.
 
Za sebe bych to viděl takto:
Pravidlo 14.2a říká, že "Při vrácení míče musí být použit původní míč."
Ale toto pravidlo má své výjimky, kde hned první říká: "Jiný míč lze použít, když původní míč není dosažitelný v rámci přiměřeného úsilí a během několika málo vteřin, pokud ovšem hráč úmyslně nezpůsobil, že míč není dosažitelný."

Takže bez trestu, pokud jsi to neudělal schválně. Pokud ano, jedná se o neoprávněně nahrazený míč podle pravidla 4.2c a tudíž za 2.
aaaaa, pan Rozhodci :D
 
A dřív to bylo jak?

No kdyz si ho nenasel, tak s trestnou zpatky podle me. Viz flashback s Poulterem z Players, kdy mu moc lovil z rybniku trener.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom