Článek Zpravodaj 19.jamky - červen 2017

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,023
2,315
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Venku pařák, léto doslova za dveřmi a sedíc v klimatizované kalendáři jsem konečně se dostal k zahajovacímu dílu informačního zpravodaje 19.jamky. O co jde? Ne každý může sedět na fóru každý den a sledovat, co se kde šustne, případně co se plánuje, pro některé je i fórum méně přehledné. Proto tedy tento zpravodaj, chcete-li newsletter, kde zpravidla v měsíčním intervalu shrnu to aktuálně důležité z pohledu 19.jamky. Věřím, že to bude ku prospěchu a že vyjma toho, že se vypovídám, to nejen "fórově pasivní" fanoušci 19.jamky ocení!

Vybrané akce 19.jamky:
NOVÉ články stojící za přečtení:
---

Pojeďte si zahrát do Terezína!

V rámci našeho letošního závazku, že každý měsíc uspořádáme jednu společnou hru a setkání vždy v jiném kraji, jsme se pro měsíc červen rozhodli navštívit Ústecký kraj a to hřiště v Terezíně. Sejdeme se tam ve čtvrtek 29.6., na hřiště vyrazíme ve flajtech od 17:30. A je nás tam už celkem nahlášeno 11. Tak přijeďte si zahrát taky! Přihlásit se a info.

ZEROGolf aneb s hokejkou k lepšímu golfu!

Pokusím se popsat své osobní dojmy ze zerohole: ze začátku to vůbec do ruky nesedělo, je to takové divné. Ale postupem času a uvědoměním si, že prostě tím daleko neodpálím a že to k tomu ani nemá sloužit, jsem přirozeně začal zpomalovat a mnohem víc se soustředit na pohyb rukama, jak přivádím hůl k míčku a co pak hlava hole dělá při procházení míčkem a po úderu. Díky nulovému loftu je to skutečně krásně vidět - prostě se to tím zjednoduší, to co se říká, jak má fungovat a jak ne. Vidíte to. A cítíte. Za mě pocitově určitě výborná tréninková pomůcka. Negativum - bolí mě z toho levá (přední ruka) mezi palcem a ukazovákem - asi známka, že něco normálně dělám blbě. Odpalujete jak do míčku, tak do takové gumové podložky, kdy správný kontakt je "indikován" typickým zvukem plesknutí. Jednoduché, použitelné, jasné. Pro zájemce z 19.jamky je na tuto neděli 25.6. domluvena předváděčka zdarma. Přihlásit se a info.

FOTOSOUTĚŽ na léto na téma "GOLF a VODA"

Na jamce máme rádi golfové fotky. A soutěže. Po minulé soutěži na téma "Golfové jaro" je připravena trochu letnější varianta adekvátní k vedrům a to na téma "Golf a voda". Jdete si zahrát? Máte chvilku pauzy někde ve stínu? Udělejte momentku s vodou na hřišti a nahrajte jí do Galerie. Do 31.7. Poté budeme hlasovat a vybírat ty nejlepší, samozřejmě za drobné ceny! Podívejte se na fotky, co už se sešly!

Hodnotíme ČR a SR hřiště

Ke každému hřišti v kategorii ČR a SR hřiště přibyla možnost hodnocení. Jednoduše, pomocí hvězdiček. Hodnotíme sami pro sebe. Pokud se vám někde líbilo, pochvalte resort! Pokud někde nebylo vše v pořádku, dejte vědět ostatním!

---

... a nakonec vybráno z Deníčku výmluv správného golfisty :)
  • Z konverzace s trenerem: Rovina svihu je prima... ale Jardo, ja jsem prisel s tim, ze chci napravit trochu driver a odchazim, ze netrefim Pcko
  • "Kdybych věděl, že je tam voda, tak bych tam nehrál..."
  • Marshall/starter na turnaji, tee no 1., vyvola jmenem hrace s HCP 54 na uvodni drive... a nasledne se zepta: "Jak tu ranu budete tvarovat?"

Hezkou hru!

Přílohy

Upraveno: