Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Známe první tři finalistky MissGolf 2020

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Známe první tři finalistky MissGolf 2020 (Golf.cz)

V sobotu, 5. září proběhl na Černém Mostě turnaj MissGolf 2020, ve kterém 12 letošních soutěžících bojovalo o první tři místa v listopadovém finále.
Slovenská účastnice Lenka Koščová se nemohla účastnit, po návratu z Čech by musela do karantény. Karolína Nováková, která nemohla hrát po operaci ruky se turnaje statečně zúčastnila alespoň jako nehrající.

Účast v listopadovém finále vybojovaly (abecedně): Barbora Sychravová, Amy Šléglová a Niki Tichotová.

Amy Šléglová se přihlásila do soutěže pár hodin před turnajem, stejně jako Andrea Šimková, která je ale mimo Prahu a účast v turnaji by nestihla.

Hrál se formát Stableford na úpravu hendikepu.
Letošní dívky z MissGolf se počítaly jako samostatná kategorie na nejnižší součet umístění na rány a na body.

VÝSLEDKY
Nejlepší brutto výsledek zahrála Niki Tichotová – 74 ran.

Společná kategorie A
1. Amy Šléglová
2. Niki Tichotová
3. Andrej Halada

Společná kategorie B
1. Květa Dollanská ml.
2. Zdeněk Jaroš
3. Dan Ťok 39

Společná kategorie C
1. Alžběta Vinická
2. Karolína Prokůpková
3. Denisa Mokřížová

Longest Drive
Adéla Němcová a David Jonke

Nearest to pin
Marie Jehličková a Andrej Halada

Cena Elegance
Niki Tichotová


Foto Annie Krčmářová​







The post Známe první tři finalistky MissGolf 2020 appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
No já vám nevím... Děti by se prostě soutěží Miss neměly účastnit. Miss pro mě byla vždy o ŽENSKÉ kráse. Při pohledu na tyhle si připadám úchylně. Pořadatelé s tím asi nemají takový problém.
 
No já vám nevím... Děti by se prostě soutěží Miss neměly účastnit. Miss pro mě byla vždy o ŽENSKÉ kráse. Při pohledu na tyhle si připadám úchylně. Pořadatelé s tím asi nemají takový problém.
Hustý, s Niki Tichotovou jsme šli asi 3 týdny zpátky Albatross, šla nesoutěžní výsledek v rámci HCP dne. Začínalo se o cca hodinu později kvůli rose, tak nám ji šoupli do flajtu :)
 
Hustý, s Niki Tichotovou jsme šli asi 3 týdny zpátky Albatross, šla nesoutěžní výsledek v rámci HCP dne. Začínalo se o cca hodinu později kvůli rose, tak nám ji šoupli do flajtu :)
Koukám, že to jediné vlákno, co tě vybičuje k nějaké akci, zde...
 
No já vám nevím... Děti by se prostě soutěží Miss neměly účastnit. Miss pro mě byla vždy o ŽENSKÉ kráse. Při pohledu na tyhle si připadám úchylně. Pořadatelé s tím asi nemají takový problém.
spíš "chlípný děda" s tím nemá problém 😂😂😂😂😂😂😂😂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom