Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Známe detaily exhibice! O co si zahrají Rory, DJ, Rickie a Wolff?

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Známe detaily exhibice! O co si zahrají Rory, DJ, Rickie a Wolff? (GolfExtra.cz)

Golfový svět už se nemůže dočkat nedělního večera. Po více jak dvou měsících se fanouškům v televizním přenosu předvedou alespoň čtyři z nejlepších hráčů světa, a to v rámci exhibice Driving Relief. V Česku a na Slovensku ji bude živě vysílat stanice Golf Channel.

Pokračovat ve čtení...
 
Tak nezapomeňte - dnes od 20h živě na Golf Channel :up:
 
Tak dva poznatky -
1) kedíci „nebudou mít co žrát”, hráči si nesou hole sami
2) hráči používají lasery, žadné koukání do birdie karty a dlouhé počítání vzdálenosti => evidentní urychlení hry :up:
 
Kromě Fowlera výkony sice dost pokulhávali za standardem ale potěšilo mě, že se zas po dlouhé době můžu podívat na živý golf. Nepochopil jsem jen, proč je nenechali jezdit na buginách, mohl bych jít spát určitě tak o hoďku dřív. Nejspíš aby bylo dost času na reklamy ... :confused:
S těma laserama mě to taky napadlo, že by to asi zrychlilo hru.
 
Taky jsme na to koukal, ale vydržel jsem asi hodinu. Stejné jsem si říkal o bugynách, že by to bylo rychlejší.
 
Hele, trochu blbá otázka, ale když už nejsou bugyny... tak proč nejsou na těchto vrcholných akcích vozíky? Jen tradice, že si to musí hráč, nebo kedík odtahat, nebo to má ještě jiný důvod? Jinak viděl jsem kousek, líbilo. Laser super. Takové akčnější. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom