Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Značky na míčku

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jak značíte svůj míček? Pouze čára? Nebo něco unikátního? :)

---

unnamed.jpg


Ano, z Binga míčky jdou do hry. Včera jsem ztratil míček Eagle, ale birdie se mě zatím pořád drří, byť jsem dohrával s míčkem čgf. Mulligan používám typicky na prní ránu. V kapse ja potom míček s nápisem "Provize". :-D
 
Čára (kříž) a monogram. ( na domácím hřišti se mi díky tomu moje míčky někdy i vrací.) :D
 
Já taky čára a monogram. Akorát nemám domácí hřiště a žádné míčky se mně nevrací.
 
Já mám speciální značku a vzhledem k tomu , kolik jich ztrácím a že i relativně dost nacházím je mi fakt hodně divný, že se mi dosud žádnej nevrátil. :D
 
Já mám speciální značku a vzhledem k tomu , kolik jich ztrácím a že i relativně dost nacházím je mi fakt hodně divný, že se mi dosud žádnej nevrátil. :D
Proč by měl? Když lidi kradou drivingový míče aby náhodou nezahráli svůj do vody, ani bych nečekal, že značka něco zmůže :)
 
Jak značíte svůj míček? Pouze čára? Nebo něco unikátního? :)

---

Zobrazit přílohu 2014

Ano, z Binga míčky jdou do hry. Včera jsem ztratil míček Eagle, ale birdie se mě zatím pořád drří, byť jsem dohrával s míčkem čgf. Mulligan používám typicky na prní ránu. V kapse ja potom míček s nápisem "Provize". :-D
Nechci ti do toho chlape kecat, ale mám pro tebe špatnou zprávu, někdo ti prostřelil bag :confused: a vypadá to na magnum 9mm ..:eek::eek:
 

Přílohy

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    123,8 KB · Zobrazení: 325
Nechci ti do toho chlape kecat, ale mám pro tebe špatnou zprávu, někdo ti prostřelil bag :confused: a vypadá to na magnum 9mm ..:eek::eek:

To tam je po předchozím majiteli, tuším, prý snad z toho, jak to dával do buginy.
 
To tam je po předchozím majiteli, tuším, prý snad z toho, jak to dával do buginy.
Tak mám pro tebe špatnou zprávu č.2: koupil jsi bag po mafiánovi, kterýmu prostřelili bag pravděpodobně - magnumm 9mm :p:p a ty jsi mu skočil na špek, když ti tvrdil že to má z toho, jak dával bag do buginy ...;);) Závěr: nikdy nekupuj použitý bag do Krejčíře.
 
4 tečky u loga a iniciály TP po každé straně míče

Někdy rozlišuji míče i tím že před nebo za číslo napíšu ještě jedno ... třeba místo 1 ... 91 nebo 17
 
Jak značíte svůj míček? Pouze čára? Nebo něco unikátního? :)

---

Zobrazit přílohu 2014

Ano, z Binga míčky jdou do hry. Včera jsem ztratil míček Eagle, ale birdie se mě zatím pořád drří, byť jsem dohrával s míčkem čgf. Mulligan používám typicky na prní ránu. V kapse ja potom míček s nápisem "Provize". :-D
Neznačím, zbytečně bych ho pomaloval někomu, kdo ho najde potom, co já ho ztratím;)
 
Značím jen iniciálou.
Našel jsem někde pěkný míček, kde bylo natištěné tel. číslo s jménem a vlaječkou.Vzhledem k tomu, že tam byla švédská vlaječka a "...son" nevolal jsem :(
 
Značím jen iniciálou.
Našel jsem někde pěkný míček, kde bylo natištěné tel. číslo s jménem a vlaječkou.Vzhledem k tomu, že tam byla švédská vlaječka a "...son" nevolal jsem :(
Nebylo poznat jestli je to dámské nebo mužské jméno, což? :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom