Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Značkujete si míček a jak?

Značkujete si míček a jak?


  • Hlasovalo
    38

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Značkujete si golfové své míčky? Máte připraveno více míčku se stejnou značkou? Osvědčila se vám nějaká značka a naopak, došlo u vás při značkování míčku k nějakému vývoji? Jakou značku považujete nakonec za nejlepší a proč?
 
mám razítko s kytičkou, razítkuju kolem dokola, aby bylo vidět ze všech stran
 
Na razítka jsem zapomněl. Tak doplněno do ankety a anketa vynulována. Zatím byly jen dva hlasy. Prosím o dohlasování. :)
 
Neznackuji ale je pravda že když nějaký najdu tak je ve většině případů oznackovany
 
Na tréninkové nebo pohodové kolo jen tak s klukama nebo manželem si na míček nic nemaluji, ani když jdu s někým známým. Na hru, turnaj si na míček dělám značku, zpravidla berušku růžovou fixou nebo srdíčko toutéž barvou. Někdy ztrácím míčky tak rychle, že nestačím domalovávat :D
O razítku jsem už taky uvažovala, jak na něj někde narazím (ideálně s beruškou), koupím si ho.
 
Na tréninkové nebo pohodové kolo jen tak s klukama nebo manželem si na míček nic nemaluji, ani když jdu s někým známým. Na hru, turnaj si na míček dělám značku, zpravidla berušku růžovou fixou nebo srdíčko toutéž barvou. Někdy ztrácím míčky tak rychle, že nestačím domalovávat :D
O razítku jsem už taky uvažovala, jak na něj někde narazím (ideálně s beruškou), koupím si ho.
 
mám svoje nezaměnitelné značení
dospěla jsem k němu po pokusech a není pravděpodobné, že bych ho v budoucnu měnila
mé značení prudce zvyšuje dohledlatelnost míčku a zamezuje komukoli se omylem zmocnit lepší pozice 😁
 

Přílohy

  • C4AE9F33-2E68-4799-A933-B8141A3FEE5A.jpeg
    C4AE9F33-2E68-4799-A933-B8141A3FEE5A.jpeg
    29,6 KB · Zobrazení: 235
dělám tři tečky, žádné další zančky ani čáry pro putování nedělám.
 
Moje značka vypadá takhle. Pokud jste někdo takový míček našel můžete ho zdarma a beztrestně poštou nebo PPL vrátit. Pokud jste někdo takový míček našel a jste účastníkem RequoCupu, vezměte ho sebou. Večer při mejdanu zhasnem a opět jej budete moci bez obav a anonymně odložit na určené místo. 😜
1589802846169.png

Maluji to ručně, takže každý míček je originál :up:.
 
Od začátku (asi od třetí hry) si píšu k číslu monogram, z obou stran. Po nějaké době (2 roky? nepamatuju si přesně) jsem začal dělat linku, postupně kolem celého obvodu míčku. Zpočátku nebyla motivace zlepšení puttování, ale namíření při drivu (opakovaně se mně stávalo, že jsem mířil mimo a jinak i dobrá rána šla do lesa). Pak jsem zjistil, že mně to pomáhá i při puttování - mám o věc méně, na kterou se musím soustředit. Když je povolené stavění, mířím si míčkem i na ferveji.
 
Když jsem objednával míčky pro RequoGolf, tak jsem si objednal i pro sebe s vlastním potiskem. Až je vystřílím (červen? ;) ) tak si na ně zase budu psát nick z fóra ;)
 
Dříve jsem je pomalovával, ale rychle jsem je rozstřílel do neznámých končin, a v současnosti když mi vydrží tak už to nedělám.
 
On ty balony nějakej barbar vždycky něčím počmárá a já mám pak každej balon nejen od jiné značky a jiného typu, ale ještě navíc s jiným čmaropisem nebo obrázkem. Kdo si to má sakra pamatovat.....
Asi z textu pochopíte, jaká byla moje odpověď v anketě. :)
 
Tři tečky - z obou stran, viz foto
7E2049CD-8DBB-454D-A3AB-B9D65F46B8C3.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom