Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zlín

Stav
Uzamčeno.

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Udělalo se mi odpo volno. Kostelec u Zlína je nejbližší hřiště. Není tu někdo, kdo se nudí a zašel by si se mnou odpolední devítku cca od 16:30?
 
Udělalo se mi odpo volno. Kostelec u Zlína je nejbližší hřiště. Není tu někdo, kdo se nudí a zašel by si se mnou odpolední devítku cca od 16:30?
Mohl jsi mi pomoci s betonováním plotu a pak bych s Tebou šel...
 
Na betonování plotu já jsem expert, ale ty by mě u toho opil, takže sorry jako ...
 
To jsem, ale trávím zaslouženou rekreaci v Luhačkách. ;)
 
Do neděle, ale jsem tu na tanečním soustředění.
Pokud jsi se ptal, kvůli tomu, že bychom dali spolu hru někde poblíž , tak na to už jsem vycházky vyčerpal. I tolerance mojí úžasné, tolerantní ženy má své meze a nebylo by radno pokoušet se je posouvat.;)
Příští rok ve stejnou dobu tu budu zas, tak pak můžem něco naplánovat.:up:

Ale v září (jako letos) jsem služebně 5.-7. na Dlouhých Stráních. Pátek už mám volnej a minimálně ten využiju na hru někde poblíž. Určitě bych dokázal zmenedžovat, že přijedu dom až v sobotu, tak něco vymysli a já jsem pro.:p
 
Do neděle, ale jsem tu na tanečním soustředění.
Pokud jsi se ptal, kvůli tomu, že bychom dali spolu hru někde poblíž , tak na to už jsem vycházky vyčerpal. I tolerance mojí úžasné, tolerantní ženy má své meze a nebylo by radno pokoušet se je posouvat.;)
Příští rok ve stejnou dobu tu budu zas, tak pak můžem něco naplánovat.:up:

Ale v září (jako letos) jsem služebně 5.-7. na Dlouhých Stráních. Pátek už mám volnej a minimálně ten využiju na hru někde poblíž. Určitě bych dokázal zmenedžovat, že přijedu dom až v sobotu, tak něco vymysli a já jsem pro.:p
Jo v klidu, hlavně, že jste si to užili. Určitě se nějak domluvíme, asi bych navrhnul Vésky u Olomouce.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom