Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zkušební kabinka :-)

Hrála jsem v dešti, a pak se to tak nějak stalo😞.
Nojo no, vymačkat v ručníku a pak nechat volně uschnout. Když je ještě lehce vlhká, tak natáhnout na ruku a sundat a nechat volně doschnout ;)
 
Jen je potřeba trochu hledat, některé šijou příliš krátké.
Já bych řekl, že je naopak šijou všechny příliš dlouhé 🤭
 
V horku je v sukni mnohem příjemněji než v kraťasech, a cítím se v ní tak nějak víc žensky. A myslím, že mi i celkem sluší :cool: Jen je potřeba trochu hledat, některé šijou příliš krátké.
V létě je suken prima. Já mám sice krátké, ale jsou v ní všité kraťasy, takže se nebojím ohnout😁.
 
Nojo no, vymačkat v ručníku a pak nechat volně uschnout. Když je ještě lehce vlhká, tak natáhnout na ruku a sundat a nechat volně doschnout ;)
Díky za tip, příště to tak udělám 😉.
 
V horku je v sukni mnohem příjemněji než v kraťasech, a cítím se v ní tak nějak víc žensky. A myslím, že mi i celkem sluší :cool: Jen je potřeba trochu hledat, některé šijou příliš krátké.
já se sukně na Hazlově bojím, chlapi v kraťasech si vždycky přinesou klíšťata :( takže v léťe nosím : leginy s UV +vysoké ponožky
 
V létě je suken prima. Já mám sice krátké, ale jsou v ní všité kraťasy, takže se nebojím ohnout😁.
Tak krátké mám taky, jinou ani snad koupit nejde, kraťásky jsou super, ale zkoušela jsem sukni, že které mi lezl zadek aniž bych se ohýbala :eek:😁😁
 
já se sukně na Hazlově bojím, chlapi v kraťasech si vždycky přinesou klíšťata :( takže v léťe nosím : leginy s UV +vysoké ponožky
Nepřitáhla hsem si zatim žádné klíště a to leckdy lozím v pěkném heváči...A nosím v bagu sprej proti klíšťatům.
 
Nepřitáhla hsem si zatim žádné klíště a to leckdy lozím v pěkném heváči...A nosím v bagu sprej proti klíšťatům.
no ale na tom Hazlově jich fakt je :( a nechce se mi se furt stříkat chemií - zkusím na jaře sukni přes nějaký pěkný leginy nebo punčochy
 

Přílohy

  • 0DB9D3E5-0CEC-4D1D-B3C1-2D21303BCAA3.jpeg
    0DB9D3E5-0CEC-4D1D-B3C1-2D21303BCAA3.jpeg
    106,1 KB · Zobrazení: 211
Tak krátké mám taky, jinou ani snad koupit nejde, kraťásky jsou super, ale zkoušela jsem sukni, že které mi lezl zadek aniž bych se ohýbala :eek:😁😁
Možná, kdyby ses ohnula, byla by slevicka😉, ale ne pohodlí při hře 😞.
 
Teď mají výprodej rukavic, 20 - 50% na golfuk.cz, dokonce i Cobry, Ferrry😁. Myslim, že Marta nám dala dobrý tip na tento obchod😁. Já rukavici koženou z jemné kůže, zatím jsem měla jednu, ta se mi scvrhla, tak jsem ustřihla prsty a hraju dál, ale už by to chtělo novou.
Nene, Ježíšek nakoupil v Clubhouse golf. Je mazanej a má rád slevy. 😉
 

Přílohy

  • IMG_20200101_141728.jpg
    IMG_20200101_141728.jpg
    27,6 KB · Zobrazení: 204
  • IMG_20200101_140923.jpg
    IMG_20200101_140923.jpg
    113,5 KB · Zobrazení: 194
V horku je v sukni mnohem příjemněji než v kraťasech, a cítím se v ní tak nějak víc žensky. A myslím, že mi i celkem sluší :cool: Jen je potřeba trochu hledat, některé šijou příliš krátké.
:( zatím jsem rozumně dlouhou (pro mou postavu) nenašla...
 
:( zatím jsem rozumně dlouhou (pro mou postavu) nenašla...
Taky bych se citila krapet lépe, kdyby byly ty sukne ještě třeba o 5 cm delší :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom