Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zimní tréninkový plán?!

Každý klient, který udrží takto krásně rovné zápěsti v nápřahu, mi udělá radost! Jen tak dál, ten výsledek z monitoru je fakt výborný!
Ještě štěstí, že jsi netrénoval tohoto chlápka 🤭
756DF8A0-DDC4-40E3-A2B3-35F8F5A773BE.png

Pro neznalé: Dustin Johnson a jeho typicky ohnuté zápěstí v nápřahu ;)
 
jejda - to bylo moje vyjádření vnitřního pocitu - ne vyjádření trenéra
ovšem, že jsem dřevo, to nevylučuji 😁
základem je můj špatný postoj - takže jsme si ukázali a nafotili přesně, jak to má vypadat. Můj problém byl v malém předklonu. To, že míče létaly, byla práce rukou, ne trupu. A měla jsem blbě hlavu.
Určitě mi to už trenéři říkali, ukazovali... nechci jim křivdit. Prostě je to třeba jen stádium vývoje :D
Jiná věc je, že spousta lidí funguje na golfu i bez rotace těla, žene míč rukama a taky to jde. Já prostě chci tu techniku zvládnout správně a tak nedám pokoj :p
Mně na odstranění tzv. želvýho golfu, čili jen rukama pomohla laminátová tyčka. Tu jsem držel společně s holí. Začínal jsem
nejdříve čipovat a postupně si přidávám
další hole. Ta tyčka by se Ti neměla během
švihu dotknout boku. Mockrát jsem se
švi.😀 Špatně se mi hůl s tyčkou držela a tam jsem to vylepšit po svém.
20191105_133908.jpg

Jsi v dobrých rukách. Tak že je David Fára pozdravuje :D
Vyřídím
 
Mně na odstranění tzv. želvýho golfu, čili jen rukama pomohla laminátová tyčka. Tu jsem držel společně s holí. Začínal jsem
nejdříve čipovat a postupně si přidávám
další hole. Ta tyčka by se Ti neměla během
švihu dotknout boku. Mockrát jsem se
švi.😀 Špatně se mi hůl s tyčkou držela a tam jsem to vylepšit po svém. Zobrazit přílohu 9151

Vyřídím
díky!
přesně tohle mě taky napadlo, že začnu s chipem. Tyčka je dobrý nápad, zkusím.
 
tak stativ dorazil :up: jediná jeho menší chybka je, že v poloze "na výšku" sjíždí ... nebo jestli jsem neobjevila zarážku :rolleyes:
každopádně je to super. Teď mám možnost se na sebe dívat jak v zrcadle tak i v Hudlu. Ještě jednou vřelý dík za tip na Hudla, pro moje účely je zatím naprosto perfektní. :up::) pozn. na podložce je moje "cvičná tyč" - s holí už jsem opakovaně mázla do podlahy:p
 

Přílohy

  • C41B4374-FEF8-458E-B0F4-F82DEB90956F.jpeg
    C41B4374-FEF8-458E-B0F4-F82DEB90956F.jpeg
    68,4 KB · Zobrazení: 184
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom