Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zimní tréninkový plán?!

NaBednu

Guru fóra
Nevím, jak kdo ale já ae přesunula už do indooru. A přemýšlím, jak šikovně sestavit tréninkový plán, abych nadcházející měsíce co nejeefektivněji využila.
Prozradíte, jak to máte vymyšlené vy?
 

Přílohy

  • 83CE001B-5FD0-4D6F-BE86-0832E2934771.jpeg
    83CE001B-5FD0-4D6F-BE86-0832E2934771.jpeg
    91 KB · Zobrazení: 393
Nijak, podle příležitosti a času.
 
Indoor alespoň 1-2x za měsíc a letos nově lekce na Albatrosu, jedou i přes zimu na drivingu tak zkusíme alespoň taky 1-2x za měsíc, nakonec patovaci koberec doma.
 
Indoor - 30min driving, 15 čipování, 15 minut patování a pak 18 jamek - výběr ze 36 hřišť a od Vánoc nových 10.
Takže 2-2,5 hodiny 5x -6x týdně ;)
 
Indoor - 30min driving, 15 čipování, 15 minut patování a pak 18 jamek - výběr ze 36 hřišť a od Vánoc nových 10.
Takže 2-2,5 hodiny 5x -6x týdně ;)
těch 18 jamek je za hoďku a půl? na simulátoru?
 
těch 18 jamek je za hoďku a půl? na simulátoru?
Většinou spíš za hoďku - ano, simulátor
 
Průměrná počet ran hřiště je cca 72 ran, ve skutečnost více, a toto hrát 60 minut🤭🤔., měnit hole , tak to není hra ale zběsilé pálení jednoho míče za druhým.
Asi jsi nikdy nehrál na simulátoru.
Tak speciálně pro tebe - na simulátoru nemusíš chodit od míčku k míčku, občas ho hledat, číst grýny. Takže pak ti 50 sekund na ránu bohatě stačí - tedy pokud nejsi Bryson DeChambeau 🤔 🤭
 
Průměrná počet ran hřiště je cca 72 ran, ve skutečnost více, a toto hrát 60 minut🤭🤔., měnit hole , tak to není hra ale zběsilé pálení jednoho míče za druhým.

Jsem schopný na simulátoru obejít 18mnáctku i za 30 minut.

Ale musím říct, že je to docela hoňka :D :D :D
 
Když jdu sám, dávám na hřišti osmnácktku cca za 2,5 hodiny, na simulátoru okolo 3/4. Stejná rutina, jen odpadne chození z místa A do B. Na urychlení má taky vliv, že nečekám na nikoho jiného a taky hraju o cca 10 ran méně, než na hřišti.
 
Asi jsi nikdy nehrál na simulátoru.
Tak speciálně pro tebe - na simulátoru nemusíš chodit od míčku k míčku, občas ho hledat, číst grýny. Takže pak ti 50 sekund na ránu bohatě stačí - tedy pokud nejsi Bryson DeChambeau 🤔 🤭
To hraješ pokaždé par hřiště ?? ( 50s/úder), co ti ta rychlopalba dá, že jsi hrál? Ty za tu hoďku nepiješ , nejíš tzn nesimuluješ hru na hřišti, příprava prošvihy , vizualizace, atd
 
To hraješ pokaždé par hřiště ?? ( 50s/úder), co ti ta rychlopalba dá, že jsi hrál? Ty za tu hoďku nepiješ , nejíš tzn nesimuluješ hru na hřišti, příprava prošvihy , vizualizace, atd
Pokaždé ne - často i pod par ;)

Zkus někde stát 50s a koukat „do blba”, to je neskutečně dlouhá doba.
A za těch 50s se dá pohodlně stihnout vše, co jsi psal. A o žádnou rychlopalbu se nejedná, příprava na úder mi trvá obdobnou dobu jako na hřišti a navíc ušetřím čas na zjišťování potřebné vzdálenosti.
Stání nad míčkem delší, než nezbytně nutnou dobu k zaujetí postoje a zkoncentrování se, je kontraproduktivní.
 
Pokaždé ne - často i pod par ;)
Tak takovou videohru , kde hrají eagle , birdie , par a max bogie 🤭🤔👍.
Zapni , vítr , déšť a změň barvu odpaliště, a obtížnost doprava , vlevo je ”beginer”. Nic ve zlém, na simulátorech jsem byl několikrát, nic mi to nedalo. Raději zajdu do golf arény , sice podložky ale čipovat na cíl a odpalovat do sítě, simulátor pouze simuluje, nikdy to není totéž co hřiště je to pouze iluze. Než toto tak si raději zajdu na zimní jamky pouze s železy a tam vidím jak to skutečně letí.
 
Hrajeme to stejně, počet lidí x 1hod. Stíhá se to v pohodě, dáváme celkem vstřícné gimme, na simu stejně stojí patování za ho...
 
Tak takovou videohru , kde hrají eagle , birdie , par a max bogie 🤭🤔👍.
Zapni , vítr , déšť a změň barvu odpaliště, a obtížnost doprava , vlevo je ”beginer”. Nic ve zlém, na simulátorech jsem byl několikrát, nic mi to nedalo. Raději zajdu do golf arény , sice podložky ale čipovat na cíl a odpalovat do sítě, simulátor pouze simuluje, nikdy to není totéž co hřiště je to pouze iluze. Než toto tak si raději zajdu na zimní jamky pouze s železy a tam vidím jak to skutečně letí.
Žádná videohra to není, nebo myslíš, že by to profíci využívali k tréninku, pokud nemají vhodné podmínky pro trénink venku?
Evidentně nemáš ani za mák potuchy o technologiích používaných na simulátorech (tím nemyslím «simulátory» za 3tisíce Kč), o výpočtových modelech letícího míče, rozpadu spinu a jeho vlivu na let míče.
Tak odpalování do sítě (bez možnosti vizualizace letu míče) ti pomůže tak akorát zafixovat chyby ve švihu. Bez zpětné vazby je to jen tělocvik.
Tvůj negativní přístup k simulátorům je tvoje věc, jen prosím nešiř bludy.
 
Jsem schopný na simulátoru obejít 18mnáctku i za 30 minut.

Ale musím říct, že je to docela hoňka :D :D :D

Hráli jsme takhle 3 roky zpátky soutěž o 4 x Karlštejn za co nejkratší čas. Měl jsem to za 1h 35 minut:-D.
 
Žádná videohra to není, nebo myslíš, že by to profíci využívali k tréninku, pokud nemají vhodné podmínky pro trénink venku?
Evidentně nemáš ani za mák potuchy o technologiích používaných na simulátorech (tím nemyslím «simulátory» za 3tisíce Kč), o výpočtových modelech letícího míče, rozpadu spinu a jeho vlivu na let míče.
Tak odpalování do sítě (bez možnosti vizualizace letu míče) ti pomůže tak akorát zafixovat chyby ve švihu. Bez zpětné vazby je to jen tělocvik.
Tvůj negativní přístup k simulátorům je tvoje věc, jen prosím nešiř bludy.
Pochopila jsem dobře, že ti simulátor dává zpětnou vazbu při tréninku? V jakém směru? Tím, že ti dá informaci o ráně? A doporučuje ti si ulátor třeba hůl? A pak to vyhodnotí, co do dálky, směru apod.? děkuji R
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom