Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zimní rukavice na golf

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Nemyslím jednu rukavičku, ale dvě - zimní rukavice. Zcela vážně uvažuji, že bych si pořídil nějaké zimní golfové rukavice - na obě ruce. Máte doporučení a osobní zkušenost? Trochu blbé v září, chápu, ale prostě... když jeden den je třicet stupňu a ani týden na to je ráno kolem nuly... Nebo?
 

Přílohy

  • 28086_0a_3.jpg
    28086_0a_3.jpg
    22,6 KB · Zobrazení: 347
Mám k voziku Motocaddy teplé rukavice, které se přidělají na rukojeti a do nich se pak strkaji ruce když se veze vozik nebo když stojím a čekám.
 
Mám k voziku Motocaddy teplé rukavice, které se přidělají na rukojeti a do nich se pak strkaji ruce když se veze vozik nebo když stojím a čekám.

To je pro mě nepraktické, nepoužívám vozík, ale už jsem to viděl... je to asi funkční, ale nic pro mě, přijde mi to už pomalu pak jak vyhřívaná bugina. :)

Já používám tyhle:

https://www.imgolf.cz/nike-cold-weather-mittens-ii-golf-glove-pair-d-4829.html

nike-cold-weather-mittens-ii-golf-glove-pair-18558.jpg


Mám je nasazené samozřejmě pouze mezi údery. Je v nich super teplo. Navíc se do nich vejde ruka i nasazenou klasickou golfovou rukavicí.

Asi vyzkouším. Já tedy přemýšlel, že na takový ten sychravý podzim bych spíše bral něco tenčího, jako jsem dával příklad v úvodním příspěvků. Asi to zkusím a uvidíme. Přeci jen... rozdíl mezi mnou a tebou je, že ty si zahraješ málo golfu, tzn. málokrat je nandaváš a sundaváš, ale my, co hrajeme sto ran a více... :)
 
To je pro mě nepraktické, nepoužívám vozík, ale už jsem to viděl... je to asi funkční, ale nic pro mě, přijde mi to už pomalu pak jak vyhřívaná bugina. :)



Asi vyzkouším. Já tedy přemýšlel, že na takový ten sychravý podzim bych spíše bral něco tenčího, jako jsem dával příklad v úvodním příspěvků. Asi to zkusím a uvidíme. Přeci jen... rozdíl mezi mnou a tebou je, že ty si zahraješ málo golfu, tzn. málokrat je nandaváš a sundaváš, ale my, co hrajeme sto ran a více... :)
Proto potřebuješ mít ruce opravdu v teple. Ty "zimní" tenké prostě nehřejou. Tyhle palčáky sundáš a nandáš během pár vteřin. Za to teplo to stojí.
 
Mám k voziku Motocaddy teplé rukavice, které se přidělají na rukojeti a do nich se pak strkaji ruce když se veze vozik nebo když stojím a čekám.
Taky jsem je zahlédl a přemýšlel o nich. Jen mi přijde nesmysl je mít přidělané. Přeci jen když jdeš k míčku bez vozíku... [emoji300][emoji300][emoji300]
 
Taky jsem je zahlédl a přemýšlel o nich. Jen mi přijde nesmysl je mít přidělané. Přeci jen když jdeš k míčku bez vozíku... [emoji300][emoji300][emoji300]
to většinou nejdu moc daleko a pak mám ruce v kapsách ;)
 
Asi vyzkouším. Já tedy přemýšlel, že na takový ten sychravý podzim bych spíše bral něco tenčího, jako jsem dával příklad v úvodním příspěvků. Asi to zkusím a uvidíme. Přeci jen... rozdíl mezi mnou a tebou je, že ty si zahraješ málo golfu, tzn. málokrat je nandaváš a sundaváš, ale my, co hrajeme sto ran a více... :)

Já to řešil taky, ale budeš mít ten samý problém jako já - nemáš vozík, tzn. nemáš kam pohotově ty rukavice odložit. Do kapsy u kalhot nebo mikiny/ bundy je strčíš blbě a vadí při švihu, odložené na vrchu bagu furt kloužou do mokrý trávy a dávat je do nějaký kapsy do bagu furt dokola je taky opruz...
 
Ty palčáky jsou nepromok a hodit je na zem jim nevadí.

No 150x za hru jim asi vadit trochu bude, ale osobní zkušenost nemám. Ale je minimálně opruz se k nim pořád ohýbat, prostě mi to přišlo nepraktické. S vozíkem je to naopak super, tam je prostě položim na držák a je to...
 
No 150x za hru jim asi vadit trochu bude, ale osobní zkušenost nemám. Ale je minimálně opruz se k nim pořád ohýbat, prostě mi to přišlo nepraktické. S vozíkem je to naopak super, tam je prostě položim na držák a je to...

pak snad toto. to budeš znát od dětí ;)
1538035162541.png
 
No 150x za hru jim asi vadit trochu bude, ale osobní zkušenost nemám. Ale je minimálně opruz se k nim pořád ohýbat, prostě mi to přišlo nepraktické. S vozíkem je to naopak super, tam je prostě položim na držák a je to...
Prej 150x... To si @requo nezasloužil! :D
 
to většinou nejdu moc daleko a pak mám ruce v kapsách ;)
Hehe, už jsem myslel, že nikoho ze zmrzlíků nenápadně strčit ruce do kapes :)
 
Ty mám taky. Na velkou zimu to není.
Ve velke zime se golf nehraje :D - tohle je supr na hru, na zahrati mam rukavice na vozik :)
 
Ve velke zime se golf nehraje :D - tohle je supr na hru, na zahrati mam rukavice na vozik :)
Jak kde, jak kdo. :p v únoru mě tady místní borci vyhecovali na Bítozeves, teplo zrovna nebylo.
 
Léto v plném provozu , ale chladné dny se blíží a s tím i rukavice, ano zní to ode mne / grip tape , divně uznávám v lětě už rukavice nepotřebuji ani v dešti , protože GT fungují i za deště. Ale chladno a zima je převít, s promrzlýma a zebajícími prstíky se hraje špatně. Jaké máte rukavice na pohodu a jaké na hru, hraje někdo v palčácích? Protože v těch je neteplejc?
Setkal jsem se s různými motorkářskými na lyžování i pracovními.
Chtěl jsem se zeptat , těch , kdo používají golfové palčaky, jakou mají dlaň?
Uvažují si koupit palčaky a ve spojení s GT by to mohlo fungovat.
 
K tomuto tematu me napada, zda nekdo nezvazoval klasicky rukavnik z kocarku pro mimca.

Mozna to smesne vypada, ale funguje to skvele... a lepsi nez nasazovat a sundavat palcaky.
 
K tomuto tematu me napada, zda nekdo nezvazoval klasicky rukavnik z kocarku pro mimca.

Mozna to smesne vypada, ale funguje to skvele... a lepsi nez nasazovat a sundavat palcaky.
Mám originál Motocaddy, je to stejný princip. Zůstávaji na drzadle, jen tam schovávám ruce když vezu vozik.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom