Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Zimní nebo letní čas?

Zimní nebo letní čas?

  • Nechat, jak to je

    Hlasy: 9 19,1%
  • Zimní čas je lepší

    Hlasy: 3 6,4%
  • Letní čas je lepší

    Hlasy: 31 66,0%
  • Je mi to úplně fuk

    Hlasy: 1 2,1%
  • Chtěl bych posunout čas o 3 hodiny a 33 minut severozápadně!

    Hlasy: 3 6,4%

  • Hlasovalo
    47
pokud by se pracovní doba zkrátila na 7 hodin, tak jsem pro letní i pro zimní čas :)
 
A kdyby na 6 tak třeba i ten severokorejskej.:D:D:D
 
Koukám, že je z toho námět na vědeckou práci. :D:D:D Dejme tomu , že dělám od 7 do 15. Kdyby se ve 13 posunuly hodiny na 12 a já si měl "odpíchnout" v 15, budu tam o hodinu dýl. Kdežto kdyby se posunul ze 16 na 15, tak už je to vo něčem ...:p
Nebo by tam musela být doložka, že ztracená hodina se do pracovní doby počítá.:rolleyes:;).
Jo a myslím, že už nám zbývá tak maximálně jedno kolečko týhle oduševnělý osvícený debaty než budem odejiti do stoky ... :mad::p
Máš to domotaný. Zimní čas se vrací zpět. Letní vpřed. Na Zimu - doZadu (-1). Na jaŘe - dopŘedu. (+1)

Dejme tomu, že děláš od 7 do 15. A čas by se ve 13 hodin přesunul na letní čas, tedy o hodinu dopředu, tak ve 13 hodin je rázem 14. Takže bys na teetime šel dříve. No a po půlnoci by se to posunulo zpět na zimní čas. Tedy o hodinu zpět. V 7 ráno bys měl tedy teprve 6 a mohl jsi tak spát o hodinu déle. Ok? Nebo to chceš nakreslit? :eek::sleep::p
 
Zajimava tabulka co me tukla na FCB do nosu.

03B41802-F13D-472F-B81A-27E76CC4A76F.png
 
Četla jsem, jak psychologové a já nevím kdo ještě argumentují tím, že ranní osvětlení světlem je příznivější pro zdraví než večerní. Když já nevím, kdo vstává ráno ve čtyři? Většina lidí má stejně do pěti, do šesti zatemníno a spí a nějaký světlo si k sobě nepustí. (krom lidí co fakt vstávají časně - pekaři, ošetřovatelé dobytka...)A představa, že v létě slunce bude zapadat v osm hodin se mi moc nelíbí.
 
Mozna je to jen o zvyku, byt mi to taky prijde jako bejkarna. Ale holt si to cely posuneme o hodinu (skola od 7, prace od 8, koncit se bude v 15) a vlastne se moc nezmeni...
 
Já vám nevím, ale moc to řešíte. První brigádu jsem chodil od 5:30. Teď mám byt v práci v 9:00. V létě utikam domu dřív, v zimě to nemá smysl, jelikož 30 minut světla den nezachrání. Věřím, ze si jako lidé stejně upravíme denní režim, pokud ke změně dojde. Chápu, že je letní čas příjemnější, ale zrovna většina z nás/vás co znám si může o tu hodinku plány posunout :p:p:p
 
Úplně Top !!! Kryté golfové hřiště , a je vám čas ukradený, můžete hrát , kdy máte čas.
nad tim jsem uvazoval uz milionkrat, ale jak poroste trava?? :(
 
Úplně Top !!! Kryté golfové hřiště , a je vám čas ukradený, můžete hrát , kdy máte čas.
Nebylo by jednodušší a levnější odstěhovat se vždy na zimu někam k protinožcům? ;)
 
Nebylo by jednodušší a levnější odstěhovat se vždy na zimu někam k protinožcům? ;)
staci jih Spanelska :)
 
nad tim jsem uvazoval uz milionkrat, ale jak poroste trava?? :(
Viděl jsem dokument z bundesligy , jak jim tam roste tráva , celý trávník sjede dolu a na jeho místo přijede ten, který byl venku a naopak. U golfu by se jednalo především o ferveje a gryny, když to jde s celým fotbalovým hřištěm? Anebo celé z umělky, dnes jsou umělky doslova k nerozeznání a vždy by byly stejně sestřihány.
 
Stačí se poradit na growmania.cz. Tam určitě budou vědět, pod jakým světlem tráva nejlépe roste ;)
Tam ti spíš poraděj, jak si v hlavě vytvořit vlastní imaginární golfový simulátor abys nemusel přemejšlet o takovejch píčovinách jako je krytý golfový hřiště.:D:D:D
 
Tento víkend dojde ke změně času. Ze standardního na letní... pro nás běžně pracující golfisty to znamená, že se blíží to krásné období, kdy ztracené míčky můžeme v rafech hledat o hodinu déle i ve všední den po práci!

Btw slyšel jsem, ze uk si odhlasuje k brexitu zítra návrh k zastavení hodin na bigbenu, tak aby vlastně nenastal 12.duben, prip 22.květen. 🤔 Tak nevím, snad ho ale teda zastavi v nejaký pěkný, slunečný den jako stvořený pro golf!

Nezapomeňte, v tuto neděli 31.3. si přesunout ručičky z druhé hodiny ranní na třetí!
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom